Värvipidu OÜ Heatuju.ee

Värvipidu OÜ Heatu
Firma:
Värvipidu OÜ Heatuju.ee
Telefon:
5068243
E-post:
info@heatuju.ee
Koduleht:
www.heatuju.ee
FacebookAjurveeda- veedade iidsed tarkused ja Vaikuse stuudio 

Vali armastus, tasakaal ja kohalolu, õppides tundma oma Kaunist KehaVAIKUSE STUUDIO

Aet on ajurveeda praktik ning Marek bioenergeetika terapeut.
Meil on 2 armsat teraapiaruumi ja kööginurk. Üks ruum on mõeldud õliprotseduurideks ning teine ruum ajurveeda konsultatsioonideks ning bioenergeetika eraseanssideks. 

Aeda teraapiatesse ja koolitustele saab registreeruda tel: 5068243 ja e-mail aet@heatuju.ee

Marek on bioenergeetika praktik ja tema bioenergeetika seanssidele saab broneerida aega tel: 51921173 või e-mailil: tervistavhetk@gmail.com 
 
 
 
KOOLITUSED, LOENGUD, TEEMAÕHTUD, KONSULTATSIOONID


AJURVEEDA TERAAPIAD
 
Ajurveeda teraapiate eesmärgiks on avada energiakanalid, kehatüübile vastava õli abil mürkide (amas) organismist pehme väljutamine ning kogu keaha üleüldine sünnipärane tasakaalustamine põhielementide (maa, tuli, õhk, vesi, eeter) tasakaalustamine.
 
 
Abhyanga õlimassaaž on pärit Indiast, tõlkes tähendab sõna abhyangam hirmuvaba keha. See on iidse ajurveeda eluteaduse (ayurveda: ayu=elu, veda=teadus) panchakarma e. kehapuhastuse lahutamatu osa. Abhyanga massaaži tehakse suure koguse sooja taimse õliga, mis valitakse vastavalt tervislikule seisundile ja kehatüübist (vata, pitta, kapha) kõrvalekaldele. Abhyanga massaaži liigutused on erinevalt klassikalisest massaazist pehmemad, sujuvamad ja pikemad. Vastav õli aitab organismist pehmemalt toksiine välja viia ning samal ajal moodustab kehale energeetilise kaitsekihi. Abhyanga avab organismis energiakanalid, mille tulemusel tasakaalustub närvisüsteem, paraneb üleliigse rasva ja vee organismist väljutamine, pehmeneb nahk, liigesed muutuvad liikuvamaks ja paindlikumaks. Abhyanga tugevdab vastavat kehapiirkoda ning organismi üldiselt, lõõgastab kogu keha ning toimib väga hästi unetuse ja stressi puhul. Massaaži tgagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele.

Lisaks teen valulikele liigestele ka Basti teraapiaid. Enamikke ajurveeda protseduure teostatakse rohke õliga, õli võib kuluda isegi kuni 200 ml.
 
Peale massaaži on hea lõõgastuda, juua palju vett ning puhata. Jõutrenni massaažijärgselt minna ei soovita. Õli tuleks mõne aja peal hoida ning paari-kolma tunni pärast maha pesta.
 
 
Massaažiaja broneerimine:
telefonil 5068243
e-mailil: info@heatuju.ee

 
Värvipidu OÜ  Heatuju.ee  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Massaazikursused  Ravimassaaz  Bioenergeetiline massaaz  Kosmeetiline massaaz  Praktiline ajurveeda  Ajurveeda  Ajurveeda sissejuhatav kursus  Ajurveeda- veedade iidsed tarkused  Vaikuse Stuudio  Peamassaazi koolitused juuksuritele  Abhyanga koolitusretriita  Ajurveeda ja abhyanga õlimassaazi koolitusretriit  Ajurveeda peamassaazi koolitus  Ajurveeda jalamassaazi koolitus  Jumalannade ilupäev  Naerukoolitus  Naerujooga  Esoteerika  Eneseareng  Ilu- ja tervisekursused  Tervisekoolitused  Tervis  Tervise- ja meditsiinialased konsultatsioonid  Vaimsus  Kursus kodu vaimsuses ja võimsuses 

KOOLITUSKALENDER

Ajurveeda ja abhyanga õlimassaazi koolitusretriit Viljandimaal

2019-07-31

5- päevane koolitusretriit kehale ja hingele, kus õpime ajurveeda abhyanga õlimassaaži ja elame ning hingame ajurveeda rütmis.

Hind: 499.00 €
Kestus: 31. juuli kuni 4. august
Koht: Viljandimaal Allika-Löövi Talus

Telefon: 5068243