Põlistarkuste ja Rahvaravi kool

Põlistarkuste ja Ra
Firma:
Põlistarkuste ja Rahvaravi kool
Telefon:
+372 56 600 295
Facebookwww.facebook.com/tarkustekoolOn asju, mis ajas lakkavad, lagunevad, lahtuvad, lahustuvad - ja on asju, mis seda mitte ei tee - Doris Kareva
 

Põlistarkuste kool on loodud suurimas austusavalduses tarkustele ja teadmistele ja nende kandjaile, kes on olnud olemas juba enne meid. Mõned teadmised on nii suured ja sügavad, et neid tänapäevaellu tuues ja sellega lõimides saame muuta enda, oma lähedaste, oma klientide ja kogu oma rahva elukvaliteeti ja tervist paremaks. 
 
Soovime jagada tõelisi juurtega väärtuseid, seda nii lühikeste õppepäevade kui pikkade õppeprogrammidega.
 
Meile on oluline kvaliteet, vastastikune usaldus ja koosloomine, seega on meie programmid ja õpetused, õpetajad ja kaastöötajad valitud suurima hoole ja armastusega. Soovime oma väärtuseid kanda kõikides oma tegevustes.
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Eneseareng  Jooga  Tervis  Homöopaatia  Meditatsioonikursus  Eneseareng  Meditatsioon  Ravimtaimed  Joogakursused  Esoteerika  Ajurveeda toidutarkus  Kevadpuhastus ja noorendamine  Õhtuseminarid  Selja tervise õhtuseminar  Individuaalsus ja tervistavad võimalused  Joogateraapia  Praktiline ajurveeda  Ajurveeda  Vürtsid, 6 täiuslikku maitset ja kevadmaiuse   Toidukoolitused  VEETERAAPIATE KOOLITUS: DUŠID, ÜLEVALAMISED, MÄHISED, AURUD,   Meditatsiooni töötuba  Kevadväsimusega toimetulek  Kehatarkuse ja meeletöö kursus  KEVADINE KEHAPUHASTUS, KEHAKAAL ja EMOTSIOONID  Turbateraapia – mähised, maskid ja massaaž raviturbaga  Õieteraapia algkursus  Ökokosmeetiku õppeprogramm  Liblikmassaaži kursus  Kuidas toetada ja mõista last kunstiteraapia põhimõtteid kasutades  Lapseabi koolitused  Ravimtaimed ja homöopaatia loodusravis  Ruunide maagia ja šamanism  Põlistarkuste ja Rahvaravi kool  Kaia Kaire Hunt  Mindfulness (teadlikkus) ja emotsioonide juhtimine  Emotsioonid ja meelerahu kui meie tervise alustalad  Enesemassaaži töötuba  Terviklik tervishoid tööl ja kodus  Kehatarkuse ja meeletöö programm  Doulade ehk pere- ja sünnitoetajate õppeprogramm  S.Kneippi vee- ja loodusravi õppeprogramm  Ökokosmeetika ja kehateraapiate õppeprogramm  Ajurveeda sissejuhatav kursus 

KOOLITUSKALENDER

Koerte- ja kassimassaaži algkursus

2020-02-21

Kursusel: * õpid tundma koera ja kassi anatoomia ja füsioloogia eripärasid * saad ülevaate sagedamini esinevatest haigustest ja haigusseisunditest ning normaalse arengu kõrvalekalletest koertel ja kassidel * saad lühiülevaate koera ja kassi psühholoogiast ja käitumist mõjutavatest teguritest ning toitmisel tehtavatest vigadest * õpid oma neljajalgset sõpra masseerima ja lahendama massaaži abil erinevaid lihtsamaid terviseprobleeme jne.

Hind: 95.00 €
Kestus: 21.-23.02
Koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Telefon: 56 600 295

Tiibeti Traditsioonilise meditsiini baaskursus – Juurtantra

2020-02-22

See kursus annab võimaluse astuda sisse väga pikkade traditsioonidega Tiibeti pärimusmeditsiini maailma, mille teadmised on autentsel, kujul säilinud tänapäevani. Sowa Rigpa, nagu tiibeti keeles tiibeti meditsiini õpetussüsteemi kutsutakse, toimib ka praeguse moodsa ajastu muutuvates tingimustes, olenemata klimaatilistest oludest, etnilistest, rassilistest või soolisest taustast.

Hind: 120.00 €
Kestus: 22.-23.02
Koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Telefon: 56 600 295

Somaatika meetodi baaskursus

2020-03-29

Somaatilise lähenemise idee on õpetada nii, et õpilane oleks teadlik oma keha eripäradest ja oskaks neid kasutada. Iga osaleja on samaaegselt nii õppija kui ka õppematerjal, toetudes anatoomiale, füsioloogiale, psühhofüüsilistele ning arengulistele printsiipidele.

Hind: 85.00 €
Kestus: 10:00 – 17:30
Koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Telefon: 56 600 295

Meridiaanidel põhinev Jaapani tervenduskunst Ki-Shiatsu

2020-04-04

Ki-shiatsu põhineb täielikult idamaisel meditsiinilisel süsteemil, kirjeldades inimkeha kui võrgustikku meridiaanidest, läbi mille voolab eluenergia – Jaapani keeles Ki.

Hind: 220.00 €
Kestus: 04.-05.04.2020; 16 tundi
Koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Telefon: 56 600 295

Mänguteraapia baaskursus. Vihaga toimetulek lastel.

2020-05-16

Mänguteraapias on vihaga tegelemise eesmärgiks aidata lastel seda tunnet mõista. Kui viha on alla surutud, siis õpetatakse lapsele selle väljendamist. Lastele on viha väljatoomine kasulik, sest muidu võib see kuhjuda ning laps ei pruugi selle tagajärjel enam endast lugu pidada, ta muutub haavatavaks ja endassetõmbunuks.

Hind: 95.00 €
Kestus: 10:00 – 17:30
Koht: Weizenbergi 20/1, Tallinn

Telefon: 56 600 295