TM Koolituskeskus

TM Koolituskeskus; T
Firma:
TM Koolituskeskus
Telefon:
53 333 332
Facebook: www.facebook.com/tmsalongMeie salongi...
tulles tuled alati justkui koju, kus oled alati oodatud ning kus sind koheldakse armastusega. Salongi muudab omanäoliseks selle sisekujundus - palju on kuningliku hõngu segatud koduse hubasusega. Lisaks huvitavale sisekujundusele on Sul meie juurde väga lihtne jõuda. Asume südalinnas.
 
T&M Ilusalongi jõuad igat teed pidi!
 
Meie salongi südameks...
on kollektiiv, kes soovib pakkuda just Sulle parimaid teenuseid ning meeldivat enesetunnet. Ilusalongi prioriteediks on täiendada salongi järjepidevalt ja saada uusi saavutusi. Kollektiivi kuuluvad inimesed, kes teevad oma tööd armastuse ja naudinguga. Iga töötaja eesmärgiks on end pidevalt arendada ning täiendada läbi erinevate täiendkoolituste, seega on alati meie juurde tulles meil Sulle midagi uut pakkuda! Salongi teenuste valik on lai ning lisaks iluteenustele on võimalik omandada ka profesionaalseid koolitusi iluvaldkonnas. Meie kiire elutempo juures on aeg oluline, salongist leiad alati endale kiirelt sobiva aja ning kõik iluhoolitsused, mida just sinu süda ihkab. T&M Ilusalong on justkui Sinu teine kodu, kust leiad alati naeratavad näod, positiivse emotsiooni ning sooja tunde!


NAIL ART KOOLITUSED

ILUTEENUSED
MEEDIAS
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  ILUKOOLITUSED  T& M Ilusalong koolitused  Koolitused ja kursused noortele  Küünetehniku kursused ja maniküürijate kursused  Maniküür  Maniküürija eriala  Maniküüri kursused  Maniküür – pediküür – küünetehnik  Maniküüri võistlustehnika  Prantsuse maniküür  Prantsuse maniküür - erinevad võimalused  Pediküürijate kursused  Pediküür  Pediküürija eriala  Pediküüri kursused  Aparaatpediküür  Pediküür-küünetehnik  Pediküüri võistlustehnika  Geelküüned  Geeldisain  3D geelküünte koolitus  Geellaki koolitus  Geellakkide kasutamine  Geel tehnoloogia  Akrüül tehnoloogia  Akrüülküüned  Püsimeik  Püsimeigi baaskoolitus  Kulmude värvimine ja modelleerimine  Kulmude arhitektuur ja modeleerimine, ripsmete värvimise baaskoolitus  Kulmude arhitektuur ja modeleerimine, ripsmete värvimise baaskoolitus  Kulmude modelleerimise, ripsmete/kulmude värvimise koolitus  Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine ning kulmude korrigeerimine  Kulmude ja ripsmete modelleerimine  Ripsmete püsipikenduste koolitus  Ripsmed  Ripsmed  Ripsmete paigaldamise koolitus  Ripsmete paigaldamise koolitus  Ripsmete püsipikendamise koolitus  Ripsmete püsipikendamine  Ripsmete püsipikendused  Ripsmete pikendamise koolitus  Ripsmetehniku kursus  Kulmude arhitektuur ja modeleerimine, ripsmete värvimise baaskoolitus  Depilatsiooni koolitused  Depileerimise kursused  Depileerimine  Püsimeigi kulmude koolitus  Püsimeigi silmade koolitus  Püsimeigi huulte koolitus  Hollywoodi volüümiripsmed  Volüümripsmete koolitus  Küünetehniku Master- seminar  Küünekuju kujundamise koolitus  Šabloontehnika  üünehooldustehnika ja ümberkäimine küünepuuriga  Pindmine NailArt  Nail Art  Akvaariumdisain  Multi NailArt