Tauno Kangro SkulptuuriGalerii

Tauno Kangro Skulptu
Firma:
Tauno Kangro SkulptuuriGalerii
Telefon:
641 1002

Skulptor Tauno Kangro on tuntud kui graniit- ja pronksskulptuuride looja. Tema Tallinna vanalinnas asuvas stuudio-galeriis saad näha nii valmis töid kui ka skulptuuride valmimisprotsessi. Samuti on põnev vaatepilt valmisvalatud skulptuuride lihvimine ja poleerimine.
 
Toimuvad kunsti- ja kultuuriüritused ning galerii võimaldab ka kuni 50-le külalisele kasutada 2 erinevat ruumi nii seminarideks kui vastuvõttudeks.
Samuti olete oodatud osa võtma modelleerimise töötubadest. 
 
Galerii omab ka siseõue, mis on just sobilik suviste grillipidude jaoks.

   
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Helitehnika rent  Miniskulptuuride valmistamine  Teatristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Skulptuuride valmistamine  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  Skulptuur  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  TV ja Video  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Laitse Graniitvilla  Skulptuuristuudio  Tauno Kangro  Tauno Kangro SkulptuuriGalerii