ET INFOKESKUSE AS

ET INFOKESKUSE AS; E
Firma:
ET INFOKESKUSE AS
Telefon:
660 4555
EHITUSKESKUS on ehitusalase info keskus, mis loodi 1995.a. firma ET INFOkeskuse AS tegevuse laiendamiseks.
Meie tegevuse põhieesmärk – ehitusalase info kogumine, süstematiseerimine ning selle info hea kättesaadavuse tagamine nii ehitusspetsialistidele kui ka  ehitushuvilistele.
 
Ehituskeskus on:
•             alaline ehitusnäitus ja ehitusalase info keskus. Ca 75% meie külastajatest on ehitusvaldkonna professionaalid.
•             ehitusalase kirjanduse müügikoht
•             Ehituskeskuse koolitusseminaride toimumispaik
•             Ehituskeskus internetis – koos seminariinfo ja kirjanduse müügikeskkonnaga
•             koht nõupidamisteks, kokkusaamisteks
 
Ehituskeskuse kaudu on võimalik rentida erineva suurusega ruume. Tellida saab esitlustehnika ning kõik vajaliku ehitusalase tootekoolituse või seminari läbiviimiseks. Pakume ka terviklikku ürituste korraldamist. Alates 2000. a. korraldame Ehituskeskuse seminare Eesti Ehitusinseneride Liidu täiendõppepunktide alusel insenerikutse taotlemiseks või pikendamiseks.
 
Lisainfo:
tel. 660 4555
 
 
ET Infokeskuse  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Konverentsid ja seminarid  Ruumid  Koolitusruumid  Seminariruumid  Grafoprojektor  Täiendõppepunktidega seminarid insenerikutse taotlemiseks või pikendamiseks  Ehitusalane kirjandus  ja RYL-käsiraamatud  Pabertahvel  WIFI  Ekraanid  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Data- projektor  ETF-Net veebikartoteegi praktiline koolitus  Ehitusmõõdistamine  Ehitusviimistlus  Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus  Ehitus  Ehitusalased koolitused täiendõppepunktidega insenerikutse taotlemiseks või pikendamiseks  Ehitusalased kursused  Ehitusalased koolitused  Ehituskoolitus  Ehituskeskus  Ehituskoolitus  Insenerikutse taotlemine  Insenerikutse pikendamine  Ehitus- ja töö