Oru Hotell Superior***

Oru Hotell Superior*
Firma:
Oru Hotell Superior***
Telefon:
+372 6033302
Koduleht:
www.oruhotel.ee
Facebook: www.facebook.com/OruHotel

Võluvalt väike ja maitsekas Oru hotell Superior*** asub Kadrioru pargi serval, mere lähedal ja eestlastele väga olulise paiga – Lauluväljaku – vahetus naabruses. Tallinna vanalinn ning kaubandus- ja ärikeskused jäävad vaid 10-minutilise autosõidu kaugusele.
 
Hotellis on 50 mugavat numbrituba, nende hulgas sviit saunaga, apartment-tuba, tuba mullivanniga, toad peredele. Igas numbritoas on konditsioneer, telefon, sat-TV, WC ja vanniga või dušiga vannituba. Eraldi toad allergikutele ja invaliididele. Kogu hotellis on traadita interneti leviala.
 
Hotelli restoranis pakume külastajatele rikkalikku hommikusööki buffet-lauas. Alates kell 11:00 ootame Teid nautima suurepäraseid roogi meie A´la carte menüüst.
 
Pakume võimalust korraldada meie hubases banketisaalis või avara vaatega restoranis sünnipäevi, pulmapidusid ja muid tähtpäevi nii suuremale kui väiksemale seltskonnale. Hotellis on kaks hästi varustatud koolitusruumi, kus saab korraldada koolitusi ja konverentse
 
Hotellis Oru töötab kaks ilusalongi


KONVERENTS


Oru Hotell Superior*** on kaks konverentsisaali. Nõupidamisteruumid on sisustatud kõigi vajalike lisaseadmetega nagu dataprojektor, pabertahvel, grafoprojektor, internetiühendus. Vajadusel on saadaval ka arvuti. Soovi korral serveerime suupisteid ja jooke ning pakume lõunat.

Oru Roheline saal – meie kliendid saavad nautida kõige looduslähedasemat keskkonda: Rohelise saali kujunduses on tähtsal kohal tõeline elus sammal ja mahedad värvid. Eriliste kogemuste pakkumiseks on saal varustatud tipptasemel tehnikaga. Oru Roheline saal on Eestis veel vähekasutatava uuendusliku Full-HD videoseina uhke omanik, mis tagab parimad vahendid teabe edastamiseks.

Raamatukogu saal – Saal sai oma nime seal asuva mugava raamatukogunurga järgi. Raamatukogu muudab seal toimuvad nõupidamised nii asjalikuks kui ka hubaseks ning kutsub hotellikülastajaid kohapeal raamatuid lugema või nendega tutvuma. Raamatukogu saal on uhke oma avarate ülisuurte akende üle, mis täidavad ruumi valguse ja rohkete ideedega! Kui ilm lubab, saab kohvipause nautida saali päikeselisel välisterrassil.

  
 
 
 
 
 
MAJUTUS

Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. SGL tubades 120 x 200 cm voodi. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Osad toad on avarate rõdudega.
 
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. DBL tubades on lai voodi 180 x 200 cm Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.
 
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Standard tubades 90 x 200 cm voodid. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.
 
Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Standard tubades kolm või neli 90 x 200 cm voodit. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades dušš või vann. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.

Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Toas on üks lai 180 x 200 cm voodi ja üks narivoodi. Tubades on olemas föön, konditsioneer, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi.

Kõikides tubades on kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Avar numbrituba vanniga. Teie käsutuses on konditsioneer, külmik, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.

Kahetoalises luksuslikus numbritoas on uus kvaliteetne mööbel nõudlikule külastajale. Magamistoas kõrge voodi 200 x 160 cm. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor magamistoas ja elutoas, otsevalimisega telefon, töölaud, külmik ja saun kuni 4-le inimesele. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.

Uus luksuslik numbrituba kööginurgaga. Magamistuba eraldatud elutoast. kõrge voodi 200 x 180cm, lisaks 2 lahtikäivat diivanvoodit. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tubades tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus. 

Uus luksuslik kahetoaline mullivanniga ja merevaatega numbrituba . Avatud kööginurk , kohvi ja tee valmistamise võimalus, mikrouun. Magamistoas kõrge voodi 200 x 180cm. Teie käsutuses on konditsioneer, föön, LCD-televiisor, otsevalimisega telefon, töölaud, külmik. Akende ees on pimendavad kardinad. Vannitoas põrandasoojendus ja dušš. Tasuta Interneti ühendus WiFi. Lisavoodi võimalus.

Hotellis on hubane 60-kohaline restoran, milles on kõrgetasemeline personaalteenindus. Klassikalist stiili jälgivas mahedates toonides söögisaalist avaneb vaade hotelli ees asuvale parklale ja haljasalale.
 
Restorani menüüst leiab nii rahvusvaheliselt tuntud kui ka Eesti rahvusköögist inspireeritud kaasaegse serveeringuga roogasid. Restorani joogikaart sisaldab valitud veine ja tuntumaid kangeid alkohoolseid jooke.
 
Restoran pakub hotellikülastajatele rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas. Alates kell 11:00 ootame Teid nautima suurepäraseid roogi meie A´la carte menüüst.
 
Lisaks Pakume võimalust korraldada meie hubases banketisaalis või avara vaatega restoranis sünnipäevi, pulmapidusid ja muid tähtpäevi nii suuremale kui väiksemale seltskonnale. Menüü koostame vastavalt Teie soovidele.

  
 
 
 
  
 
   

 
Oru Hotell Superior ***  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Majutus  Majutuskohad  Hotellid  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Arvuti laenutamine  WIFI  Meelelahutus  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Parkimine  Inva ligipääs  Ekraanid  TV ja Video