Olevi Residents

Olevi Residents
Firma:
Olevi Residents
Telefon:
+372 627 7650
E-post:
olevi@olevi.ee
Koduleht:
olevi.ee/et
Hotell Olevi Residents asub Tallinna vanalinna südames, Oleviste kiriku ja raekojaplatsivahetus läheduses. Hotelli asukoht on hea ka sellepoolest, et lähedale jäävad nii reisisadam kui raudteejaam.
Mälestusmärgid, muuseumid, teatrid, kaasaegsed ostukeskused, ööklubid ja diskoteegid – kõik see jääb vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusele.
 
Punaste katustega vanalinna majad, munakividest kitsad tänavad ja kirikukellade helin viivad Teid tagasi keskaega. Hotelli hoone ajalugu ulatub 14 sajandi algusesse. Täielikult on maja renoveeritud 2003 aastal.

KONVERENTS
Olevi Residentsis on kaks saali 8 - 45-le inimesele seminaride ja koolituste korraldamiseks. Hotelli asukoht,interjöör,vaikus ja professionaalne personal pakub suurepäraseid konverentsi pidamise võimalusi. Soovikorral saavad kliendid kasutada ärikeskust, kus leidub kõik vajaminev tehnika: arvuti, internet, fax, telefon ja koosolekute tuba. Info telefonil 627 7650 või sales@tallinnhistoricalhotels.com


 
 
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Majutuskohad  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  Etteasted kohvipausidel  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  TV ja Video  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumid Tallinnas  Olevi Residents  Tallinn Historical Hotels