Etiketisalong OÜ

Etiketisalong OÜ
Firma:
Etiketisalong OÜ
Telefon:
+372 5664 5919
Facebook: www.facebook.com/etiketisalong

  

Etiketisalong tegutseb aastast 2013, pakkudes erinevaid etiketiõpetuse programme, konsultatsioone ja temaatilisi salongiõhtuid. 
Tegutseb Tallinna vanalinnas Toompeal, Toomkiriku vahetus läheduses asuvas Tööandjate majas, Kiriku tn 6.

Etiketisalong keskendub kaasaegse läänemaailma seltskonna- ja ärietiketi ning sotsiaalse intelligentsuse õpetamisele ja arendamisele, mida toetab laiaulatuslik kogemus ning asjatundlikkus. 

Kõik need teadmised lisavad enesekindlust, elegantsust ning professionaalset tõsiseltvõetavust. Aitavad tõsta enesehinnangut, luua paremaid suhteid ning tulemusi nii töös kui eraelus. 

Etiketisalongi loojaks ja juhatajaks on professionaalne etiketiõpetaja Erika Kolbakov. Erika on spetsialiseerunud nii individuaalklientidele kui äriettevõtetele. 

Südamelähedane ja eriline osa ning pühendumus on laste ja noorte etiketil.

Lähemalt tutvu siin
 
 
  
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Etiketikoolitus  Etiketiringid  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  Teenindusetikett  Etiketid  Etiketikursus  Ärietiketi koolitus  Tööalane etikett  Ärietikett  Ametialane etikett  Firma külalised ja etikett  Etikett ja protokoll  Etiketisalong OÜ  Erika Kolbakov Etikett ja salongiõhtud  Etikett lastele ja koolinoortele  Personaalne etiketi nõustamine  Lauakombed ja restoranietikett  Ärietikett Individuaal- ja grupikoolitused  Etikett Restorani- ja hotellitöötajatele  Seltskonnaõhtud  Salongiõhtud  Suhtlemis ja käitumisetikett 

KOOLITUSKALENDER

Koolivaheaja ETIKETILÕUNA lastele Tartus, hotellis Antonius ​ PIDULIKU ÜRITUSE ETIKETT LAUAKOMBED ja RESTORANIETIKETT

2018-10-24

Suhtlemine seltskonnas​;   kutsed - vormistamine ja lugemine;   vajalikud ettevalmistused;   oskuslik rõivavalik vastavalt üritusele;   kingitused ja kinkimine;     kuidas võõras seltskonnas hakkama saada jne.

Hind: 39.00 €
Kestus: 15.00-17.30
Koht: Hotell Antonius, Ülikooli 15. TARTU

Telefon: 5664 5919

Laste Etiketi Õpituba Viimsis 6-12 aastastele lastele - VIISAKAS JA ENESEKINDEL SUHTLEJA

2018-11-04

​Heade kommete ja etiketitundmise olulisus; lugupidamine, taktitunne, empaatia; suhtlemine sõprade ja võõrastega; kuidas säilitada tasakaal viisakate kommete ja isiklike piiride vahel; reeglid tutvustamisel, tervitamisel, kätlemisel, pöördumistel; kuidas tutvustada iseennast ja oma sõpru uutele tuttavatele jne.

Hind: 27.00 €
Kestus: 12.00-14.00
Koht: Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1

Telefon: 5664 5919

Laste Etiketi Õpituba Viimsis 6-12 aastastele lastele - PIDULIKU ÜRITUSE ETIKETT LAUAKOMMETE PÕHIALUSED

2018-11-25

Suhtlemine seltskonnas​; kutsed - vormistamine ja lugemine; vajalikud ettevalmistused; oskuslik rõivavalik vastavalt üritusele; kingitused ja kinkimine; kuidas võõras seltskonnas hakkama saada jne.  

Hind: 27.00 €
Kestus: 12.00-14.00
Koht: Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1

Telefon: 5664 5919