Yumeiho® ametlik esindaja Eestis

Yumeiho® ametlik es
Firma:
Yumeiho® ametlik esindaja Eestis
Telefon:
(372) 516 3142


YUMEIHO® KURSUSED

1 ja 2 taseme (dan) kursusel õpitakse selgeks kõik Yumeiho® tehnikad. Kursus lõppeb eksamiga. Eksami läbides saab õpilane Jaapani Yumeiho® Keskuse poolt väljastatud rahvusvaheliselt kehtiva 2dan diplomi ja 15 kuud kestva litsentsi.

Osalejate arv ühes grupis on min. 6 in ja maksimaalselt 10. Väikese grupi puhul säilitatakse individuaalõpe, mis on tehnikate praktilisel õppimisel väga oluline.
 
Kursus viiakse läbi praktilisel rühmatööl. Kõiki tehnikaid õpitakse läbi praktiseerimise. Harjutatakse teiste osalejate ka. õpetaja peal.
 
Kursus toimub kaheksal nädalavahetusel (L,P). Kursuse toimumise ajad lepitakse kokku esimesel kohtumisel osalejatega arvestades võimalusi ja sobivamaid aegu. Grupi soovil on võimalik ka kursuseid läbi viia pikemate kohtumistega. Osalemise eelduseks on anatoomia/füsioloogia haridus.

Väliskoolitaja on Yumeiho® Shihan Maciej Dluski 7dan, mis on reeglistikus kõrgeim meistri tase. Ta on Yumeiho® -ga tegelenud üle 25a. Maciej Dluski õpetajaks oli Yumeiho® looja Saionji Masayuki. Ühtlasi on Maciej Dluski ka Yumeiho® ametlik esindaja Euroopas.
 
Rohkem infot tema lehel www.yumeiho.eu
 
Kursuse organiseerija ja assistent on Yumeiho® Chukyu 4dan Merilin Rohtma. Ta on ühtlasi ka Yumeiho® ametlik esindaja Eestis ja Soomes.
 
Kursus toimub inglise keeles vajadusel tõlkega eesti keelde.

YUMEIHO® on kaitstud kaubamärk Euroopa Liidus. Selle kasutamine on seaduslik ainult kaubamärgi omaniku loal ehk litsentsi omanikul.
 
Rohkem teavet  kaubamärgi kasutamise ja kursuste kohta yumeiho@yumeiho.ee või tel. +372 516 3142

      


Yumeiho® on teraapiline meetod, mis põhineb manuaalsel tegevusel, mida viiakse tervise hoidmise või parendamise eesmärgil läbi kogu kehal. See sisaldab ligikaudu 100 võtet, mida kasutatakse kogu patsiendi kehal. Yumeiho® teraapia koosneb manuaalsete võtete ja harjutuste kompleksse kogumi metoodilisest kasutamisest keha funktsionaalse tasakaalu taastamiseks. Sellega kõrvaldatakse või parandatakse haigusi, mis põhjustavad nii akuutseid kui ka kroonilisi kannatusi. Inimese lülisamba ja kogu keha tervise vahel on tihe seos. Keha raskuskeskme peamine asukoht võib ebaloomulike liigeste või lihaste jne kaudu otseselt mõjutada tervist ja kaudselt selgroo põhjustatud haiguste/häirete (küfoos, skolioos, lordoos, spondüloos jne) kaudu. Vaagnaluu liigeste olukord mõjutab lülisamba ja keha raskuskeskme peamist asukohta. Seega vaevused vaagnaluudes võivad esile kutsuda ka kogu keha funktsioonihäireid.

Need häired võivad tekitada ajaga kroonilised skeleti-lihassüsteemi vaevused, sealhulgas siseorganite, närvi- ja vereringesüsteemi haigused.

Vaagnaluu ebasümmeetria ja raskuskeskme ebanormaalsed asendid võivad põhjustada nähtavaid muutusi kogu kehas: näos, kätes ja jalgades, rindkeres, vaevusi eriti ühes kehapooles jne. Vegetatiivse närvisüsteemi tegevust mõjutavad nii selgroo tervis kui ka raskuskeskme asend. Funktsioonihäired võivad ilmneda kliiniliste uuringutega põhjust leidmata. Kuigi Yumeiho® on meetod, mis on loodud peamiselt profülaktilisel eesmärgil, nimetatakse seda ikkagi teraapiaks, sest selle peamine eesmärk on parendada või vähendada funktsionaalsete häirete, mis ajaga võivad esile tuua kroonilisi kannatusi, põhjuseid.


Teraapiad Tallinnas
Lapsed (6 – 18a.):  Sinu Arst Lastekeskuses Veerenni 53A, Tallinn. Broneeri aeg tel.  (372) 7151 701; yumeihokeskus@sinuarst.ee

Täiskasvanud: SA Yumeiho Keskus, Narva mnt 7. Broneeri aeg (372) 7151 701, e-mail: yumeihokeskus@sinuarst.ee 

Erameditsiinikeskuses Confido, Veerenni 53A, Tallinn. Broneeri aeg tel. (372) 6299 277
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Yumeiho  Yumeiho® ametlik esindaja Eestis  Tervisekoolitused  Tervis  Yumeiho teraapia Tartus  Yumeiho teraapia Tallinnas  Rühi kontroll  Massaazikursused  Jaapani massaaz  Massaaž   Massaažiteraapiad