Etiketisalong OÜ

Etiketisalong OÜ
Firma:
Etiketisalong OÜ
Telefon:
+372 5664 5919

Facebook: www.facebook.com/etiketisalongEtiketisalong OÜ tegeleb etiketialase nõustamise ja koolitustega - lastele, noortele, täiskasvanutele, ettevõtetele ja organisatsioonidele. Teemad suhtlemisest kuni riietumise ja lauakommeteni Lisaks meeleolukad ja harivad etiketiteemalised seltskonnaõhtud.

Milleks meile etikett
Etiketiõpe soodustab isiksuse terviklikku arengut ning edukat ühiskondlikku koostoimimist.
Annab oskused ja kindlustunde, et rajada parimad võimalikud suhted ja olla nii edukas, kui te iganes soovite.
Võtke julgelt ühendust, kui soovite olla veelgi enesekindlam, sarmikam, elegantsem ja edukam. Iga klient on meie jaoks unikaalne ja väärtuslik!
 
Kus me tegutseme
Etiketisalong tegutseb Toompeal, Kiriku 6, Stackelbergi Majas (Tööandjate maja).
Restoranietiketi ja lauakommete koolitused koos maitsva lõuna- v õhtusöögiga
restoranis Gloria Tallinnas (www.gloria.ee) ja Villa Ammendes Pärnus (www.ammende.ee)
Etiketiteemalised salongiõhtud Villa Ammendes Pärnus, Stackelbergi Majas Toompeal ja Idla Antiik & Vintage ja Retro Salongis Tallinnas.

 
Palun tutvuge lähemalt siin
 
 


 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Etiketikoolitus  Etiketiringid  Koolitused ja kursused noortele  Koolitused firmadele  Teenindusetikett  Etiketid  Etiketikursus  Ärietiketi koolitus  Tööalane etikett  Ärietikett  Ametialane etikett  Firma külalised ja etikett  Etikett ja protokoll  Etiketisalong OÜ  Erika Kolbakov Etikett ja salongiõhtud  Etikett lastele ja koolinoortele  Personaalne etiketi nõustamine  Lauakombed ja restoranietikett  Ärietikett Individuaal- ja grupikoolitused  Etikett Restorani- ja hotellitöötajatele  Seltskonnaõhtud  Salongiõhtud  Suhtlemis ja käitumisetikett 

KOOLITUSKALENDER

Kuninglik Kellaviietee

2018-06-02

Kui ei saanud kutset Windsori Lossi pulmapeole, pole põhjust muretseda, kuna toome teieni kuininglikku hõngu ning salapära meie "Royal AfternoonTea" salongiõhtul. See on õhtupoolik lummava Inglise teerituaali saatel, kus britilik võlu ja elegants on sulandunud kaunisse Villa Ammende miljöösse. 

Hind: 39.00 €
Kestus: 17.00-20.00
Koht: Villa Ammende

Telefon: 5664 5919

Kolmepäevane ETIKETI-LINNALAAGER 7-12 aastastele tüdrukutele ja poistele

2018-06-25

Ootame poisse ja tüdrukuid osa saama meie suvisest kolmepäevasest etiketikoolitusest linnalaagri näol. Kolmel järjestikusel päeval  toredas ja sõbralikus õhkkonnas omandame elukestvaid  teadmisi kaunitest kommetest ja etiketist. Igal päeval oma teema -  suhtlemisest hügieeni, riietuse ja lauakommeteni.  

Hind: 135.00 €
Kestus: 25.-27. juuni 2018
Koht: Tallinna vanalinn, Tööandjate maja (Stackelbergide linnapalee)Toompeal

Telefon: 5664 5919