Hotell Sophia

Hotell Sophia; Hotel
Firma:
Hotell Sophia
Telefon:
(+372) 638 0850
Hotell targale inimesele
Hotell Sophia on loodud soovist ühendada suurepärane hotellikogemus ja hea hind. Eesmärk on pakkuda külastajatele enamat kui lihtsalt majutust, olgu tegemist puhkuse-, äri- või konverentsireisiga. Seetõttu oleme koondanud innovaatilised ideed ja mõtted, mis on inspireeritud nutikast ja aktiivsest elustiilist.
 
Hotell Sophia toad on ruumikad ja kaasaegsed. Siseviimistlusel on kasutatud looduslikke ja allergiavabasid materjale. Check in kell 15:00, check out kell 12:00.
 
Hotelli asukoht on heaks sõlmpunktiks erinevate Eesti linnade vahel ning muudab hotelli autoga saabuvatele külastajatele kergesti ligipääsetavaks, pakkudes tasuta parkimisvõimalust.
 
Soovi korral on külastajatel võimalus käia kinos, uisutamas, seikluspargis, ilusalongis ja poodlemas Lõuna- Eesti suurimas kaubandus- ja vabaajakeskuses – Lõunakeskus. Külastajate mugavuseks on hotell ühendatud ostukeskusega, tänu millele on kõik teenused majasiseselt kättesaadavad.
 
Hoone kõrvalt alguse saavad kergliiklusteed sobivad kilomeetrite pikkuseks jalgrattasõiduks ning hotellist 800 meetri kaugusel asuv Sanatooriumi parkmetsa terviserada on ideaalne koht hommikusteks ning õhtusteks jalutuskäikudeks või jooksudeks. Jõusaali- ning grupitreeningute võimalus avaneb Lõunakeskuses asuvas spordiklubis.
 
Hotellil on kaks konverentsisaali – Põhja ja Lõuna saal. Ruumid on suurepärased selleks, et pidada tähtsaid koosviibimisi või tuliseid debatte, põnevaid arutelusid või harivaid koolitusi.
 
Restoran Fii pakub kõigile külastajatele hõrke roogasid, ühendades visuaalse atraktiivsuse ja põnevad maitsed.
 
 
KONVERENTS

 
Hotell Sophia suurem konverentsisaal Põhja saal on just see koht, kus korraldada seminari, koolitust, tooteesitlust või koosolekut. Kes on öelnud, et töötegemine peab olema hall ja üksluine? Aitame teie üritused muuta värvikateks. Põhja saal mahutab kuni 50 inimest. Koosviibimisi on võimalik läbi viia teatri-, klassiruumi- ja diplomaadistiilis paigutusega. Ürituse toimumise ajal olete ruumi peremehed – saalipaigutus saab olema vastavalt teie soovile. Saali suured aknad loovad hea keskkonna innovaatiliste ideede genereerimiseks. Konverentsi külaliste kohvipauside ja lõunasöökide eest kannab hoolt restoran Fii suurepärane köök ja meeskond. Aitame organiseerida piduliku banketi või õhtusöögi restoranis ja anname koostöös partneritega endast parima, et muuta teie üritus meeldejäävaks.

Tutvuge Põhja saali hinnakirjaga siin 
Väiksem konverentsisaal Lõuna saal mahutab kuni 30 inimest. Lõuna saali inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused, et pidada väikseid koosviibimisi või tuliseid debatte. Hea koolituse aluseks on korralik toitlustus. Maitsev ja tasukaalustatud toit tõstab üldist töö- ja keskendumisvõimet. Teie meelepäraste kohvipauside ning lõuna- ja õhtusöökide eest kannab hoolt restorani Fii suurepärane köök ja meeskond. Toimeka päeva lõpuks pakume erinevaid aktiivseid tegevusi meie partneritelt.

Tutvuge Lõuna saali hinnakirjaga siin
 
Pane algus oma idufirmale just siin, broneerides saal juba täna!

Tehnilised vahendid sisalduvad rendihinnas
  • Wifi ühendus
  • Dataprojektor (HDMI ja VGA ühendus) ja TV
  • Kõlarid
  • Pointer
  • Pabertahvel markeritega
  • Konverentsiplokid ja pastakad
  • Konditsioneer
Vaata ka meie seltskonnamenüüsid ja kohvipauside valikut>>


  
 
 
 
Hotell Sophia  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Teatristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  U- kujuline  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  Parkimine  Inva ligipääs  TV ja Video  Toitlustus ja catering  Catering  Arvuti laenutamine  Ekraanid  Majutus  WIFI  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Helitehnika  Helitehnika rent  Toitlustus ja catering  Catering  Meelelahutus  Arvuti laenutamine  WIFI  Ekraanid  Seinaekraanid  Hotellid  Hotell London