Kohvik Newton ja Toidu Proff Catering

Kohvik Newton ja Toi
Firma:
Kohvik Newton ja Toidu Proff Catering
Telefon:
+372 740 6075
 
KOHVIK- RESTORAN NEWTON- Teaduslikult tõestatud, parim toidukoht Tartus.
Kohvik-restoran Newton AHHAA teaduskeskuse II korrusel Tartus ootab teid P-N 10-19 ja R-L 10-20.
Pakume teile mitmekülgset toiduvalikut, head vaadet ja mõnusat äraolemist valgusküllases sõbralikus kohvikus! Lisaks on võimalik tellida cateringteenust nii konverentside toitlustamiseks, laste sünnipäevade tähistamiseks kui ka teiste tähtpäevade meelespidamiseks!

Menüü koostamisel arvestame kliendi soove ning pakkumised teeme personaalselt igale kliendile!
Lisaks pakume lastele ja magusasõpradele erinevaid sorte isevalmistatud jäätist ja ainulaadse retsepti alusel valmistatud belgia vahvleid! Meie juurest leiate nii lihtsamaid suupisteid - salateid, pirukaid ja saiakesi kui ka rikkaliku a la carte menüüvaliku.
 
Kogu kohvikut on võimalik broneerida ka väljaspool AHHAA keskuse lahtiolekuaegu, olemas on parkimisvõimalused ja eraldi sissepääs.
 
Kohvikus on istekohti 130 inimesele ja lisaks on ilusa vaatega 70-kohaline välikohvik.
Kohtumiseni Newtonis!

Kohvik Newtonis on 2 väiksemat koolituspinda (20-le inimesele) ning ka suuremaid seminari ruume(100-200 inimest). Samuti pakume toitlustust vastavalt tellija soovile, olemas on tasuta parkimisvõimalus.HANDS ON FOOD PRAKTILISED TOIDUTEGEMISE KOOLITUSED JA PROGRAMMID 

 
Hands On Food Workshops - Tegemist on praktiliste toidutegemise koolitustega, mille eesmärk on pakkuda uusi teadmisi ning õpet läbi praktilise tegemise. Koolitusprogramme koostatakse personaalselt vastavalt kliendi soovile. Workshopid on sobilikud ettevõtete meeskonna koolituseks, meeleolukaks sünnipäevaprogrammiks, noortele õppeprogrammina jne. Kuna programme koostatakse vastavalt kliendi soovile, siis kõik ideed on teostatavad.

Saada päring:  marko@toiduproff.ee 
TOIDUPROFF CATERING
 

 Õnnestunud ürituse nurgakivideks peetakse head seltskonda, soblikku sündmuspaika, maitsvat toitu ja meelepäraseid jooke. Meie meeskond katab laua arvestades ürituse tüüpi ning teie soovi tagamaks parima lahenduse. Me kanname hoolt iga detaili eest ettevalmistusest koristuseni, et teie saaksite keskenduda põhilisele – teie külalistele ning meeldejäävale päevale. Luba Toiduproff oma ala meistritel enda, oma lähedaste ja tuttavate laud katta hõrgutavate suus lihtsalt sulavate roogadega ning miks ka mitte hurmavate jookidega.
Sinu poolt hea seltskond ja sündmuspaik-
meie poolt maitseelamus, mis ei unune… 

 
Sinu õnnestunud ürituse heaks!

 
 
 
Pole siiramat armastust kui armastus toidu vastu
- George Bernand Shaw
 


TOIDUPROFF TEEB MENÜÜVALIKUD LIHTSAKS!
 
Ürituse ettevalmistamisel on teil alati palju valikuid millisele menüüle truuks jääda.
Me oleme valmis aitama teil langetada kõik tähtsad otsused läbi usalduse ja kogemuste.
NÄIDISMENÜÜ 


MAITSEELAMUSED TOIDUPROFFI KOKKADELT!
 
Toidu valmistamine on meie kokkade jaoks kirg - eesmärk on saada tulemus mis oleks hõrk ja üllatav ning täidaks iga maitsemeele ootusi. Me usume et toit maitseb kõige paremini kui ta on valmistatud vahetult enne söömist ja just seda me teemegi.
 
 
KUTSU TOIDUPROFF ENDA JÄRGMISELE ÜRITUSELE!
 
Meie meeskond on pühendunud, et iga üritus oleks muljetavaldav. Olgu siis tegu lihtsa kohvilaua või elegantse gala-õhtusöögiga. Helista meile või astu läbi!
 
 
Üks kõige huvitavamaid asju elus on see,
et me regulaarselt peatame ükskõik millise tegevuse selleks,
et pühenduda söömisele - 
Luciano Pavarotti


www.toiduproff.ee 

 
 
 
 
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Toitlustus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Catering  Meeskonnakoolitus  Esinejad ja õhtujuhid  Helitehnika  Helitehnika rent  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Meelelahutusüritused  Meelelahutusürituste korraldamine  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  Video- ja fotograafiteenus  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Toiduvalmistamine  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Bankett  Toidu Proff Catering  Ostrat Grupp  Kohvik Newton  Hands On Food Workshops