Vürts

Vürts
Firma:
Vürts
Telefon:
55 688 144 või 55 651 383
E-post:
info@vürts.ee
Koduleht:
vürts.ee
Facebook: www.facebook.com/vürtsTere tulemast Vürtsi! Meil saad korraldada endale meelepärase ürituse privaatses ja hubases õhkkonnas vaid oma seltskonnaga!
 
Koosolekud – koolitused – seminarid – õpitoad – sünnipäevad – tähtpäevad –  kooskokkamine – muud toredad ettevõtmised koos sõprade või kolleegidega – See ongi VÜRTS
 
Kui Sul mõlgub mõttes korraldada mõni üritus, kuid ei ole veel leidnud sobivat kohta, siis anna meile oma ideest teada ja oleme sulle igakülgselt abiks ürituse korraldamisel ja õnnestumisel!
 
Vürtsis oleme pööranud erilist tähelepanu mõnusa hubase atmosfääri loomisele, lisaks on meil olemas kõige vajalikuga varustatud köök, 4m laud, laua ümber istumine 14-le inimesele, aknapealsed sohvad mugavaks äraolemiseks ja ürituste eripära arvestav valgustus. Vürts on paras ca 25-le inimesele. Kõigile Vürtsi külastajatele pakume kohvi ja teed. Üritustele on võimalik tellida ka endale meelepärane toitlustus.
 
Vürtsi leiad Kalamaja südamest Vana-Kalamaja tänaval!


 
Vii oma tööalased üritused läbi privaatses ja innovaatilises Vürtsis. Meil on olemas kõik vajalik, et saaksid koos kolleegide või partneritega väljaspool tavapärast töökeskkonda värskeid ideid genereerida.
Teie kasutuses on projektor, ekraan, pabertahvel ja muud vajalikud kontoritarbed. Kõikide Vürtsi külastajate kasutuses on kohvi ja tee valmistamise võimalused. Soovi korral pakume ka lõunat. Parkimine Vürtsi ees on tasuta.
 
Koolitused – meeskonnaüritused – tiimipäevad – ärikohtumised – nõupidamised – tooteesitlused – õpitoad Vürtsis

1h/25€ (lisandub käibemaks), min. 2h
 
Vürtsi mahub mõnusalt kuni 25 inimest
 
 
TIIMIPÄEV VÜRTSISKorralda oma meeskonnale inspireeriv ja töökas tiimipäev Vürtsis, et värskes keskkonnas uusi ideid ammutada.
Tiimipäeva pakkumine sisaldab: Vürtsiruumi kasutamist 10.00-17.00, hommikukohvi ja teed koos ahjusoojade pirukatega, esitlustehnika ja muude vajalike kontoritarvete kasutamist, soovi korral lõunasööki (toidu hind lisandub).

Tiimipäeva hind kuni 10 osalejat 160€ (lisandub käibemaks) ning kuni 20 osalejat 180€ (lisandub
käibemaks).

 
Valik meelelahutusüritusi:


Miks mitte veeta mõni tund Vürtsi õdusas keskkonnas tehes lähemat tutvust õllemaailmaga.
Huvitava ja maitserohke koolituse käigus tutvute õlle ajaloo, õlle erinevate valmistusmeetodite ja serveerimisstiilidega.
Degusteerimisele tuleb vähemalt 6 erinevat õlut nii Eestist kui ka mujalt!
 
Ürituse kestvuseks on 3 tundi, millest koolituse osa 1- 1,5 tundi. Üritus sobib 10-20 liikmelistele
seltskondadele ja selle hinnaks meie juures on 300- 350 eurot (olenevalt osalejate arvust).
 Lektoriks tunnustatud ja auhinnatud õllesommeljee
 
Soovi korral on võimalik lisaks tellida ka toitlustus.
 
 
DŽINNIKOOLITUS

Sisusta oma sünnipäev või meeskonnaüritus meeleoluka džinniõhtuga!
 
Tegemist on koolitusega vabamas ja lõbusamas võtmes – tutvustame Teile džinni põnevat maailma, alates tumedamast ajaloost kuni Inglismaa kuninganna džinnieelistusteni või kuidas soome poisid džinnile kaselehti lisades maailma parima džinn- tooniku tiitli said.
 
Koolitus sisaldab:
  • Et kogu seltskond džinnilainele häälestada,
  • alustame lõbusa kadakamärjukese testiga.
  • Seejärel eluks vajalikud teadmised džinnist ehk räägime, kuidas džinn pudelist välja lasti ja maitseme kõrvale erinevaid džinnisorte.
  • Mis vahe on džinnil ja džinnil?!
  • Valmistame Teile erinevate toonikute ja lisanditega priimasid džinntoonikuid!
––––––––––––––––––––
Koolituse hind alates 400 € +km
Täpne hind oleneb osalejate arvust ja lõplikest soovidest
 
Pärast koolitust on mõnus sumin ja rõõmus tuju garanteeritud!
 
 
 
 
 
Vürts  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Parkimine  WIFI  Kohvipausi teenus  Helitehnika  Helitehnika rent  Data- projektor  Grafoprojektor  Meelelahutus  Ekraanid  Paber  džinnikoolitus  dzinnikoolitus  Õllekoolitus  Kokteilikoolitused  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Vastuvõtt  Toitlustus ja catering