AS Tallinna Lennujaam

AS Tallinna Lennujaa
Firma:
AS Tallinna Lennujaam
Telefon:
605 8541
E-post:
vip@tll.aero
2017 aasta EL Nõukogu eesistumise tarbeks valminud VIP kompleksi ruumid on ainulaadsed oma tavapärasest erineva keskkonna poolest ning saanud positiivset tagasisidet inspireeriva õhustiku ja mugava interjööri osas.
 
Ruumid on  laialdaste kasutusvõimalusega- sobivad nii koolitusteks, koosolekuteks kui ka erinevateks kliendiüritusteks ja pidulikeks vastuvõttudeks. 
Mõlemad ruumid on varustatud pabertahvli, internetiühenduse (wifi), 55´ televiisori või projektori ja ekraaniga. Ürituse formaadist sõltuvalt saab tellida ka toitlustust ja kohvipause – selleks on kõik vajalik olemas.
 
VIP kompleksi ruumidele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga. 
Parkimiseks lisatasu eest on 30 kohaline parkla.

Juhised autoga tulekuks


Valgusküllasest ruumist avaneb kaunis vaade lennuväljale ja lennukitele. Ruum on 90m2 ja saab vastavalt vajadusele kujundada kas teatri-, klassiruumi- või lounge stiili. 
Moodullauad võimaldavad nõupidamisteks kas U-, O- kujulist paigutust või kujundada ruumi pikk laud.
 
Rühmatöödeks või eraldi grupinõupidamisteks on ruum poolitatav vaheseinaga.
 
  • Teatristiilis on 36 kohta
  • Klassistiilis on 12 kohta
  • Lounge stiilis 30 kohta
  • U jm sarnases stiilis kuni 16 kohta

 
 NÕUPIDAMISTERUUM JÄRV

Tegemist hubase ruumiga, mis sobib hästi veidi väiksemateks üritusteks. Suurust on ruumil 67m2 ja vastavalt vajadusele saab seda kujundada kas teatri-, klassiruumi- või lounge stiili. 
Ruumis olevad moodullauad võimaldavad nõupidamisteks kas U-, O- kujulist paigutust või kujundada ruumi pikk laud.
 
  • Teatristiilis on 25 kohta
  • Klassistiilis 12 kohta
  • Lounge stiilis 26 kohta
  • U jm sarnases stiili kuni 16 kohta
 
 
 
 
Tallinna Lennujaama esitlusruum Zeppelin sobib ideaalselt nii koosolekute, pressikonverentside, nõupidamiste, ärikohtumiste, koolituste kui ka ettekannete pidamiseks. Ruumis, mille vaade avaneb lennuväljale, on sobilik korraldada ka erinevaid pidulikke vastuvõtte kuni 40 inimesele. Lisaks põhiruumile on kompleksis ka väike nõupidamiste ruum.
 
Ruumist avaneb kaunis vaade lennuväljale. Soovi korral võib korraldada pidulikke vastuvõtte, koolitusi ja seminare kuni 40 inimesele.
 
Zeppelini ruumi saab kujundada vastavalt vajadusele kas teatristiili (40 kohta), klassiruumistiili (24 kohta) või U-kujulise laua (kuni 20 kohta)
 
Hind sisaldab projektorit, ekraani ja pabertahvlit.
 
Lisatasu eest parkimine ja toitlustus.
 
Teie paremaks teenindamiseks palume täita ruumirendi tellimuslehe, mille leiate SIIT

 
 


HUVIKESKUS!


Huvikeskus on lennujaama kõige eakam paekivihoone. Maja pakub mitmeid avastamisrõõme lennundusega tutvumiseks. Soojemal ajal ootab siseõu 144m² terrassi, pikniku kohtade ja uhke masinapargiga. Sobilik privaatüritusteks, koolitusteks ning külaliste saatmiseks või vastuvõtuks. Hoone suurus on 92 m² koos baariletiga. Võimalus kujundada teatri-, koosoleku- ja erinevate lauapaigutustega ürituste tarbeks.
 
Tegemist on põneva hoonega, kuhu mahub teatristiilis mugavalt 35 inimest.
 
Hind sisaldab projektorit, ekraani ja pabertahvlit.
 
 
Lisatasu eest on võimalik tellida partnerettevõttelt toitlustust.
 
Huvikeskuse hoonele on hea juurdepääs nii auto kui ka ühistranspordiga.
 
Parkimiseks on 12 kohaline eraparkla, lisatasu eest saab parkida parkimismajas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Toitlustus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Diplomaadistiil  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Parkimine  Arvuti laenutamine  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumirent  Tallinna Lennujaama ruumide rent  Tallinna Lennujaam