Värvipidu OÜ Heatuju.ee

Värvipidu OÜ Heatu
Firma:
Värvipidu OÜ Heatuju.ee
Telefon:
5068243
E-post:
info@heatuju.ee
Koduleht:
www.heatuju.ee
FacebookAjurveeda- veedade iidsed tarkused ja Vaikuse stuudio 

Vali armastus, tasakaal ja kohalolu, õppides tundma oma Kaunist KehaVAIKUSE STUUDIO

Aet on ajurveeda praktik ning Marek bioenergeetika terapeut.
Meil on 2 armsat teraapiaruumi ja kööginurk. Üks ruum on mõeldud õliprotseduurideks ning teine ruum ajurveeda konsultatsioonideks ning bioenergeetika eraseanssideks. 

Aeda teraapiatesse ja koolitustele saab registreeruda tel: 5068243 ja e-mail aet@heatuju.ee

Marek on bioenergeetika praktik ja tema bioenergeetika seanssidele saab broneerida aega tel: 51921173 või e-mailil: tervistavhetk@gmail.com 
 
 
 
KOOLITUSED, LOENGUD, TEEMAÕHTUD, KONSULTATSIOONID


AJURVEEDA TERAAPIAD
 
Ajurveeda teraapiate eesmärgiks on avada energiakanalid, kehatüübile vastava õli abil mürkide (amas) organismist pehme väljutamine ning kogu keaha üleüldine sünnipärane tasakaalustamine põhielementide (maa, tuli, õhk, vesi, eeter) tasakaalustamine.
 
 
Abhyanga õlimassaaž on pärit Indiast, tõlkes tähendab sõna abhyangam hirmuvaba keha. See on iidse ajurveeda eluteaduse (ayurveda: ayu=elu, veda=teadus) panchakarma e. kehapuhastuse lahutamatu osa. Abhyanga massaaži tehakse suure koguse sooja taimse õliga, mis valitakse vastavalt tervislikule seisundile ja kehatüübist (vata, pitta, kapha) kõrvalekaldele. Abhyanga massaaži liigutused on erinevalt klassikalisest massaazist pehmemad, sujuvamad ja pikemad. Vastav õli aitab organismist pehmemalt toksiine välja viia ning samal ajal moodustab kehale energeetilise kaitsekihi. Abhyanga avab organismis energiakanalid, mille tulemusel tasakaalustub närvisüsteem, paraneb üleliigse rasva ja vee organismist väljutamine, pehmeneb nahk, liigesed muutuvad liikuvamaks ja paindlikumaks. Abhyanga tugevdab vastavat kehapiirkoda ning organismi üldiselt, lõõgastab kogu keha ning toimib väga hästi unetuse ja stressi puhul. Massaaži tgagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele.

Lisaks teen valulikele liigestele ka Basti teraapiaid. Enamikke ajurveeda protseduure teostatakse rohke õliga, õli võib kuluda isegi kuni 200 ml.
 
Peale massaaži on hea lõõgastuda, juua palju vett ning puhata. Jõutrenni massaažijärgselt minna ei soovita. Õli tuleks mõne aja peal hoida ning paari-kolma tunni pärast maha pesta.
 
 
Massaažiaja broneerimine:
telefonil 5068243
e-mailil: info@heatuju.ee

 
Värvipidu OÜ  Heatuju.ee  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Massaazikursused  Ravimassaaz  Bioenergeetiline massaaz  Kosmeetiline massaaz  Praktiline ajurveeda  Ajurveeda  Ajurveeda sissejuhatav kursus  Ajurveeda- veedade iidsed tarkused  Vaikuse Stuudio  Peamassaazi koolitused juuksuritele  Abhyanga koolitusretriita  Ajurveeda ja abhyanga õlimassaazi koolitusretriit  Ajurveeda peamassaazi koolitus  Ajurveeda jalamassaazi koolitus  Jumalannade ilupäev  Naerukoolitus  Naerujooga  Esoteerika  Eneseareng  Ilu- ja tervisekursused  Tervisekoolitused  Tervis  Tervise- ja meditsiinialased konsultatsioonid  Vaimsus  Kursus kodu vaimsuses ja võimsuses 

KOOLITUSKALENDER

Ajurveeda näomassaaži koolitus ja sissejuhatus ilumaailma

2018-08-01

 Ajurveeda näomassaaž on ääretult rahustava ja lõõgastava toimega. Massaaž on ise 20 minutit kuni 0,5 tundi pikk ning teinekord on see inimesele suureks üllatuseks, et nii lühikese ajaga on võimalik saavutada nii suurepärane lõõgastus ja rahulolu. Lisaks sellele parandab see näonaha tervist, vähendab stressi ja toimib kortsude vastu. Vastavat õli kasutades on võib olla ka toetavaks mõne pikaajalise nahaprobleemi puhul. Kellele see kursus sobib? Kursus sobib nii massööridele, iluteenindajatele kui ka lihtsalt huvilisele. Eelnev massaažikogemus ei ole vajalik, aga tuleb kindlasti kasuks.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00 - 17:00
Koht: Turvise 8-4 (Endine Amburi 3-4), Tallinn

Telefon: 5068243

Ajurveeda ja abhyanga õlimassaazi koolitusretriit Nõval

2018-08-15

 5- päevane koolitusretriit kehale ja hingele, kus õpime ajurveeda abhyanga õlimassaaži ja elame ning hingame ajurveeda rütmis. Varajasele registreerujale kuni 20. maini 399 EUR Registreerumisel 21. maist kuni 6. juulini 439 EUR Registreerumisel alates 7. juulist 488 EUR

Hind: 488.00 €
Kestus: 15.-20. augustil 2018
Koht: Nõva

Telefon: 5068243