Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA

Mäetaguse Mõisa Ho
Firma:
Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA
Telefon:
+372 333 1150 ,+372 53035436 (E-P 24h)
Koduleht:
www.moisahotell.ee
Facebook: www.facebook.com/Moisahotell
Ida-Virumaa südames asuv Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA pakub oma külalistele erinevaid võimalusi nii lõõgastavaks puhkuseks kui ka asjalikeks töökohtumisteks. Mäetaguse mõisakompleksi kuuluvas endises restaureeritud tall-tõllakuuris asub 3+ tärni tasemel mõisahotell.


SEMINARID 

Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA suurepärane paik seminaride ja koolituste korraldamiseks.
 
Ajaloolised mõisaruumid härrastemajas ja viinaaidas,  tänapäevased tehnilised lahendused ning laia valikuga grupimenüüd ja kohvipausid loovad selleks ideaalsed võimalused.
 
Mõisa härrastemajas on 3 erineva suurusega saali koos kaasaegse tehnikaga. Lisaks pakume ka väiksemaid lisaruume rühmatööde tarbeks.
Viinaait UUS! 100 ruutmeetrine mahtutab 50- 60 inimest. Aidas kööginurk ja wc.

Hinnakiri ja broneerimine


  SUPELMAJA


Meil on hea meel tutvustada teile meie Supelmaja: meil on kokku kolme tüüpi saunu (soome-, auru- ja infrapunasaun), kolm basseini ning kenake mullivann.
 
Eriti uhked oleme oma kahe 25 meetrise ujumisraja üle. Selle kõrval on bassein veealuste jugade ja veesülitiga täiskasvanutele ning selle otsas basseinike kõige väiksematele.
 
Kuid kõige tähtsam teadmine on see, et vesi ja õhk meie Supelmajas on kindlalt üks Ida-Virumaa soojemaid, kui mitte kogu Eestis. Sooja vee ja õhtu tõttu tullakse meie juurde lähemalt ja kaugemalt ning kõik beebikoolid ujutavad oma sülelapsi meie juures.Mäetaguse Mõisahotelli vaikne sauna tagatuba on 2018. oktoobri algul avatud saunaala, mis on mõeldud enamjaolt täiskasvanutele ja mida saab kasutada 3 h vältel:
 
esmaspäeval ja teisipäeval on oodatud pered, kolmapäevast pühapäevani aga 18+ täiskasvanud.

Tahatuppa on peidetud 4 erinevat sauna: 60˚sanaarium, 40˚soola-, 80˚aroomi- ja 40˚saun troopilise vihmaga. Lisaks on aatriumis mullivann ning klientide seas väga popiks saanud lamamispesad.
 
Paketid, mille hinnas sisaldub tagatoa kasutamine: RomantikapakettSõbrannadepakettAeg teineteisele pakett.


  
 

PRIVAATSAUN

 
Privaatsaun mahutab korraga 6 inimest, maksimaalselt kuni 8, ning on hea koht koosviibimisteks nii kahekesi, pere kui ka sõpradega. Oleme kokku pannud lausa kaks paketi- “Aeg teineteisele” ja “Privaatsauna pakett“, mis sisaldab privaatsauna kasutamist romantikutele.
 
Privaatsaunas ootab kliente:
  • soome saun
  • mullivann
  • dušid
  • tualett
  • riietuskapid
  • väike lauaga eesruum, kuhu on mõnus tellida saunasnäkke
Privaatsauna renditakse ka koos veskiruumiga väikese mõnusa olengu korraldamiseks.
 
Sauna kasutamiseks võtke ühendust administraatoriga tel. +372 33 31150
Reserveerimisel on sauna võimalik kasutada kuni kella 23.00ni.

Hinnakiri ja broneerimine

  


RESTORAN


Restoran, mis mahutab kuni 70 külalist, asub Mäetaguse mõisakompleksi kuuluvas mõisaagses tall-tõllakuuris.  Ruum sobib hästi pidude, bankettide ja vastuvõttude korraldamiseks. Akendest avaneb ilus vaade mõisahoonele ja selle esisele auringile. Suvel saab meie roogi nautida ka meie siseõues.

Menüü ja broneerimine


 

 
Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Inva ligipääs  Helitehnika rent  Helitehnika  SPA  SPA/ Veekeskus  TV ja Video  Meelelahutus  Arvuti laenutamine  WIFI  Ekraanid  Majutus  Majutuskohad  Konverentsiruumid  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumid koolitusteks  Sünnipäevaruumid