Mokko Maahotell

Mokko Maahotell
Firma:
Mokko Maahotell
Telefon:
+3725052573
Koduleht:
www.mokko.ee

Konverentsid ja seminarid 30 inimesele
Küsi meie pakkumist!

Konverentsid, seminarid ja banketidPakume seminariruume kuni 30 inimesele, majutus 2in tubades, täistoitlustus, saun õhtul. 2-päevase seminari hind, sh ööbimine kahekohalises toas, neli kohvipausi, kaks lõunasööki, üks õhtusöök ja õhtune saun - 67 EUR / inimene, seminariruumide rent koos seminarivarustusega  - 100 EUR / päev.

Toad 
Toad asuvad meie kuues erinevas hoones
Peamaja teiselt korrusel on kaks sviiti laiade voodite ning avarate rõdudega ja kaks 2in tuba; uues aidamajas on kuus omaette sissekäigu ja terrassiga 2in tuba; vanas aidamajas on eeskamber laia voodiga ja tagakamber kolme eraldi voodiga, köök ja veranda; saunamajas on kaminaruum, saun, terrass esimesel ja magamisruum teisel korrusel kuni neljale; keldrimajas on avatud köögiga tuba kolme voodiga ja rõdu. Kõikides tubades on omaette dushiruumid. Peamajas on peo- ja seminariruumid.


Läheduses on mitmeid huviväärsusi, millega saab tutvuda siin

  
 
 
 
 
 
 
Meelelahutus  Ekraanid  TV ja Video  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Toitlustus  Toitlustus ja catering  Inva ligipääs  Turismitalud  Majutuskohad  Majutus  Kohvipausi teenus  WIFI  Parkimine  Ruumid Lõuna- Eestis  Ruumid koolitusteks  Sünnipäevaruumid  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Peoruumide üürimine  Nõupidamisruumid  Konverentsiruumid  Mokko Maahotell