Make- Up Studio

Make- Up Studio
Firma:
Make- Up Studio
Telefon:
+372 5558 4306
Facebook: www.facebook.com/MakeUpStudioEstMake- Up Studio alustas tegutsemisega 80ndate aastate lõpus ning on esindatud üle 65 riigi maailmas. Tegemist on nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele mõeldud dekoratiivkosmeetika brändiga. Make- Up Studio peakorter asub Hollandis Wormerveeris, kus pidevalt käib toodete arendamine ning juurde lisamine koostöös jumestajatega, mis tagab toodete innovaatilisuse. Bränd pakub väga laialdast tootevalikut alates nahahooldusest kuni grimmitoodeteni välja. Nahahooldussari on välja töötatud ilukirurg Dr. A. Molenaari poolt. Lisaks on tooted allergiavabad, väga hea pigmendiga ning hinnaklass mõistlik. Tooteid ei ole testitud loomade peal.
 
Make- Up Studio meigikoolis saab õppida professionaalseks jumestajaks. Meie jumestuskursustel on indivudaalne lähenemine igale õpilasele tänu väikesele grupiarvule (maksimaalselt 10 õpilast). Ootame Make- Up Studiosse kõiki, kes soovivad ilu- ja moemaailmas oma äri alustada või oma teadmisi jumestusvaldkonnas täiendada. Jumestuskunstnik saab töötada nii vabakutselisena kui ka osaleda erinevates projektides filmi-, moe ning meelelahutusmaailmas. Parimad kooli läbinud õpilased saavad soovi korral praktiseerimisvõimalust. Meie akrediteeritud professionaalsed koolitajad tagavad Teile parimad teadmised ning kõikidele küsimustele vastused tänu oma pikaaegsetele kogemustele.


Profimeigikursus algajatele ja edasijõudnutele:
 
 •  MEIGIÕPPE BAASKURSUS - Profimeigikursus algajatele ja edasijõudnutele - 2 kuud/8 nädalat  160tundi
Koolituspäevade graafik: Päevane õpe: 10.00 – 15.00; E,T,K,N;
 
Kursuse maksumus: 2000 eurot ( sisaldab käibemaksu)
 
 Koolitus toimub: Uus- Tatari 16, Tallinn, Make- Up Studio koolitusruumides.
 
 Töövahendid: õpilasel peavad endal olemas olema spaatel, palett. Vajadusel saab need koolitusel soetada.
 
Kursuse maksumus sisaldab õpilase stardipaketti.
 
Kursuse käigus on võimalik kasutada kohapeal olevaid tooteid.
 
Kursusel on võimalus osaleda max. 10 õpilasel.
 
 
Make- Up Studio profimeigikooli edukalt lõpetanul võimalus osaleda erinevates projektides, nt: Telesaated, Matusebüroo, Moeshowd jms.
 
 
 

Õppekava:
* Jumestustarvikud ja nende hooldus
 
* Meigikohvri komplekteerimine
 
* Näo anatoomia, füsiloloogia, lihaskond, - nahahooldus,hügieen
 
* Valgus- ja värvusõpetus
 
* Kliendi analüüs
 
* Näokujud ja modelleerimine
 
* Meigipõhjad
 
* Silmad, huuled
 
* Kulmud
 
* Päevameik
 
* Õhtumeik
 
* Eaka ning prillikandja meik
 
* Fotomeik
 
* Pruudi- ja glamuurimeik
 
* Ajastumeigid
 
* Fantaasiameik
 
* Lava- ja modellimeik
 
* Meigi kopeerimine
 
* Trendi- ja moemeik
 
 
 
Profimeigikool
 
Meie kooli läbinutele:
 
 •  Saab teadmised valgusmaailmast ning värviõpetusest, rakendab neid jumestuse teostamisel
 •  Omandab jumestuskunstniku algteadmised meigivahenditest, toodetest ja hügieenist
 •  Tunneb näo anatoomiat, näonaha tüüpe ning oskab näo erinevatele proportsioonidele vastavalt jumestuse valida
 •  Oskab selgitada välja kliendi soovid meigiks, tutvustab ja soovitab jumestustooteid
 • Oskab teostada jumestuse etteantud kavandi järgi;
 • Teab kuidas värvierinevuseid nahal neutraliseerida ja oskab värvitoone jumestuses valida
 • Muudab jumestustoodetega kliendi välimuse sobivalt ilusaks, stiilseks ning isikupäraseks
 • Oskab erinevaid jumestuse stiile iseseisvalt, seostab jumestuse uute moesuundadega ja areneb pidevalt
 • Tunneb erinevaid jumestustooteid ning oskab neid varieeruvalt kasutada
 • Oskab teha jumestust vastavalt vanusele ning nahatüübi eripäradele valides vastavalt sobivad tooted
 • Teab kuidas õigesti hooldada meigitooteid
 
 
 
Make- Up Studio pakub vajadusel ka Liisi järelmaksu võimalust.


 • KOOLITAJAD Juhendajateks on oma ala professionaalid Kaisa Poom ja Elery Artus. Mõlemad juhendajad on läbinud koolitusi nii Eestis kui välismaal ning omavad pikaajalisi kogemusi iluvaldkonnas.
 
Elery Artus-  on tegutsenud müügi- ja iluvaldkonnas juba ligi 10 aastat. Omandanud ripsmetehniku, küüntehniku, meigi- ja grimmikunstniku oskused. Jumestuskunstniku oskused on omandatud Soomes ja Amsterdamis.

Make-Up Studio sai alguse 80-te aastate lõpus Amsterdamis väikeses Back Stage-nimelises poekeses, kus meeskond meigikunstnike hakkas arendama spetsiaalselt professionaalidele mõeldud dekoratiivkosmeetika tooteid. 
Praegu on peakorter Wormerveeris, Hollandis, kus jätkub põhjalik arendustöö koostöös tegutsevate meigikunstnikega, et aidata kaasa trendide loomisele ning tagada toodete innovaatilisus. Make-Up Studio on tänaseks esindatud enam kui 60 riigis üle maailma, pakkudes oma klientidele kõrget kvaliteeti ja suurt tootevalikut.
 


 
 
Brändist
 
Make-Up Studio toob teieni kõik vajalikud vahendid professionaalse jumestuse tegemiseks alates tugevapigmendilistest värvidest kuni kõrgekvaliteediliste töövahenditeni. Make-Up Studio pakub võimaluse hea hinnaga tervikliku workstation'i ülesehituseks.
 
Enamus toodetest on meil kohapeal Eestis olemas ning nendega on võimalik tutvuda kontoris. Huvi korral tuleme ka ise oma näidistoodetega teie juurde teatrisse, salongi ja mujale, kuhu pakume ka edasimüügi võimalusi.
 
Make-Up Studio tooted on hüpoallergeennsed ning neid ei ole testitud loomade peal
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  ILUKOOLITUSED  Püsimeik  Meik  Stiilimeik  ProfiMeigikoolitus ALGAJATELE  ProfiMeigikoolitus EDASIJÕUDNUTELE  Fotomeigikoolitus  Praktiline telemeik  Meigikursused  Meigikoolitus  MEIK ISEENDALE  PROFIMEIGIKOOLITUS ALGAJATELE JA EDASIJÕUDNUTELE  Profijumestuse baaskoolitus  Profijumestuse jätkukoolitus  Make- Up Studio  Meigiõppe baaskursus  Elery Artus  Kaisa Poom  Jumestustarvikud ja nende hooldus  Meigikohvri komplekteerimine  Näo anatoomia, füsiloloogia, lihaskond, - nahahooldus,hügieen  Valgus- ja värvusõpetus  Kliendi analüüs  Näokujud ja modelleerimine  Meigipõhjad  Silmad, huuled  Kulmumeik  Päevameik  Õhtumeik  Eaka ning prillikandja meik  Pruudi- ja glamuurimeik  Ajastumeigid  Fantaasiameik  Lava- ja modellimeik  Meigi kopeerimine  Trendi- ja moemeik