Juugakoda OÜ

Juugakoda OÜ
Firma:
Juugakoda OÜ
Telefon:
56 49 27 69
Koduleht:
www.juugakoda.ee
Facebook: www.facebook.com/juugakoda


Juugakoda on väike teraapiakeskus Tartus, Karlovas, kus tegutseb meie teraapiakeskus ja Tartu JK Energiakool. Meie juures käivad enesearenguteel, valgustumisele ja tervenemisele pürgivad inimesed, kelle protsesse respektiga toetame.
Meie 48 m2 suurused hubased ja valgusküllased ruumid koosnevad avarast eesruumist, 30 m2 väga heade proportsioonidega koolitus-/meditatsiooni-/hingamissaalist, väikesest köögist ja pisikesest teraapiaruumist (vt pilte Avalehel)
 
Pakume oma ruume vabadel õhtutel ja nädalavahetustel rentimiseks ka teistele koolitajatele/terapeutidele. Suvel üürime Juugakoja heameelega päris välja. Loe siit.
 
Juugakoja eestvedaja ja hing on terapeut ja koolitaja Reet Karro.
 
Juugakoja juriidiline keha on OÜ Juugakoda.
 
Mis on juuga?

KOOLITUSED
Juugakoda on pühendunud teraapiate ja koolituste pakkumisele. Hingamis-, meditatsiooni-, tervise- ja muid sarnaseid koolitusi pakume praegu otse Juugakoja alt. Paljude varasemate hingamiskoolituste materjalid on koondatud Hingamisstuudio lehele. Vaata siia.
Reikikoolituste tarvis aga, millega me kõige regulaarsemalt tegeleme, oleme loonud Juugakoja Reikikooli.

JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.
Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 
 
Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.
 
Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.
 
Reikikoolil on ka Facebooki leht.


Juugakojas pakutakse viite liiki teraapiaid:
  • Hingamisteraapiad (rahustav-lõdvestav hingamine, vabastav hingamine, Algallika Protsess ja Hingamistöö, biodünaamiline hingamine jne)
  • Energiateraapiad (reiki, kristalliteraapia, energeetiline puhastus, energiate diagnoosimine ja korrigeerimine jne)
  • Massaažiteraapiad (India peamassaaž, taktiilne massaaž, liblikmassaaž ja homöopaatiline masaaž)
  • Rännakud (v.a. Rännak à la Brandon Bays) ehk (šamaanirännakud, indiaanirännakud, pärimusrännakud, hingamisrännakud)
  • Meditatsioonid ja sisendused (juhitud meditatsioonid, tervendavad visualisatsioonid ja sisendused)
Juugakoja terapeut on Reet Karro.
Juugakoda  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Reiki kursus  Reiki  Reet Karro  Eneseareng  Meditatsioonikursus  Meditatsioon  Meditatsiooni töötuba  Energiateraapiad  Kristallteraapia  Massaažiteraapiad  Energeetiline puhastus  Energiate diagnoosimine ja korrigeerimine  India peamassaaž  Hingamisteraapia  Homöopaatiline masaaž  Šamaanirännak  Vaimne rännak  Indiaanirännakud  Pärimusrännakud  Hingamisrännakud  Meditatsioonid ja sisendused  Juhitud meditatsioonid  Tervendavad visualisatsioonid ja sisendused  Tervendamine  Spirituaalne tervendamine 

KOOLITUSKALENDER