Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemia

Eesti Kunstiakadeemi
Firma:
Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemia
Telefon:
+372 626 7327




Facebook: https://www.facebook.com/avatudakadeemia/



Avatud akadeemia on suurim elukestva kunstiõppe keskkond Eestis.
Akadeemia pakub mitmekesiseid kunsti-, disaini- ja arhitektuuriõppe võimalusi nii personaalseks kui professionaalseks arenguks.
 
Akadeemia on ka partner erinevatele organisatsioonidele sisekoolituste ja arenguprogrammide kavandamisel ja läbiviimisel.
 
Avatud akadeemias on võimalused:
  • täiendusõppeks, sh tööalaseks täiendus- ja ümberõppeks;
  • ettevalmistusõppeks;
  • suve- ja talveakadeemiateks;
  • erinevateks projektideks.
     
Informatsiooni avatud akadeemia tegevustest saab AA
Kui soovite infot Avatud Akadeemia uute kursuste kohta, saatke kiri aadressile:
huvilised_g+subscribe@artun.ee ja olete automaatselt liidetud meie huviliste listiga!


TÄIENDUSKOOLITUSED
Avatud Akadeemia pakub suuremahulist kunstialast täiendusõpet. Läbi aasta toimuvad kõigile huvilistele nii lühi- kui pikaajalised kursused. Lisaks pakume organisatsioonidele loomingulisi koolitusi, mille koostame vastavalt teie vajadustele ja soovidele.



Rohkem infot koolituste kohta: koolitus@artun.ee / +372 626 7327
 
Eesti Kunstiakadeemia on Eesti Töötukassa koostööpartner.
 
LÜHIKURSUSED

PIKAAJALISED KURSUSED

BA ÕPE
Alates 2016. aasta sügisest saab BA tasemel õppida moestilistika, keskkonnadisaini, ruumukujunduse ja meediagraafika erialasid disainiteaduskonna tsükliõppekaval kujunduskunst.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  EKA avatud akadeemia  Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemia  Kullasepp  Kullasepa eriala  Kullasepatöö algkursus  Moekunstnik-disainer  Moedisaini eriala  Moeillustratsioon  Miniskulptuuride valmistamine  Skulptuur  Skulptuuride valmistamine  Fotograafia  Fotograafia eriala  Ettevõtluskursused  Arvutiõpe ja IT  Adobe Photoshop  Adobe Illustrator  Photoshop  Adobe Photoshop  Photoshopi põhitõed  Joonistamine  Graafika- sügavtrükk  Arvutigraafika koolitus  Graafika  Kalligraafia  Hiina Kalligraafia  Siiditrükk  Loominguline kollaaz photoshopis  Installatsioon maalikunstis  Akti joonistamine  Keraamika  Kangatrükk  Veebidisain  Ruumikujundus  Kujundusgraafika  Arhitektuurialased koolitused  Restaureerimine  Restauraator  Arhitektuuri konserveerimine ja restaureerimine  Avalikud koolitused  Koolitused ja kursused lastele  Huviringid lastele  Kunstikursused  Laste kunstikursus  Laste kursused  Disainikoolitused  Disainikursused  Kunst ja disain  Avatud akadeemia  Suveakadeemia  Lasteakadeemia  Kunstiakadeemia  Adobe InDesign  Arvutikursus 

KOOLITUSKALENDER

Siiditrükikursus

2017-11-06

Siiditrükk on trükitehnika, mis võimaldab trükkida kõikvõimalikele trükikõlblikele materjalidele. Näiteks erinevad kleebismaterjalid, paberid ja papid, tekstiil, puit jne. Kujundame kursuse käigus T-särgile kujunduse ja trükime selle ise ka särgile. Kursus algab siiditrükki tutvustava loenguga. Tutvutakse tehnilise poolega ja vaadatakse kunstiajaloost tuntud meistrite töid.

Hind: 180.00 €
Kestus: 6. november —11. november 2017
Koht: Lembitu 10B, Tallinn

Telefon: +372 626 7327

Kasutajakeskne disain toote-teenusearenduses

2017-11-07

Kasutajakeskne lähenemine on saanud keskseks komponendiks edukate toodete ja teenuste loomisel. Tehnoloogia ülikiire areng viimase mõnekümne aasta jooksul on viinud punkti, kus luuakse tavainimesele hoomamatult keerukaid lahendusi. Ometi määrab uue toote-tehnoloogia või teenuse edukuse see, kuidas turg selle vastu võtab: kui hästi ta arvestab sihtgrupi vajaduste, kogemuste ja eeldustega, kui hästi ta sobib konteksti ning kui lihtsalt on kasutatav.

Hind: 220.00 €
Kestus: 7. november —28. november 2017
Koht: Lembitu 10, ruum 104, Tallinn

Telefon: +372 626 7327

Millised on tulevad ja praeguse EKA tudengid? Hea õpeamise seminar

2017-11-09

Millised on tänased tudengid? Kas meil on põhjust rääkida muutuvast üliõpilasest? Kuulame poolt ja vastuhääli õppejõudude ja üliõpilaste paneeldiskussioonis õppeprorektori Anne Pikkovi juhatamisel. Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 1. novembriks.

Hind: 0.00 €
Kestus: 15.00–18.00
Koht: Suur Kloostri 11, ruum S-103, Tallinn

Telefon: +372 626 7327

Adobe Indesigni kursus algajaile

2017-11-13

Algajaile suunatud kursuse käigus käsitletakse InDesigni tööakna elemente ja tööriistu, nõudeid imporditavatele elementidele, lehekülje layouti loomist, tekstiga töötamist, teksti ja graafika omavahel kombineerimist, teksti redigeerimise seadeid, kujunduselementide loomist, värvihaldust, digitaalse originaali tehnilisi nõudeid, erinevaid PDF tüüpe, maketti.

Hind: 280.00 €
Kestus: 13. november —24. november 2017
Koht: Estonia pst 7, ruum 544, Tallinn

Telefon: +372 626 7327

Adobe Photoshopi kursus edasijõudnutele

2017-11-13

Räägitakse, kust leida inspiratsiooni ja vabalt kasutatavat fotomaterjali, kuidas skaneerida käsitisi joonistatud teksti või pilti, kuidas teha trükkimiseks sobivat faili. Õpitakse, kuidas kombineerida fotot värvi, mustri, tekstuuri, teksti ja skaneeritud materjaliga.

Hind: 280.00 €
Kestus: 13. november —27. november 2017
Koht: Lembitu 12, ruum 35, Tallinn

Telefon: +372 626 7327

KUNSTNIK, DISAINER, ARHITEKT, KUNSTIAJALOOLANE JA MUINSUSKAITSJA ÕPPEJÕUNA EHK KUIDAS LOOMING, UURIMISTÖÖ JA ÕPETAMINE ÜHTE ISIKUSSE ÄRA MAHUTADA?

2017-12-07

Kuidas ühitada tulemuslikult erinevaid rolle: kunstnik, õppejõud, uurija? Kuidas tehakse teadus- ja loometööd kunstiakadeemias? Mida tähendab loomeuurimus ja kuidas erinevad erialade õppejõud on sellega tegelenud? Kuidas loome- või teadustegevus mõjutab õpetamist? Kuidas mõista end õpetava inimesena? Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 1. detsembriks.

Hind: 0.00 €
Kestus: 15.00–18.00
Koht: Teaduste akadeemia saal, Kohtu tn 6, Tallinn

Telefon: +372 626 7327