Keeltekool Tallinnas - Keelepisik OÜ

Keeltekool Tallinnas
Firma:
Keeltekool Tallinnas - Keelepisik OÜ
Telefon:
+372 52 44 715
Koduleht:
www.keelepisik.ee
See oli juba iidsel aal, kui kohtusid pisikud, täpsemalt keelepisikud. Igasuguste erinevate gripipisikute kõrval liiguvad ringi keelepisikud, tänu kellele on võimalik targemaks saada.
Kui grippi haigestunud inimesed on pahurad ja kurvameelsed, siis keelepisikukandjad on rõõmsad, andekad ja rikkad.
 
Tule ja veendu!


 
Keelepisik OÜ korraldab kõikides keeltes üldkeelekursuseid. Üldkeelekursused on kõikidele tasemetele alatest 0-C1. Õpe toimub tavarühmas, minirühmas ning soovi korral individuaalselt. Üldkeeleõpe on mõeldud neile, kes soovivad mõnda võõrkeelt omandada klassikalisemal viisil.
Koolitusele arvatakse tasemetesti alusel. Test koosneb nii suulisest kui kirjalikust osast, mille alusel hinnatakse kursusele tulija keeleoskuse hetkeseisu.
 
Koolituse lõpetanule väljastatakse tunnistus omandatud keeleoskuse tasemega.
 
Õppemaks tasutakse üldjuhul ühes osas koolituse alguses. Vajadusel rakendatakse 2-s osas tasumist.
 
Üldkeele õppimiseks kasutatakse kaasaegset õppekirjandust ning interaktiivseid õppevahendeid. Õpet viivad läbi meie koolitajad.
 
Pea meeles, et keeleõpe on protsess, selletõttu pakumegi üldkeele puhul suuremahulisi koolitusi. Mida kauem keelt õppida, seda põhjalikumalt on seda võimalik omandada.

 
Kutsume lapsi vanuses 7-12 eluaastat õppima võõrkeeli (eesti, inglise, itaalia, vene). Läbi mängu ja teiste huvitavate tegevuste omandab laps võõrkeele perfektselt, st aktsendivabalt oma kõige viljakamas keeleõppe omandamise perioodis.
 
Tunnid toimuvad erinevates vanuserühmades kogenud õpetajate juhendamisel nii nädala sees kui nädalavahetustel alates kell 12. Õppetöö toimub oktoobrist maini. Tunde ei toimu jõuluvaheajal ja riigipühadel. Õppetöö sisaldab 2 tundi keeleõpet.
 
*Puudutud tundide eest tasaarvestust ei tehta. Omavoliliselt pole lubatud õppemaksu vähendada.
 

 
  • Õppides mängulises ja loomingulises õhkkonnas on võimalik täiendada keelt sellele mõtlemata, mis aitab vabaneda pingetest ja rakendada oma fantaasiat
  • Parandada oma suhtlusoskust, teadmisi etiketist
  • Avastada kolleegides ja endas uusi varjatud andeid
  • Väheste kuludega koolitada suuremat seltskonda
  • Paketi hind 500 €, millele ei lisandu käibemaksu.
I-pakett sisaldab: keeleõpet , etiketikoolitust ja meeskonna tööd kokku kuni 10 akadeemilist tundi.
 
Toimub keeleõpe, mis  võimaldab korrata vana ja õppida midagi uut.
 
Etiketikoolitusel õpetatakse lauakombeid ja käitumismalle erinevates olukordades.
 
Meeskonnakoolitusel käsitletakse suhtlusoskuste arendamist ja kehtestamisvõtteid läbi erinevate situatsioonide.
 
Sellele järgneb koolitusel läbitud teemade  läbimängimine, et kasutada ja kinnistada koolituspäeval õpitut koos suupistete, tee/kohvi ja pokaali veiniga.
 
 
 
II pakett sisaldab:  keeleõpet , etiketikoolitust ja meeskonna tööd kokku kuni 14  akadeemilist tundi.
 
Toimub keeleõpe, mis  võimaldab korrata vana ja õppida midagi uut.
 
Etiketikoolitusel õpetatakse lauakombeid , kuidas lugeda kutseid ja nendele vastata, riietuskoodid, ruumi sisenemine ning enda tutvustamine ning käitumismalle  erinevates olukordades.
 
Meeskonnakoolitusel käsitletakse suhtlusoskuste arendamist ja kehtestamisvõtteid läbi erinevate rollimängude. Toimub mugavustsoonist ja tavapärasest situatsioonist väljatulek.
 
Koolitus lõpeb galaõhtuga, kus toimub läbitud teemade  läbimängimine, et  kinnistada koolituspäeval õpitut ning just Teile mõeldud õhtusöögiga restoranis Gloria või Bordoo.
 
Hind kokkuleppel, vastavalt paketile ja inimeste arvule. 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Eesti keel  Hispaania keel  Inglise keel  Itaalia keel  Keeleõpe  Soome keel  Vene keel  Inglise keele vestluskursused  Huviringid lastele  Hispaania keel ja kultuur  Inglise keel lastele  Eesti keel välismaalastele  Soome keel algajatele  Soome keel edasijõudnutele  Vene keele koolitus  Vene keele kursused  Vene keele kursused  Vene keel lastele  Vene keele vestluskursused  Hispaania  Эстонский язык  итальянский язык  испанский язык  английский язык  финский язык  Обучение и курсы  Курсы испанского языка  Языковые курсы  обучение в Таллинне  Профессиональный эстонский язык  КУРСЫ ЯЗЫКОВ  Praktiline eesti keel teise keelena  Keeleõpe lastele  Keeltekool Tallinnas - Keelepisik OÜ  Itaalia keel lastele  Eesti keel lastele  Keeleõppe klubiõhtud  Teatraalne keeleõpe  Üldkeeleõpe  Õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise alused  Русский язык  Обучающие клубные вечера  Театрализованное обучение языку  Общее обучение языку  SKYPE-обучение  Языковые курсы для детей 

KOOLITUSKALENDER

Inglise keel Suhtluskeelekursus B1 laupäeviti 10.00-11.30

2021-01-13

Õppekavaga on võimalik tutvuda kodulehel ja saada täpsemat infot e-maili või telefoni teel. 

Hind: 280.00 €
Kestus: 12.09.20-19.12.20; 30 ak/t
Koht: Pärnu mnt. 20 A, Tallinn

Telefon: 5244 715; 530 87693