Etiketisalong OÜ

Etiketisalong OÜ
Firma:
Etiketisalong OÜ
Telefon:
+372 5664 5919
Facebook: www.facebook.com/etiketisalong

  

Etiketisalong tegutseb aastast 2013, pakkudes erinevaid etiketiõpetuse programme, konsultatsioone ja temaatilisi salongiõhtuid. 
Tegutseb Tallinna vanalinnas Toompeal, Toomkiriku vahetus läheduses asuvas Tööandjate majas, Kiriku tn 6.

Etiketisalong keskendub kaasaegse läänemaailma seltskonna- ja ärietiketi ning sotsiaalse intelligentsuse õpetamisele ja arendamisele, mida toetab laiaulatuslik kogemus ning asjatundlikkus. 

Kõik need teadmised lisavad enesekindlust, elegantsust ning professionaalset tõsiseltvõetavust. Aitavad tõsta enesehinnangut, luua paremaid suhteid ning tulemusi nii töös kui eraelus. 

Etiketisalongi loojaks ja juhatajaks on professionaalne etiketiõpetaja Erika Kolbakov. Erika on spetsialiseerunud nii individuaalklientidele kui äriettevõtetele. 

Südamelähedane ja eriline osa ning pühendumus on laste ja noorte etiketil.

Lähemalt tutvu siin
 
 
  
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Etiketikoolitus  Etiketiringid  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  Teenindusetikett  Etiketid  Etiketikursus  Ärietiketi koolitus  Tööalane etikett  Ärietikett  Ametialane etikett  Firma külalised ja etikett  Etikett ja protokoll  Etiketisalong OÜ  Erika Kolbakov Etikett ja salongiõhtud  Etikett lastele ja koolinoortele  Personaalne etiketi nõustamine  Lauakombed ja restoranietikett  Ärietikett Individuaal- ja grupikoolitused  Etikett Restorani- ja hotellitöötajatele  Seltskonnaõhtud  Salongiõhtud  Suhtlemis ja käitumisetikett