Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus

Eesti Baarmenite Ass
Firma:
Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus
Telefon:
+372 6313 788
Leia meid facebookist: www.facebook.com/koolituskeskus

    
 

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus tutvustus
Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus ei ole pelgalt elukutselisi baarmene- ja toitlustusvaldkonnaga seotud inimesi ühendav organisatsioon. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja mitmekülgset koolitusteenust kõigile kokteilimaailmast huvitatutele. Alkoholi tarbimine on asjakohane vastavalt sündmusele, kui seda tehakse mõistlikult ja tervist mittekahjustaval viisil. Oluline fookus meie tegevuses on suunatud targalt tarbimisele (ingl.- responsible drinking).
Kokteilide- ka alkoholivabade kokteilide kultuur on teinud läbi positiivse muutuse. Täna pööratakse aina enam tähelepanu kokteilikunstile ning lennukatel ideedel pole piire. Aina enam sobitatakse omavahel toidu ja joogi parimaid omadusi, pakkudes lõputuid võimalusi, põnevaid maitseelamusi ning ka silmailu.
 
Koolitused
Iga kuu toimub mitmeid erineva fookusega ühe- või mitmepäevaseid koolitusi, millede seast leiab meelepärase igaüks. Oodatud on ka kõik need inimesed, kes pole varasemalt baarindusega kokku puutunud, kuid sooviksid omandada uusi teadmisi sellest lõputute võimalustega põnevast kokteilikunsti maailmast. Võimalik osta kinkekaarte, kehtivusega üks aasta. Kingi isale isadepäevaks õllekoolitus, mehele dzinni koolitus, emale smuuti koolitus või sõbrannale kokteilikoolitus.

EBA Koolituskeskuses toimuvad:
 • baarmenite alg- ja täiendkoolitused,
 • koolitused erinevate toodete ja joogikategooriate tutvustamiseks,
 • kohvijookide valmistamise ja barista koolitused,
 • alkoholivabade kokteilide ja smuutide koolitused,
 • teeninduse- ja müügi koolitused,
 • meeskonnatöö ja motivatsiooni koolitused,
EBA Koolituskeskuse koolitajad on kõik väga kõrgelt hinnatud, rohkete auhindadega pärjatud, suure koolitus- ja võistluskogemusega baarmenid, restoranide ja baaride juhid ning oma ala spetsialistid.

Ruumide rent
EBA Koolituskeskuse hubased ja rikkalikult sisustatud ruumid asuvad Tallinnas, Masina 11.
EBA Koolitusklassi   (49,2m2) mahub seminaristiilis 24 inimest, lisaks on võimalus kasutada nõupidamiste ruumi ja avarat fuajeed. Pakume ruumirendi võimalust nii koosolekute läbiviimiseks, kui muudeks tähtpäevadeks. Ruum on varustatud kogu vajaiku esitlustehnikaga- data projektor, helisüsteem, kirjutusvahendid, pabertahvel, erinevad valguslahendused jne. Soovi korral saame pakkuda suupisteid, kohvipause ning ka toitlustust.
Ruumide rent 1h 25 eurot
Ruumide rent peale kella 17.00 ja nädalavahetusel 45 eurot tund
Hinnad sisaldavad käibemaksu.
 
Ideed
Kui otsite ideed meeskonnaürituseks, soovite tähistada sünnipäeva cocktail party teemapeoga, kutsuda laste sünnipäevale smuuti koolitus, otsite kokteili catering`i jõulupeole, lasta fantaasial lennata meelelahutuslikul kokteilivõistlusel või soovite üllatada külalisi mistahes sündmusel põnevate jookidega, siis EBA Koolituskeskus pakub kõike seda ja rohkemgi veel. Koostame Teile sobiva pakkumise Teie eelistusi ja ootusi silmas pidades.
 
Kokteilikoolitus seltskonnale
Ettevõtetele või sõpruskonnale pakume näiteks kokteilikoolitust, mis sobib suurepäraselt erinevate tähtpäevade tähistamiseks, firmapidudeks või oma seltskonnaga meeldivaks ajaveetmiseks.
Koolituse käigus saab tutvuda kokteilikunstiga ning valmistada erinevaid maitsvaid kokteile, sealhulgas alkoholivabasid. Kokteilide valikul arvestame teie maitse ja eelistustega! Ürituse iseloomu arvestades saab koolitusi teha teema (nt. Kuuba, Mehhiko) või joogigrupi (rumm, džinn jm) või isegi konkreetse toote põhiselt. Kõik osalejad saavad koolituselt kaasa uusi kogemusi, maitseelamusi ning retseptilehe valmistatud kokteilidega. Meie koolituste käigus on Teil võimalik ka ise leti taga koolitaja juhendamisel kokteili valmistada. Uued teadmised, maitsed ja elamused garanteeritud!

Kokteili catering
Mobiilne baarilett võimaldab pakkuda meie teenuseid Sinule sobivas asukohas- firmaüritusel või mõnel tähtpäeval. Aitame koostada joogikaarte vastavalt kliendi vajadusi silmas pidades. Oleme paindlikud, tulles vastu kliendi soovidele ning pakkudes alati meeldejäävaid elamusi.

Miks tellida kokteili cateringi teenus?
 • Üllata külalisi meeldejääva kokteilibaariga
 • Kokteilimenüü vastavalt Teie eelistustele
 • Kokteilimenüü on võimalik siduda Teie ettevõtte tegevusharuga
 • Professionaalne teenindus
 • Tasuta joogivesi iga kokteili kõrvale
 • Maksa vaid tarbitud koguse eest
 • Kokteilibaari puhul on tarbimine madalam, kui avatud joogileti korral
 • Mobiilne baarilett võimaldab pakkuda meie teenuseid Sinule sobivas asukohas.
 
 
 
 
  


  
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Kohvialane koolitus  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Meeskonnakoolitus  Helitehnika rent  Võimalikud ruumide stiilid  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Motivatsioon  Teeninduskoolitus  Baarmenite koolitus  Seinaekraanid  Ekraanid  Enesemotivatsioon  WIFI  Kokteilikoolitused  Klienditeenindus  Meeskonnatöö  Show-baarmenite koolitus  Baarmenite koolitused ja kursused  Showbaarmeni koolitused  Show baarmanite koolitused ja kursused  Show baarmenite koolitused  Show baarmeni kursused    Joogikoolitused  Joogikursused  Isiklik motivatsioon  Meeskonnatöö arendamine  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Meeskonnatöö seikluskoolitus  Kestev motivatsioon  Personalitöö  Eesti Baarmenite Assotsiatsioon  Baarmenite alg- ja täiendkoolitused  Koolitused erinevate toodete ja joogikategooriate tutvustamiseks  Kohvijookide valmistamise koolitused  Kokteilide kaunistuste meisterdamise koolitused  Alkoholivabade kokteilide koolitused  Smoothiede valmistamise koolitused  EBA Koolituskeskus  Toitlustus