Rammi Koolitus OÜ

Rammi Koolitus OÜ
Firma:
Rammi Koolitus OÜ
Telefon:
Tel: +372 53940539, Mob: +372 5098350
  

Koolitused toimuvad: Tartus Aleksandri 8 II korrus ja Tallinnas Masina 22 või vastavalt tellimusele kliendi määratud aadressil Eestis. 

RAMMI KOOLITUS OÜ  
Reg.nr. 12513041 on loodud eesmärgiga pakkuda tööohutusalaseid-, euroopa tööohutuspassi-, tõstukitejuhi-, tellingupaigaldaja-, kraanakäitaja-, troppija-, hüdrotõstukijuhi koolitusi. Koolitatu saab loa, mis kehtib Eestis. Läbides lisaks täiendkoolituse saab loa, mis kehtib Soomes, Rootsis, Norras.
 

KOOLITUSED:
Kõiki koolitusi saab tellida ettevõttesse vastavalt Teile sobival ajal ja kokkuleppehinnaga. Kõikide kursuste lektoriks on Ilmar Rammi, kes omab pikaajalist koolitaja kogemust. Täiendanud ennast kursustel Soomes aastast 2012.
 

ASUKOHT:
Tegutseme Tartus Aleksandri 8 II korrus ja Tallinnas Masina 22


PARKIMINE:
Parkimine on tasuta nii Tallinna kui Tartu koolitusruumide juures. Tartus parkimiseks vajalik parkimisluba, mille saate koolitajalt.

Meie poolt pakutavad koolitused:

- Euroopa tööohutuspass,
- hüdrotõstuki- ja teleskooptõstukijuhi koolitus,
- tellingute paigaldamine ja nendel töötamine,
- alla 5 tonni tõstejõuga sildkraana koolitus,
- üle 5 tonni tõstejõuga sildkraana koolitus,
- tõstukijuhi koolitus (Eesti ja Põhjamaad),
- tõstukijuhi koolitus (ühe päevane),
- troppija koolitus,
- tuletöökaardi koolitus,
- tõstukijuhi ja troppija koolitus (Eesti ja rahvusvahelised load) + Euroopa tööohutuspass 
- kraana järelvaataja. 
- asbesti lammutustöö koolitus
 
Kõiki kursuseid saab tellida ettevõttesse vastavalt Teile sobival ajal ja kokkuleppehinnaga.
Kõikide kursuste lektoriks on Ilmar Rammi, kes omab pikaajalist koolitaja kogemust. Täiendanud ennast kursustel Soomes aastast 2012.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Ehitus- ja töö  Tuleohutusalane koolitus  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused  Töökeskkond ja tööohutus  Tõstukijuhi koolitus  Troppija koolitus  Tuleohutus ja tuletöötegijate koolitused  Tööohutusalane algkursus  Tööohutus  Teleskooptõstuki järelevaatajate koolitus  Hüdrotõstukijuhi koolitus  Teleskooptõstukijuhi koolitus  Korvtõstukijuhi koolitus  Hüdrotõstukijuhtide koolitus  Hüdrotõstuki järelevaatajate koolitus  Teleskooptõstukijuhtide koolitus  Korvtõstuki järelevaataja  Soome tööohutuskaardikoolitus  TÕSTUKI- JA KORVTÕSTUKI JUHILOA KOOLITUS  Ehitusplatsi töötervishoiu ja tööohutuse koordinaatori koolitus  Euroopa tööohutuskaart (European Occupational Safety Card)  Töötervishoiu- ja tööohutusalane täiendõpe  Töötervishoiu- ja tööohutusalane väljaõpe  Tellingute paigaldamine ja nendel töötamine  Troppija ja alla 5T tõstejõuga maastjuhitava silla tüüpi kraanakäitaja  Kraanakäitaja  Hüdro - ja teleskooptõstuki juht  Rammi Koolitus OÜ  Ilmar Rammi  Kaardi koolitus  Tööohutuspassi koolitus  Kraana järelvaatajate täiendkursus  Kraana järelvaatajate täiendkursus  Troppija-, tellingu-, kahveltõstuki- ja kraanakäitajakoolitused  Sildkraanakäitaja  Soome tööohutuskaart  Kahveltõstuki koolitus  Tuleohutuskoolitus tuletööde tegijale  Tuleohutus ja tuletöö koolitused  Alla 5 tonni tõstejõuga sildkraana koolitus  Üle 5 tonni tõstejõuga sildkraana koolitus  Kraana järelvaataja  Asbesti lammutustööde koolitus