Grand Hotel Viljandi

Grand Hotel Viljandi
Firma:
Grand Hotel Viljandi
Telefon:
+372 4355800
E-post:
info@ghv.ee
Koduleht:
www.ghv.ee
 

Tartu, Pärnu ja Tallinna vahele jääv Grand Hotel Viljandi konverentsikeskus on hea võimalus koolituste, nõupidamiste, seminaride ja konverentside korraldamiseks väljaspool rutiinset keskkonda. 80 inimest mahutav konverentsisaal (90 m2) on varustatud kogu vajaliku tehnikaga, võimalik on kasutada ka  20 inimest mahutavat konverentisuurmi (25 m2) ja 12 inimest mahutavat nõupidamisruumi (15 m2).
 
Hotelli mitmekesised toitlustus- ja majutusteenused võimaldavad nii lühema- kui pikemaajaliste ürituste organiseerimist.
 
Kogu hotellis on tasuta WiFi ning tasuta parkla.

 
  


Ruumide hinnakiri

Tehnika hinnakiri 

Kohvipauside hinnakiriViljandi elegantseim hoone valmis aastal 1938 ja sai endale nimeks Esimene Viljandi Esinduslokaal ehk EVE.
 
Pärast põhjalikku uuenduskuuri avas hotell 2002. aasta mais uksed ja pakub nüüd taas EVEle ainuomast luksuslikku ööbimisvõimalust.
 
Neljatärni kvaliteedinõuetele vastavas Grand Hotel Viljandis on 50 unikaalset art deco stiilis kujundatud numbrituba, 50 kohaline a la carte restoran koos konverentsikeskusega, spordi- ja saunakompleks.
 
Grand Hotel Viljandit on maitsekalt kujundatud pisiasjadeni ning klassikalist väärikust, efektseid kontraste ja värve jagub kõikjale. See loob hotellis kordumatu meelelolu.
 
EVE muudab Teie külaskäigu Viljandimaale unustamatuks sündmuseks.
 
Kohtumiseni Viljandis!Hotellis on kokku 50 numbrituba, sh. 6 sviiti, 4 allergikute- ja 2 invatuba. Korruste kaupa erinevate värvilahendustega koridore ilmestavad Viljandi kunstnike maalid ja fotod ning möödunud sajandi alguse teatrikunstniku Erte kavandite alusel loodud vaibad. Tubade seinu kaunistavad reprod hiidliblikatest.
 
Check-in on alates kell 14.00 ja check-out hiljemalt kell 12.00. Majutuse hinna sisse kuulub buffet hommikusöök hotelli restoranis.

Kõikides numbritubades on 50 rahvusvahelise telekanaliga kaabeltelevisioon, minibaar ja telefon. Samuti on kõikides tubades miniseif.
 
Majutuse hinna sisse kuulub hommikusauna ning soovi korral ka jõusaali kasutamine. 


Restoran EVE sobib nii ärilõunateks kui suurejoonelisteks vastuvõttudeks. Restorani à la carte menüü on koostatud erinevate maade kokakunstide põhjal, millele on lisatud pisut kohalikku koloriiti.
 
Restoranis on 50 kohta.
Banketid kuni 100 inimesele.
Pagari- ja kondiitritooted.

 
Palun tutvuge meie a´la carte menüüga 

NB! a'la carte menüü taas saadaval alates septembrist. 

  
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Restoranid  Helitehnika  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Majutuskohad  Seinaekraanid  Ekraanid  SPA  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Grand Hotel Viljandi  Ruumid Viljandis