Balti jaama ootepaviljon

Balti jaama ootepavi
Firma:
Balti jaama ootepaviljon
Telefon:
+372 502 8 144
Facebook: www.facebook.com/baltijaam

Mahutavus:
ca 500 in püstijalaüritusel või teatristiilis
ca 300 in laudadega üritusel 
 
 
2017-2018 aasta kõige eksklusiivsem sündmuskoht – Balti jaama ootepaviljon. Ajalooline sündmuspaik eriüritusteks. Avatud ainult ettetellimisel.
Alates 1.aprillist 2017 on taas võimalik korraldada firmapidu, tooteesitlus, kontsert või muu eriüritus Balti jaama ootepaviljonis. 
 
Endine linnalähirongide ootepaviljon ehitati 1965. aastal. Avaras, ülalt kaarakendega valgustatud paviljonis olid algselt istekohad ja piletikassad. Tänaseks on taastatud hoone algupärane seis. Korda on tehtud tehnilised kommunikatsioonid, majaesine terrass, kogu fassaad ja uhke betoonpõrand. Samuti on välja lõhutud 1990ndatel ehitatud ajutine vahekorrus, mille tulemusena on taas avanenud kaunis kuplialune ruum. 
 
Tegu on eksklusiivse „loo, mida tahad“ stiilis sündmuspaigaga, mida hiljem samal kujul kasutada ei saa. Renditav pind on ruudukujulise põrandaplaaniga, kokku umbes 600 ruutmeetrit, millele lisanduvad abiruumid. Olemas on lukustatavad abiruumid ja garderoobi pind, samuti on olemas küte, üldvalgustus ja unisex tualettruumid ning elektrivool. 
 
Balti jaama ümbruses on olemas parkimisvõimalused, sündmuspaik on mugavalt ligipääsetav nii jala kui ka ühistranspordiga.
 
Majutuse võimalus- Go Hotel Shnelli on sõbralik turistiklassi hotell, mis pakub mugavat ja soodsat majutust kohe sündmuspaiga kõrval. Pakkumise osas küsi lisa marion.tupits@go.ee
 
Mahutab rohkem kui 500 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Data- projektor  Parkimine  TV ja Video  Magnettahvel  Pabertahvel  Seinaekraanid  Ekraanid  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Helitehnika rent  Helitehnika  WIFI  Meelelahutus  Meelelahutusürituste korraldamine  Meelelahutusüritused  Inva ligipääs  Toitlustus ja catering  Etteasted kohvipausidel  Kohvipausi teenus  Vastuvõtt  Külaliste vastuvõtt  U- kujuline  Klassiruumistiil  Kabareestiilis  Diplomaadistiil  Seminaristiil  Teatristiil  Koosolekute ruumid  Koolitusruumid  Ruumid koolitusteks  Sünnipäevaruumid  Võimalikud ruumide stiilid  Ruumid  Seminariruumid  Peoruumide üürimine  Nõupidamisruumid  Konverentsiruumid  Balti jaama ootepaviljon