Foodproff OÜ

Foodproff OÜ
Firma:
Foodproff OÜ
Telefon:
+372 56 568 768
Koduleht:
foodproff.ee
Facebook: Foodproff Catering ja Bistroo

Foodproff OÜ puhul on tegemist ettevõttega, mille asutajateks ja visiitkaardiks on kokad – isa ja poeg.
Mõlemad oleme omandanud kogemusi nii Tallinna parimates restoranides kui ka välismaal. Koos toome Teieni maitseelamusi, liites oma kogemusi ja nägemust omandatust. Menüüst leiab meelitusi nii liha- kui kalaarmastaja ning selle koostamisel on leitud meelepärast erinevatest Euroopa köökidest. Me teeme seda, mida armastame ning soovime seda jagada ka Teiega. Catering firmad ja pakutav teenus aitab pidulikuma toitlustusteenuse tellimise soovi korral pakkudes mugavus- ja kindlustunnet ürituse korraldajale. Anname endast parima, et kogu Foodproff menüüd nautides jääks saatma eriline toon, mis kutsuks seda kõike taas kogema.RUUMIDE RENT

Alates august 2020 on võimalik üritusi pidada ka meie uues Järve Peosaalis. Endises Järve raudteejaama hoones (Alajaama tn 1) on kahel korrusel võimalik korraldada väga erineva sisu ja ülesehitusega üritusi alustades koolitustest ja lõpetades juubelitega. Ajaloohõngulise hoone esimesel korrusel on ruumi ca 30-40 le osalejale. Väiksemaid koolitusi (20-30 in) mahutab korraldama meie hoone teisel korrusel, kus on üks suur ruum, millel kaks laeakent ja üks poolkaares katuseaken. Tegevust leiavad ka meie väikesed külalised – õuealal on muruplats, liivakast ja atraktsioonidega suur laste mänguväljak, mis on ümbritsetud puitaiaga. Järve peosaal on varustatud ka kaldtee ja inva WC-ga.

Järve Peosaal (Järve jaamahoone)

 
  
 
 
  

Mustamäe tee 4

 

Ruumide rendi tunnihind sõltub meie käest tellitud toitlustuse kogumaksumusest. Mida enam meie käest tellite, seda väiksem on rendi hind ühe tunni kohta. Ruumi rendi hind lisandub toitlustuse maksumusele. Peale eelnevalt kokku lepitud aja lõppemist või peale südaööd rakendatakse lisatasu. Rentides ainult ruume, lisandub inventari kasutamise eest lisatasu!
 
Tellimuse maksumus                Hind
 
0-499€                                  25€/h
500-749€ 15€/h
Alates 750€                         Tasuta
Öötunnid (alates südaööst)  25€/h
 
Iga suurema ürituse juurde kuulub palju rohkem elemente kui ainult toitlustus. Tuleb arvestada kõigega, alates piisavate söögiriistade ja isekohtade olemasolust ja lõpetades sellega, kuidas kogu inventar saaks pärast ära puhastatud ning ära veetud. Ürituse korraldajal on niigi palju asju korraga käsil, mistõttu oleme võtnud poole koormast enda kanda ja pakume ka inventari renti. See tähendab seda, et me toome ise kohale kõikvõimalikud toitlustusega kaasnevad asjad, kaasa arvatud telgid, lauad ja toolid.
Külalised ja ka ürituse korraldajad ise saavad mõnusalt korraks puhata ja nautida oma töö vilju ning pärast, kui kõigil on kõhud täis ja tuju hea, viime ise renditud inventari minema ja puhastame ära. Teie ei pea oma peol kordagi mõtlema üleliigsete kohustuste peale!


 

Foodproff ОÜ это компания, основателямиивизитной карточкой которой являются повара — отец и сын.
Оба получили опыт работы в лучших ресторанах Таллинна, а также за рубежом. Вместе мы представим вам ощущения вкусов, добавив свой опыт и видение приобретенного. Меню удовлетворит любителя мясных и рыбных блюд, состав чеговключает много вкусных блюдизразличных европейских кухонь. Мы делаем то, что мы любим и хотим поделиться этим с вами. Кейтеринговые компании и предлагаемые услугипомогают при желании заказа праздничного стола обеспечит комфорт и уверенность организатору мероприятия. Мы сделаем все возможное, чтобы наслаждаясь всем меню Foodproff преподнести вам особенную изюменку, которая будет вызывать желание испытать всё это ещё раз.
С наилучшими пожеланиями
Эрих и Керт
 
 

Каждое крупное событие включает в себя гораздо больше элементов чем просто общественное питание. Необходимо принимать во внимание всё начиная от достаточного количества столовых приборов и сидячих мест и заканчивая тем, как весь инвентарь можно очистить после и увезти. У организатора и так много о чём нужно позаботиться что касается мероприятия, поэтому мы взяли половину нагрузки в собственные руки и предлагаем аренду инвентаря. Это означает что мы привезём на место всевозможные вещи связанные с общественным питанием, в том числе палатки, столы и стулья.
Гости и организаторы самого мероприятия могут некоторое время комфортно отдохнуть и насладиться плодами своего труда и после того, когда все наедятся и у всех хорошее настроение, мы сами увезём арендованный инвентарь и очистим его. Вы не должны не на секунду думать о лишних  обязательств.

Прайс-лист аренды инвентаря

 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Toitlustus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Catering  Helitehnika  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Vastuvõtt  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumid Tallinnas  Foodproff OÜ