Tauno Kangro SkulptuuriGalerii

Tauno Kangro Skulptu
Firma:
Tauno Kangro SkulptuuriGalerii
Telefon:
641 1002

Skulptor Tauno Kangro on tuntud kui graniit- ja pronksskulptuuride looja. Tema Tallinna vanalinnas asuvas stuudio-galeriis saad näha nii valmis töid kui ka skulptuuride valmimisprotsessi. Samuti on põnev vaatepilt valmisvalatud skulptuuride lihvimine ja poleerimine.
 
Toimuvad kunsti- ja kultuuriüritused ning galerii võimaldab ka kuni 50-le külalisele kasutada 2 erinevat ruumi nii seminarideks kui vastuvõttudeks.
Samuti olete oodatud osa võtma modelleerimise töötubadest. 
 
Galerii omab ka siseõue, mis on just sobilik suviste grillipidude jaoks.

   
 
Tauno Kangro SkulptuuriGalerii  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  U- kujuline  Kabareestiilis  Teatristiil  Diplomaadistiil  Klassiruumistiil  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  WIFI  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Arvuti laenutamine  TV ja Video  Helitehnika rent  Laitse Graniitvilla  Miniskulptuuride valmistamine  Skulptuur  Skulptuuride valmistamine  Skulptuuristuudio  Tauno Kangro