Jõhvi kontserdimaja

Jõhvi kontserdimaja
Firma:
Jõhvi kontserdimaja
Telefon:
33 42 005
a a a a a a a a
Jõhvi kontserdimaja on suurepärane koht konverentside ja seminaride korraldamiseks. Kahel korrusel on neli seminariruumi ja kaks mitmeotstarbelist kontserdisaali avara fuajee ja garderoobiga.

Pakume oma klientidele rahulikku ja segamatut miljööd väljaspool linnakära. Siin on suurepärane võimalus ühendada töö ja lõõgastumine.

Peale pikka seminaripäeva pakume mitmeid aktiivseid tegevusi - lõõgastavat salongistiilis meeleoluõhtut kontserdi- või kammersaalis, privaatset kinoseansi külastust.

Jõhvi kontserdimaja võimaluste kasutamist piirab vaid kliendi fantaasia!
 
- Kontsertsaal mahutab teatristiilis 200 kuni 900 inimest, kammersaal 160-170 inimest
- Kontsertsaali ja kammersaali põranda tasapind on liigutatav ning kohtade paigutus sõltub osavõtjate arvust
- Vastuvõttu saab korraldada kuni 900 inimesele
- Kõikides seminariruumides on kvaliteetne esitlustehnika ning tehniline abi
- Seminariruumide valgus- ja ventilatsioonisüsteem on reguleeritav
- Võimalus sünkroontõlkega ürituse korraldamiseks kolmes või enamas töökeeles
- Laudade ja toolide paigutust seminariruumides on võimalik hõlpsasti vastavalt kliendi soovile muuta
- Kohvi- ja lõunapausid serveeritakse seminariruumide lähedal asuvas fuajees
- Interneti püsiühendus
- Abistav klienditeenindaja
- Oleme suureks abiks ürituse ettevalmistamise ja läbiviimisega seotud küsimustes

- Soovi korral saame pakkuda lisaks seminarile ka meelelahutuslikku poolt. Võime korraldada kontserti, otsides ise esinejad, samuti saame pakkuda privaatset kinoseanssi, kuna majas on ka kinosaal.
 
www.concert.ee/kontsertsaalide-rent
 
www.concert.ee/urituse-korraldajale-eriuritused
 

Pakkumist saab küsida telefonil: 334 2005 või kirjutada aadressile jyri.leemets@concert.ee.

 
KONTSERDISAAL

Jõhvi kontserdimaja suurim saal mahutab 200-900 inimest ja vastab rahvusvaheliste konverentside korraldamise nõuetele. Sobilik ettevõtte sisesteks koosviibimisteks, galaõhtusöögiks ja tantsusaaliks - saalis on toolide teisaldussüsteem.    
 

KAMMERSAAL

Väiksem, kinosaalina kasutatav kammersaal mahutab kuni 170 inimest. Hubane saal sobib ideaalselt väiksemate konverentside, vastuvõttude, salongistiilis ürituste korraldamiseks. Tänu kvaliteetsele kinotehnikale on seal võimalik korraldada seltskondlike, privaatseid filmiõhtuid. Nagu kontsertsaal, sobib ka kammersaal ideaalselt ettevõttesiseste koosviibimiste ja galaõhtusöögi korraldamiseks kuni 90-le inimesele - saalis on toolide teisaldussüsteem.
 

III KORRUSE FUAJEE

Avar ja valgusküllane fuajee on ideaalne koht seminaride, vastuvõttude, toote esitluste, teemapäevade, sünnipäevade, messi ja kohvi- ning lõunapauside korraldamiseks.
 

SALVA SEMINARIRUUM

Mõnusalt hubane ruum on sobilik seminaride, koolituste, nõupidamiste ja privaatsete vastuvõttude läbiviimiseks. Ruumi seinapinda kasutatakse näituste eksponeerimiseks, mis igal kuul vahetub. 
 

HINDPERE SEMINARIRUUM

Sobilik ruum väiksemate nõupidamiste ja koolituste läbiviimiseks. Suurte konverentside puhul ideaalne kasutada ka lisaruumina grupitööks.


 
D-SEMINARIRUUM

Suurim, erinevate võimalustega seminariruum on kujunenud mitme püsikliendi lemmikuks.
 
C-SEMINARIRUUM
Selles vaikses ja valgusküllases ruumis on seminaride pidamine lausa lust – ei mingeid segavaid faktoreid. III korruse fuajee mahutab kuni 150 külastajat püstijala vastuvõtuks
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Sünkroontõlketehnika  Toitlustus  Majutus  Ruumid  Tõlketeenused  Toitlustus ja catering  Helitehnika  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Seinaekraanid  Ekraanid  SPA  WIFI  Sünnipäevaruumid  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  U- kujuline  Jõhvi Kontserdimaja  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumirent    Ruumid Ida- Virumaal  Ruumid Lääne-Virumaa