Hotell Kolm Õde

Hotell Kolm Õde
Firma:
Hotell Kolm Õde
Telefon:
630 6300
E-post:
booking@3s.ee
Koduleht:
www.3s.ee
Facebook: www.facebook.com/threesistershotelTere tulemast butiikhotelli Kolm Õde. Kolm Õde on ainuke hotell Eestis, mis kuulub prestiižsesse Relais & Chateaux gruppi.
 
Aastal 2003 renoveeriti ning ühendati kolm Tallinna silmapaistvat 1362. aastal ehitatud kaupmehemaja hotelliks Kolm Õde. Meie kaasaaegne sisekujundus pakub tänapäevaseid mugavusi koos tagasipõikega keskaegsesse ajalukku.
 
Asudes 16. sajandist pärit Tallinna müüride vahel muinasjutulises vanalinnas, võimaldab Kolm Õde uudistada vana hansalinna seinapragusid ohverdamata stiili, mugavust ja luksust. 
 
 
Meil on hea meel tervitada Teid Tallinna südames asuvas hotellis Kolm Õde.
 
 
Tere tulemast hotelli Kolm Õde!KONVERENTSID
 
Meil on hea meel pakkuda meie võrreldamatut hotelli Kolm Õde Teie järgmise konverentsi, seminari, koosoleku või grupiürituse asukohaks.
 
Meie juhid ja töötajad aitavad Teil kokku panna veatu sündmuse, hoolitsedes kõigi Teie isiklike soovide ja ärivajaduste eest viimse detailini.
 
Konverentsideks kasutame 2 ruumi.
Ingliteruum, kus on võimalik nt pika laua taha paigutada max 12 inimes ja  teatristiilis kuni 15 inimest.
 
Suur saal
Teatristiilis saab mahutada maksimaalselt 65 inimest (seal on ka buffee laud ja suur ekraan), klassiruumi-stiilis on võimalik paigutada 40-45 inimest ja 2 pika lauaga saame mahutada 50 inimest.
Suurele saalile on olemas ka ligipääs ratastooliga
 
 
 
KONVERENTSIPAKETT
 
Kujutage oma konverentsi ette paigutatuna hotelli Kolm Õde, ümbritsetuna selle ajaloolisest võlust ja kaasaegsest veetlusest. Meie töötajad aitavad Teil luua unustamatu sündmuse, korraldades kõik viimse detailini vastavalt Teie personaalsetele kui ka ärivajadustele.


SEADMED JA TEENUSED
 • Video ja televiisor
 • Sülearvuti
 • Printer
 • Andmeprojektor
 • Mikrofon
 • Kõnepult
 • Videokonverentsi varustus
 • Sünkroontõlge
 • Videokaamera
 • Sekretär
 • Failide printimine dokumentideks
 • Lipud laudadele
 • Kaardid laudadele
 • Tõlkimine
 • Nimesildid
 • Kohakaardid

PRIVAATSED  ÜRITUSED
 
Unustamatud sündmused ... 
 
Hotell Kolm Õde on ideaalne kohtumiskoht olenemata põhjusest: suguvõsa kokkutulek, gala-üritus, bankett või vastuvõtt, kingitus spetsiaalse päeva puhul, sõprade kokkusaamine shoppamiseks või teatriskäiguks. 
 
Alates privaatsest söögitoast kauni aia ja off-site kohtumispaigani, meie peakoka loomingulised menüüd toitlustavad vastavalt spetsiaalsetele maitsetele, toitumisvajadustele või kultuurilistele köökidele.
 
Meie ihaldusväärne sihtpunkt ja mitmekülgsed võimalused tagavad selle, et Teie pidustus saab kohandatud vastavalt igale pisiasjale koostöös loominguliste ja põhjalike professionaalidega, kes hoolitsevad Teie unistuse iga detaili eest.RESTORAN BORDOO 

 
 
Meie menüüd pakuvad värskest ja kohalikust toorainest parimaid roogi.
 
Alustage päeva meie hommikusöögibuffeega. Sealt leiate tavapärased hommikusöögitoidud, aga ka valiku kohalikke, mahe- ja tervisetoite.
 
Eesti on juba aastasadu kuulus shokolaaditootja. Proovige Kolm Õe shokolaadimeistrite toodangut, näiteks meie peakoka valikut värskelt valmistatud pralineedest ja maiustustest.
 
Lõuna- ja õhtusöögi ajal pakume oma kuulsat Carte Blanche menüüd. Menüü valmistab peakokk vastavalt klientide soovidele ja näpunäidetele.
 
 
 
Avatud: E-P 12.00-22.30
  
 
3S Suveõu
 
Bordoo restorani menüüd pakutakse kaunil suveajal ka romantilises siseõues. Avatud suvel igapäevaselt kella 12-st.
 
Ja nüüd kõigile veelkord „Tere tulemast!" ja „Head isu!" ning ootame Teid Kolme Õe kulinaariamaailma.

 
   
  
 
 
 
Hotell Kolm Õde  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Võimalikud ruumide stiilid  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Teatristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Majutus  Majutuskohad  Hotellid  WIFI  Helitehnika  Helitehnika rent  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Magnettahvel  Ekraanid  Seinaekraanid  Arvuti laenutamine  TV ja Video  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Inva ligipääs