TalTech Mektory Tehnoloogiakool

TalTech Mektory Tehn
Firma:
TalTech Mektory Tehnoloogiakool
Telefon:
620 3587
Koduleht:
taltech.eemektory
...kus uudishimu kohtub teadusega!
 
Kui tunned huvi mõne tehnika- või tehnoloogiavaldkonna vastu ja soovid sellest rohkem teada, siis tule osale Mektory Tehnoloogiakooli kursustel! 
 
Kõigile kursuse edukalt läbinud gümnaasiumiõpilastele väljastatakse tunnistus, mis kandideerimisel TTÜ-sse võib anda kuni ühe täiendava konkursipunkti.
 
Konkursipunkti saamine sõltub läbitud kursuse teema vastavusest kandideeritavale erialale ja määratakse TTÜ vastuvõtukomisjoni poolt.
 
Mektory Tehnoloogiakooli tegevused on suunatud tehnika- ja tehnoloogiahuvilistele kooliõpilastele ja õpetajatele. Tutvustame igas eas õpilastele põnevat inseneeriamaailma läbi erinevate praktiliste kursuste, töötubade ja linnalaagrite!
 
  • Tehnoloogiaalastel kursustel saavad noored arendada oma tehnilist taiplikkust läbi jõukohase ja huvitava praktilise tegevuse. Kursuse läbinud gümnaasiumiõpilased saavad tunnistuse, mis kandideerimisel TTÜsse võib anda kuni ühe täiendava konkursipunkti.
  • Töötoad võimaldavad tutvuda erinevate valdkondade ja teemadega ning panna ise käed külge! Võimalik on valida robootika, 3D printimise, puutöö ja paljude muude teemade hulgast!
  • Tehnoloogialaagrid annavad põhikooli õpilastele võimaluse oma vaheaeg põnevalt sisustada! 4 päeva kestvates linnalaagrites tutvume erinevate laboritega ning osaleme põnevates tegevustes nagu robootika, puidutöö, lihtsamad keemiakatsed, 3D printimine, elektroonika ja palju muud!
  • Koolituspäevade eesmärk on anda õpetajatele informatsiooni uutest suundadest ja õpetamismeetoditest inseneriteaduses ja tehnoloogias. 
  • Noore Inseneri Programm (NIP)  TalTech Mektory Tehnoloogiakool koostöös Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) inseneriteaduskonnaga viib läbi Noore Inseneri Programmi ehk NIPi, mille eesmärgiks on tutvustada põhikooli lõpuklasside ja gümnaasiumiõpilastele insenerialasid
  • Sünnipäevad- TÄHISTAGE SÜNNIPÄEVI JA MUID OLULISI TÄHTPÄEVI MEKTORY KESKUSE PÕNEVAS TEHNOLOOGIAMAAILMAS!

 Mektory Tehnoloogiakooli tegevusi toetab Haridus- ja Teadusministeerium.
 
Lisaks Mektory Tehnoloogiakooli pikematele kursustele on kooliõpilastel võimalus oma õpetaja ja klassikaaslastega osaleda ka erinevates põnevates töötubades!
 
Kokkulepped töötubades osalemiseks on soovitatav teha vähemalt 2-3 nädalat ette.

 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Arvutid ja informaatika  Ettevõtluskursused  Huviringid lastele  Arvutiõpe ja IT  Maastikuarhitektuur  Geodeesia  Rakendusgeodeesia  Laagrid  Programmeerimine  Koolitused ja kursused noortele  Robootika  TTÜ  Mektory projektid  Mektory Tehnoloogiakool  Programmeerimine Pythonis  Maastikuarhitektuur ja ruumiline mõtlemine  Õpime mängides robootikat  Kogu pere robootika  TTÜ Mektory Tehnoloogiakool  Kursused põhikoolile  Kursused gümnaasiumile  Programmeerimine Pythonis edasijõudnutele  Roobotika LEGO Mindstorms  Roobotika LEGO Mindstorms komplektidega edasijõudnutele  Roobotika LEGO Mindstorms komplektidega meistriklass  Arduino algkursus- elektroonika ja programmeerimine  Arduino jätkukursus 

KOOLITUSKALENDER

Arduino jätkukursus- sobib 4.–8. klassi õpilastele

2020-11-11

 Kursuse käigus jätkame süvendatud õpet elektroonika ja programmeerimise vallas. Arduino jätkukursusel kasutame eelnevalt omandatud teadmisi erinevatest sensoritest, täituritest ja programmilõikudest, et neid ühendades koostada veelgi keerukamaid süsteeme, mis lahendavad reaalelulisi küsimusi. Kursuse lõpus ehitame ise roboti, mille programmeerides tööle paneme.

Hind: 54.00 €
Kestus: 07.11–28.11.2020
Koht: Raja 15, Tallinn

Telefon: 620 3587