Navy Studio

Navy Studio; Sergio
Firma:
Navy Studio
Telefon:
6 411 621
Koduleht:
www.navystudio.eeNavy studio on Eesti suurim ilu- ja koolituskeskus. Meie eripäraks on personaalne ja kvaliteetne teenindus. Pakume juuksuri- jumestus- kosmeetiku ning maniküüri teenuseid.

Meie missiooniks on pakkuda inimestele kõrgkvaliteedilist juuksuri-, meigi-, maniküüriteenuseid. Meie tõekspidamise taga on siiras uskumus, et privaatne ja kvaliteetne teenindus tagab kliendi rahulolu ning pakub rõõmu ja naudingut. Kasutame oma töös maailmas tuntuid ja tunnustatuid professionaalseid brände, et tagada kliendile kvaliteetne lõpptulemus : Sebastian, Wella, Nioxin, Jane Iredal. Meie ülesanne on muuta kliendid õnnelikuks, ilusaks ja enesekindlaks. Lisaks eraklientidele soovime pakkuda kõrgtasemel ilukoolitusi nii algajatele kui edasijõudnutele ning täiendkoolitusi juba ilumaailmas töötavatele inimestele. Meie juhendajad on kõik omaala tunnustatud professionaalid.
 
Meie visiooniks on olla juhtiv iluteenuste ja koolituste pakkuja Eesti turul. Tagada klientide rahulolu ja firma hea maine, kasutades ainult parimaid ja kvaliteetsemaid tooteid ning teenuseid.
 
 
Navy ilu- ja koolituskeskus
 
pakub laias valikus kõrgetasemelisi iluteenuseid.
Oleme hea meelega osake sinu tähtsate ürituste või sündmuste ettevalmistusest, olgu selleks koolitused, pulmad, pildistamised, sünnipäevapeod. Kauni meigi, soengu, professionaalse käte hoolduse saad meilt alati ning võid kindel olla, et just sina oled tähelepanu keskmes.

Vaata lähemalt: www.navystudio.ee/koolituskeskus


 

 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Juuksurite kursused  Tervisekoolitused  ILUKOOLITUSED  Juuksuri eriala  Ilu- ja tervisekursused  Juuksur  Tervislik toitumine  Juuksuri kursused  Koolitusruumid juuksurile  Ilukeskus  Healthy day with Kristina Nuut  Navy Studio  Sergio Hair Extention