Filmimehe Erakool OÜ

Filmimehe Erakool O
Firma:
Filmimehe Erakool OÜ
Telefon:
60 55 222; 5648 5968
www.facebook.com/pages/Filmimehe-Erakool

Filmimehe Erakool koolitab spetsiifiliste teleerialade spetsialiste nagu saatejuhid, reporterid, operaatorid, monteerijad, toimetajad jne. Meie kursustel õpetatakse nii teoreetilisi kui praktilisi oskusi, mis annavad lõpetajatele algteadmised erinevatest teletöö valdkondadest. Kooli õppejõududeks on oma eriala vaieldamatud tipptegijad, kelle tööks on igapäevane telesaadete tootmine. Kursustel osalemine ei eelda varasemaid teadmisi nimetatud teleerialadel.
 
Teleproduktsiooniturul on pidevalt NÕUDLUS HEADE SPETSIALISTIDE JÄRELE ja kursuste lõpetajatel on head eeldused leida uus ja põnev töö.

Lisaks regulaarsetele kursustele viime läbi ka televisiooniga haakuvaid ja ühe ettevõtte või inimeste grupi spetsiifilistest vajadustest lähtuvaid koolitusi. Oleme teinud koostööd mitmete organisatsioonidega - operaatorite eriväljaõpet on saanud politseinikud, maksu- ja tolliametnikud ja militaarstruktuuride töötajad, ümberõppekursusi oleme korraldanud raadiotoimetajatele jne.  
 
Oma tehnilistest valmisolekust ja kogemusest tulenevalt on meiega koostöös võimalik spetsiaalne väljaõpe korraldada kas operaatoritele, monteerijatele, helindajatele, valgustajatele vms vastavalt spetsiifilisest vajadusest
 
Kursused toimuvad jooksvalt vastavalt kokkuleppele tellijaga. 
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Filmi- ja videokunst  Filmimees  Reporter/saatejuht/toimetaja kursus  Operaatorite kursus  Helirežii algkursus  Telerežii algkursus  Filmi- ja videomontaaži algkursus  Praktiline telemeik  Multitalendi kursus  Tele-intervjuude andmine  Filmimehe Erakool OÜ  Televisioon  Filmikool lastele