Olevi Residents

Olevi Residents
Firma:
Olevi Residents
Telefon:
+372 627 7650
E-post:
olevi@olevi.ee
Koduleht:
olevi.ee/et
Hotell Olevi Residents asub Tallinna vanalinna südames, Oleviste kiriku ja raekojaplatsivahetus läheduses. Hotelli asukoht on hea ka sellepoolest, et lähedale jäävad nii reisisadam kui raudteejaam.
Mälestusmärgid, muuseumid, teatrid, kaasaegsed ostukeskused, ööklubid ja diskoteegid – kõik see jääb vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusele.
 
Punaste katustega vanalinna majad, munakividest kitsad tänavad ja kirikukellade helin viivad Teid tagasi keskaega. Hotelli hoone ajalugu ulatub 14 sajandi algusesse. Täielikult on maja renoveeritud 2003 aastal.

KONVERENTS
Olevi Residentsis on kaks saali 8 - 45-le inimesele seminaride ja koolituste korraldamiseks. Hotelli asukoht,interjöör,vaikus ja professionaalne personal pakub suurepäraseid konverentsi pidamise võimalusi. Soovikorral saavad kliendid kasutada ärikeskust, kus leidub kõik vajaminev tehnika: arvuti, internet, fax, telefon ja koosolekute tuba. Info telefonil 627 7650 või sales@tallinnhistoricalhotels.com


 
 
 
Olevi Residents  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Koolitusruumid  Ruumid koolitusteks  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  U- kujuline  Pabertahvel  WIFI  Arvuti laenutamine  Grafoprojektor  Data- projektor  Meelelahutus  Majutus  Majutuskohad  Toitlustus ja catering  Kohvipausi teenus  Etteasted kohvipausidel  Ekraanid  Seinaekraanid  TV ja Video  Ruumid Tallinnas  Tallinn Historical Hotels