Tallinna Teletorni Teeninduskool

Tallinna Teletorni T
Firma:
Tallinna Teletorni Teeninduskool
Telefon:
+372 686 3005, +372 5750 3650


Tulevastele teenindustalentidele kohustuslik! Tule Teletorni Teeninduskooli!

Oled oodatud, kui:
 
tunned huvi klienditeeninduse valdkonna vastu
tahad ennast proovile panna ettevõttes, kus pooled külastajatest on välismaalased
oled ise valmis panustama koolitusse ja genereerima uusi lähenemisi
soovid osaleda aktiivõppes, kus teooria ja praktika käivad tihedasti käsikäes

Kui tundsid end ära, siis Teletorni Teeninduskool on just Sinu jaoks!

 
 
See on kuu aja pikkune teenindusteemaline aktiivõppe vormis baaskoolitus kõigile teenindusvaldkonnast huvitatutele. Loengud leiavad aset märtsikuu igal neljapäeval ning kestavad kokku 3 h, koosnedes võrdselt teoreetilisest ning praktilisest osast. Nelja loengu jooksul omandab kursusel osalenu esmased teadmised klienditeenindusest ja praktilised oskused alustamaks tööd teenindusasutuses.
 
 
Inimesele, kel puudub või on vaid põgus kokkupuude klienditeenindusvaldkonnaga, kuid keda huvitab töö klienditeenindajana, kes on uudishimulik, soovib teenindusteemadel kaasa rääkida ning tahab end proovile panna.


 
Kuna Teletorni ülesanne on eelkõige pakkuda elamusi ning külastajatel on meie suhtes väga kõrged ootused, oleme saanud palju praktilist kogemust väga hea klienditeeninduse pakkumisel. Seepärast soovime muuhulgas panustada hea teeninduskultuuri arendamisse Eestis. Samuti otsime teenindustalente, kes tahaksid liituda meie meeskonnaga. Meie visioonis on Teletorni Teeninduskool üks kasvulavasid teenindustalentidele. 
Teenindusjuhtimine  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Tallinna Teletorn Teeninduskool  Teeninduskoolitus  Toitlustusteenindaja koolitus  Klienditeenindus  Tallinna Teletorn  Toitlustusteenindaja koolitus  Toitlustus  Toitlustusjuhtide koolitus