Three Crowns Residents

Three Crowns Residen
Firma:
Three Crowns Residents
Telefon:
+372 668 7023
Koduleht:
threecrowns.ee
Three Crowns Residents paikneb Tallinna vanalinna ühel peatänavatest. Kuni reformatsioonini nimetati seda Dominiiklaste kloostri järgi Kloostri tänavaks. Juba XII sajandil tekkisid siin turuletid ja vene kaupmeeste kogukond. Sellel tänaval paikneb säilinud Dominiiklaste klooster, Tallinna vanim õigeusu pühamu — Nikolai Õnnistaja ja Imetegija kirik (Tallinna vanimat õigeusu kogudust tuntakse 1420ndatest aastatest, praegune hoone ehitati aastatel 1820–1827 vana kiriku asemele Peterburi arhitekti Luigi Rusca projekti järgi), keskaegne Bremeni torn ja Tallinna Linnamuuseum.
 
Three Crowns Residents hoone valmis enam kui 700 aastat tagasi ning see renoveeriti täielikult 2015. aastal. Meie külalised saavad näha vanaaegseid seinu, maale, sambaid, antiikmööblit, laemaalinguid ning paljusid muid tolleaegseid sisustusdetaile. Hotelli külalisi ei jäta ükskõikseks hotelli siseaed koos seal kasvava unikaalse puuga ega ka legendaarne päikesekell fassaadil.
 
Three Crowns Residents on mugav hotell, mis vastab kõikidele kaasaegsetele nõuetele. Selle külalisi ootab õhkkond, millest hõngub möödunud sajandite ajalugu. Pakume külalistele personaalset ja sõbralikku teenindust ning kodust hubasust.
 
Three Crowns Residents igas numbritoas on põrandaküttega duši- ja tualettruum, föön, seif, minibaar, LED televiisor ja kaabeltelevisioon, tasuta juhtmevaba internetiühendus (Wi-Fi).
 
Hotellist kõigest 20-minutilise autosõidu kaugusel paikneb Tallinna lennujaam, reisisadamasse ja raudteejaama jõuate aga suisa 5 minutiga.

Küsi pakkumist konverentsi ruumide koht: sales@tallinnhistoricalhotels.com

 
 
 
 
Hotellid  Majutus  Majutuskohad  Majutusteenindus  Three Crowns Residents  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Tallinn Historical Hotels