Ämmaemandusabi OÜ

Ämmaemandusabi OÜ;
Firma:
Ämmaemandusabi OÜ
Telefon:
+372 56 44411
Facebook: www.facebook.com/ammaemandusabiLASTEVANEMATE AKADEEMIA
Lastevanemate akadeemia on regulaarselt lastevanematele mõeldud loengute sari kus erinevad oma ala spetsialistid räägivad olulistel teemadel.
Kohtumised Lastevanemate akadeemias aitavad Teid omandada vanemlikke tarkusi, jagada oma kogemusi, arutada raskusi laste kasvatamisel.
 Positiivne, armastav, rahulik ja stimuleeriv keskkond on lapse arengule väga vajalik ning tugevdab pere üldist toimetulekut.
​Teeme vanemad targaks ja õnnelikuks!​

lektor- Maarja Heina ( kliiniline logopeed)
  • Räägime lapse kõne arengust.
 
 
 
  • Väikelapse haigestumine ( kõriturse, oksendamine, krambid)
  • Mürgistused (ravimid, olmekeemia, vingumürgitus)
  • Allergia
  • Elustamine (uppumine, võõrkeha hingamisteedes, elektrilöök,
  • Põletus, kuumarabandus, alajahtumine, külmumine
  • Trauma (verejooksud, silmavigastus, põrutus, venitus, nihestus, luumurrud)

 
Lastevanemate akadeemia  Ämmaemandusabi Kliinik  Õigus  Tervise- ja meditsiinialased konsultatsioonid  Õendus ja ämmaemandus  Tervis  Psühhoteraapia koolitus  Nõustamine  Lastehoid  Lastehoid ja teenused noortele  Sotsiaaltöö  Koolieelikute õpetajate koolitus  Eneseareng  Õpetajate täiendkoolitus  Isikuareng  Psühholoogia  Koolitused meedikutele  Imikute esmaabi  Ämmaemandusabi OÜ  Väikelapse esmaabikursus  Koolitused meditsiiniõdedele  Rasedate loovteraapia vestlusring  Lapsevanemaks olemise õpituba  Kuidas toetada lapse arengut  Meditsiinikoolitus  Lapsevanema koolitused  Taastusravi  Teraapia ja taastusravi  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Lapse kõne areng  Väikelapse kõne areng  Tervis ja heaolu 

KOOLITUSKALENDER

Arengulise erivajadusega lapse märkamine ja toetamine

2018-05-02

Koolituse sisu: Arengulised erivajadused - mida ja miks peaksime nendest kindlasti teadma; Varajane sekkumine - võti probleemide ennetamiseks ja lapse võimalikult efektiivseks toetamiseks; Vaimupuudega, keha-, nägemis- ja kuulmispuudega ning tähelepanupuudulikkuse ning hüperaktiivsuse probleemidega laste toetamise võimalustest;

Hind: 60.00 €
Kestus: mai, aeg täpsustamisel
Koht: Toompuiestee 19, Tallinn, L'Ermitage Konverentsikeskus

Telefon: 56 44411

Ravimtaimede ja fütopreparaatide kasutamisega seotud ohud

2018-05-25

Koolituse sisu: psühhofüsioloogilised ohutegurid, kõrvaltoimed, koostoimed ravimitega, allergia, vale annustamine, rasedus, imik, väikelapsed. Riskide vähendamise võimalused. Koolituse läbinu​ ​oskab orienteeruda peamistes ravimtaimede ja fütopreparaatide kasutamisega seotud ohuaspektides. suudab neis küsimustes patsiente nõustada.

Hind: 85.00 €
Kestus: kell 10:00 - 13:30; 4 ak.t.
Koht: Toompuiestee 19, Tallinn, L'Ermitage Konverentsikeskus

Telefon: 56 44411