Teaduse ja Kultuuri SA Domus Dorpatensis

Teaduse ja Kultuuri
Firma:
Teaduse ja Kultuuri SA Domus Dorpatensis
Telefon:
7331 345, 53 33 30 31
Koduleht:
www.dorpatensis.ee
Facebook: www.facebook.com/dorpatensis

Ajalooline maja Tartu kesklinnas
 
Domus Dorpatensise maja asub Tartus, otse Raekoja platsi ääres. Vanim osa kivimajast, mis on ehitatud enne 1755. aastat, on siiani mansardkatuse ning baroksete katuseakendega. Maja on kolmekorruseline ning tema juurde kuulub suur sisehoov.
 
U-kujulise põhiplaaniga hoonekompleksile lisab arhitektuuriväärtuslikkust asjaolu, et II maailmasõjas ei saanud need hooned kannatada ning on säilitanud selles kvartalis ainsana oma ajaloolise autentsuse. Seetõttu on just Domus Dorpatensise majal Tartu Raekoja platsi läheduses olevatest majadest kõige vanem ning algupärasem ilme.
 
Alates 1849. aastast kuni Teise maailmasõjani kuulus maja baltisaksa perekonna von Rückerite valdusesse. Nõukogude perioodil asusid majas lisaks korteritele ka seemnepood, kingsepp ning rätsepa töökoda. Taasiseseisvumise järel tagastati kinnisvara von Rückerite suguvõsale.

Hinnakiri ja tellimine

 
TAHAD KORRALDADA ÜRITUST/ KOOSOLEKUT KESKLINNAS?

 
SA Domus Dorpatensis üürib soovijatele erinevate ürituste ning ettevõtmiste korraldamiseks oma ruume. Võimalik on kasutada seminariruumi, kaminasaali, ja klubiruumi.
 
 
Seminariruumides saab kasutada:
 • Tasuta WiFi
 • Pabertahvel
 • Grafoprojektor
 • CD-mängija
 • Televiisor
 • Dataprojektor ja ekraan
 • Sülearvuti
 • Arvutikõlarid
 • Võimalik on tellida kohvipause, suupisteid, puuviljavaagnaid. Teeme koostööd erinevate catering'i pakkujatega.
 
NB! Juhime tähelepanu, et meie majal puudub lift ja meie ruumid kahjuks ei ole ratastooliga ligipääsetavad.
 
Ruume saab üürida telefonil  7331 345 ja e-maili teel: dorpatensis@dorpatensis.ee
 

Seminariruum (kuni 40 in)


 

Seminariruum on mõeldud kõikvõimalike konverentside, seminaride, õppepäevade ning loengute korraldamiseks. Koos kirjutuslaudadega mahutab ruum kuni 24 inimest, ilma laudadeta kuni 40 inimest. Ruum on avar ning valge. Ühest küljest avaneb vaade Tartu Raekojale ning teisest küljest rohelisele Toomemäele.
 
Seminariruumi suurus: 54 m2 

 
 
 
 
 


Kaminasaal (kuni 15 in)Kaminasaal on mõeldud väiksemateks koosviibimisteks hubases õhkkonnas. Ruumis on suur nõupidamistelaud, mille ümber mahub istuma kuni 12 inimest. Kaminasaali kaunistavad suur dolomiidist kamin ning kaks akent vaatega Tartu Raekojale ning Raekoja platsile.
Kaminasaali suurus: 32 m2 
 
 
 
 
Klubiruum (kuni 15 in)

 
 
Klubiruum on mõeldud seltskondlikeks koosviibimisteks kuni 15 inimesele. Ruumis on 4 lauda ning baarilett iseteenindamiseks. Klubiruumi kasutatakse seminaridel kohvipauside korraldamiseks. Ruumi aknad avanevad päikselisele hoovile.
 
Klubiruumi suurus: 25 m2 
 
Telli klubiruum siit ›


KÜLALISKORTERID

Igas korteris on:
 • Kõige vajalikuga varustatud kööginurk;
 • Internetiühendus;
 • Televiisor ja raadio;
 • Voodipesu, käterätikud, föön;
 • Enamikes tubades on pesumasin, kuivatusrest, triikraud;
 • Sussid, šampoon vannitoas;
 • Kohv, tee, suhkur;
 • korter nr 8 on saunaga

Lisateenused:
 
Hommikusöök:

Soovi korral saate nüüdsest valida majutuse koos hommikusöögiga.
Broneeringut tehes palume hommikusöögi soov ära märkida. Hommikusöök serveeritakse meie maja vastas asuvas restoranis Hõlm (Ülikooli 14) iga päev kl 7-11 kupongi alusel. Pakutakse laia valikuga maitsvat hommikusöögibufeed, kust ei puudu vegan-, taime-, gluteeni- ja laktoosivaba toit. Hommikusöögi hind ühele inimesele on 10 eurot (kuni 8 aastased lapsed tasuta, 9-12 aastased poole hinnaga).
 
Broneeri korter siin:

Külaliskorter nr.  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Hinnakiri

 
 
 
 
  
 
 
Domus Dorpatensis   Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Ruumid  Seminariruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Ruumid Tartus  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Toitlustus ja catering  Arvuti laenutamine  Ekraanid  Teaduse ja Kultuuri SA Domus Dorpatensis  Majutus  Majutusteenindus  Majutuskohad  WIFI  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  U- kujuline