TalTech Mektory Tehnoloogiakool

TalTech Mektory Tehn
Firma:
TalTech Mektory Tehnoloogiakool
Telefon:
620 3587
...kus uudishimu kohtub teadusega!
 
Kui tunned huvi mõne tehnika- või tehnoloogiavaldkonna vastu ja soovid sellest rohkem teada, siis tule osale Mektory Tehnoloogiakooli kursustel! 
 
Kõigile kursuse edukalt läbinud gümnaasiumiõpilastele väljastatakse tunnistus, mis kandideerimisel TTÜ-sse võib anda kuni ühe täiendava konkursipunkti.
 
Konkursipunkti saamine sõltub läbitud kursuse teema vastavusest kandideeritavale erialale ja määratakse TTÜ vastuvõtukomisjoni poolt.
 
Mektory Tehnoloogiakooli tegevused on suunatud tehnika- ja tehnoloogiahuvilistele kooliõpilastele ja õpetajatele. Tutvustame igas eas õpilastele põnevat inseneeriamaailma läbi erinevate praktiliste kursuste, töötubade ja linnalaagrite!
 
  • Tehnoloogiaalastel kursustel saavad noored arendada oma tehnilist taiplikkust läbi jõukohase ja huvitava praktilise tegevuse. Kursuse läbinud gümnaasiumiõpilased saavad tunnistuse, mis kandideerimisel TTÜsse võib anda kuni ühe täiendava konkursipunkti.
  • Töötoad võimaldavad tutvuda erinevate valdkondade ja teemadega ning panna ise käed külge! Võimalik on valida robootika, 3D printimise, puutöö ja paljude muude teemade hulgast!
  • Tehnoloogialaagrid annavad põhikooli õpilastele võimaluse oma vaheaeg põnevalt sisustada! 4 päeva kestvates linnalaagrites tutvume erinevate laboritega ning osaleme põnevates tegevustes nagu robootika, puidutöö, lihtsamad keemiakatsed, 3D printimine, elektroonika ja palju muud!
  • Koolituspäevade eesmärk on anda õpetajatele informatsiooni uutest suundadest ja õpetamismeetoditest inseneriteaduses ja tehnoloogias.
 
Mektory Tehnoloogiakooli tegevusi toetab Haridus- ja Teadusministeerium.
 
Lisaks Mektory Tehnoloogiakooli pikematele kursustele on kooliõpilastel võimalus oma õpetaja ja klassikaaslastega osaleda ka erinevates põnevates töötubades!
 
Kokkulepped töötubades osalemiseks on soovitatav teha vähemalt 2-3 nädalat ette.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Arvutid ja informaatika  Ettevõtluskursused  Arvutiõpe ja IT  Maastikuarhitektuur  Geodeesia  Rakendusgeodeesia  Programmeerimine  Robootika  TTÜ  Mektory projektid  Mektory Tehnoloogiakool  Programmeerimine Pythonis  Huviringid lastele  Õpime mängides robootikat  Kogu pere robootika  Koolitused ja kursused noortele  Arduino jätkukursus  Kursused põhikoolile  Kursused gümnaasiumile  Maastikuarhitektuur ja ruumiline mõtlemine  Roobotika LEGO Mindstorms komplektidega meistriklass  Arduino algkursus- elektroonika ja programmeerimine  Programmeerimine Pythonis edasijõudnutele  Roobotika LEGO Mindstorms komplektidega edasijõudnutele  Roobotika LEGO Mindstorms  TTÜ Mektory Tehnoloogiakool  Laagrid 

KOOLITUSKALENDER

Elektroonikakursus. Kursus põhikooli õpilastele

2020-03-05

Elektroonikakursus on mõeldud kõikidele tehnikahuvilistele noortele. Kursuse jooksul õpitakse tundma kõiki elektroonika põhikomponente ja nende tööpõhimõtteid. Õpilased oskavad rakendada põhivalemeid ja tulemuste põhjal leiavad sobiva toiteallika, takisti ja LED dioodid. Omandatakse praktiline kogemus trükkplaatidele komponentide jootmisel läbi erinevate elektroonika konstruktorite. Seejuures saab iga õpilane enda kokkujoodetud konstruktori koju kaasa võtta.     

Hind: 54.00 €
Kestus: 05.03. - 30.04.2020; 16 ak.t.
Koht: TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektoy, Raja 15

Telefon: 620 3587

Arduino jätkukursus (5. - 8. klasside õpilased). Kursus põhikooli õpilastele

2020-03-07

Kursusele on oodatud 5. - 8. klasside õpilased, kes on eelnevalt läbinud Arduino algkursuse (või varem omandanud algteadmised Arduino kontrollerist). Jätkukursusel saab kasutada eelnevalt omandatud teadmisi elektroonika ja programmeerimise vallast, et ehitada veelgi põnevamaid ja keerukamaid süsteeme ning seadmeid. Kursuse lõpupoole pannakse kokku robot ning programmeeritakse see tööle.    

Hind: 54.00 €
Kestus: 07.03- 04.04.2020; 16 ak.t.
Koht: TalTech innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektoy, Raja 15, ruum 209

Telefon: 620 3587