Oru Hub Hotel

Oru Hub Hotel ; Hote
Firma:
Oru Hub Hotel
Telefon:
+372 6033302
Koduleht:
www.oruhotel.ee
Facebook: www.facebook.com/OruHubHotel


Oru – mitte klientidele,
vaid sinule.
Uuenenud Oru hotell avab Tallinnas uksed 2020. aasta mais. Meil on kõik, mida vajad oma liikuva, tööd ja puhkust miksiva elustiili jaoks. Põhjamaiselt stiilsed, läbimõeldud toad. Esimest korrust hõlmava ühisala, kus on hea tööd teha, mõnusalt süüa ja lihtsalt oleskleda. Kodune ja vaba atmosfäär. Tänu uutele liiklussõlmedele oleme Tallinna uuest mereäärsest ärilinnakust seitsme, kesklinnast kümne ja Kadrioru pargist viie minuti kaugusel.
 
Ootame Sind külla 2020. mais, aga soodushinnaga toa saad broneerida juba praegu.
 

 
Reisimise juurde kuulub alati väike annus stressi. Sellepärast lisasime hotelli mõned väikesed üllatused ja mugavad lisad, et hoolimata reisiväsimusest või koduigatsusest oleks sul siin mõnus ja hea olla.
 
Tuba ühele inimesele
Pärast töötamist või linna avastamist astu tuppa ja avasta kogu see vaikus ja rahu, mille me sinu jaoks valmis oleme pannud.
 
Tuba kahele inimesele
Üksinda saad siin eriti mõnusalt laiutada, kuigi tuba on mõeldud siiski kahele.
 
Peretoad ja sviidid
Suuremas toas saavad end välja puhata kuni 4 inimest. Me ei tea veel, millised te olete, aga kindlasti väga toredad.
 
 
  

 
Oru Hotell Superior ***  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Majutus  Majutuskohad  Hotellid  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Arvuti laenutamine  WIFI  Meelelahutus  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Parkimine  Inva ligipääs  Ekraanid  TV ja Video