Jäneda Mõis

Jäneda Mõis
Firma:
Jäneda Mõis
Telefon:
384 9750; 384 9770

 Jäneda Mõisa Turismikeskus pakub looduskaunis värvika ajalooga paigas  võimalust korraldada konverentse, seminare, üritusi ning erinevaid võimalusi aktiivseks puhkuseks. 
Jäneda küla oma 650-aastase kultuurilooga pakub avastamisrõõmu nii rahu kui ka teravate elamuste ihkajaile. 


KONVERENTSID& SEMINARIDJäneda mõis pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks kaheksa erineva meeleoluga ruumi, neist suurim mahutab teatristiilis 200 kohta. 
Meie ruumid sobivad nii suurema konverentsi, erinevate osalejate arvuga seminari, nõupidamise, töökoosoleku, esitluse korraldamiseks, samuti väiksema vastuvõtu või piduliku ürituse läbiviimiseks. 
Erinevad võimalused ja meie väike sõbralik professionaalne kollektiiv aitab teie üritusel meie majas igati õnnestuda. Oleme valmis koostama sobiliku paketi, et teil jääks aega tegeleda ürituse sisulise poolega ja suhtlemiseks kaaslastega kohapeal.
 
 
 
 
 
 
KONVERENTSIPAKETID 

“Päevane seminar 2012”- hind 25 €/in.  
Seminarist osalejatel on võimalik kasutada auditooriumeid mahtuvusega 20, 30, 45 inimest ja ruume grupitöödeks. Seminari ruumis on ekraan, markerid, pabertahvel, DATA, WIFI. 
Seminaripakett sisaldab: 
· Ruumide renti + tehnilised vahendid 
· Lõunasööki Musta Täku Tallis 
Grillitud karbonaad, ahjukartul, toorsalat 
Talli majakook 
Kohv, tee, mahlajook, vesi 
· 2 kohvipausi 
Tervituskohv (kohv, tee, pirukas) 
Lahkumiskohv (kohv, tee, pokaalisalat,kook ) 
· taimeteepaus ja soolakoobas

 
“Konverents majutusega 2012” – hind 60€/in.
Seminarist osalejatel on võimalik kasutada auditooriumeid mahtuvusega 20, 30, 45 inimest ja ruume grupitöödeks. Seminari ruumis on ekraan, pabertahvel, markerid,DATA, WIFI. 
Seminaripakett sisaldab: 
· Ruumi rent + tehnilised vahendid 
· 3 kohvipausi 
- Tervituskohv (kohv, tee, lauavesi, pirukas) 
- Kohvipaus (kohv, tee, lauavesi, küpsised) 
- Lahkumiskohv (kohv, tee, lauavesi, pokaalisalat, minipirukad) 
· 2 lõunasööki 
· 1 õhtusöök 
· 1 lõõgastusprotseduur 
Valikust: Infrapunasaun Soolakamber Parafiinteraapia kätele või jalgadele Massaaživoodi 
· majutus (koht 2-ses toas) 
ühekohalise majutuse korral lisatasu 20€   
hommikusöök rootsilauas 
*soodustus lisaks tellitavatele SPA teenustele 20 %
Info ja tellimine: info@janedaturism.ee Tel.+384 9750; +382 9770
 
Kuna meil on palju kogemusi erineva iseloomuga ürituste korraldamisel, siis leiame teiega koos sobivaima komplekti teenuseid ning paneme kokku eelarve.


MAJUTUS 

 

Jäneda mõisa külalised leiavad majutust Külalistemajas , kus on kohti kuni 120-le. Matkasellidele ja looduse sõpradele pakume telkimisvõimalust. Kui teid on rohkem, kui meile mahub, siis leiame koostöös heade naabritega lahenduse.

Telkimine
Jäneda mõisa külalised leiavad majutust Külalistemajas , kus on kohti kuni 120-le. Matkasellidele ja looduse sõpradele pakume telkimisvõimalust. Kui teid on rohkem, kui meile mahub, siis leiame koostöös heade naabritega lahenduse.

 
Meie jaoks on oluline kvaliteet nii toidu valmistamises kui teeninduses. Oleme paindlikud ning katame laua nii väikesele seltskonnale kui tuhandele sööjale. 
Vastavalt kliendi soovile pakume nii hommiku-, lõuna kui õhtusööki.
Pulma- ja sünnipäevalauad, suve- ja talvepäevad, välitoitlustus.
Lisaks Musta Täku Tallile ja Lossisaalile, serveerime kohvi, karastusjooke ja suupisteid ka seminariruumis.
 
Ärge unustage, et elu koosneb ülesannete kõrval ka maitsetest! 
 
Grupimenüüd

 
  
 
- Kaminasaal Hotellis 40 kohta

 
Jänedal on tõsise töötegemise ja suurepärase söögi nautimise kõrval võimalik tegeleda ka aktiivse puhkamisega. Hoolime Eesti inimestest ning oleme otsustanud oma külaliste hinge ja tervise eest hoolt kanda.
Kutsume teid jalgrattaga sõitma, ujuma Kalijärves, matkama, suusatama, proovima kätt orienteerumis-mängudes. Just teile on ettevalmistatud erineva pikkusega matkarajad. Kõikjal on teile abiks meie sõbralikud ning kogenud matkajuhid.
Jäneda Mõis pakub võimalust nautida loodust ja teha sporti nii väikestel kui ka suurtel kollektiividel. 
Meil on hea meel pakkuda ka koostöös JÄNEDA SAFARIKESKUSEGA ekstreemi www.janedasafari.ee!
Ratsutamishuvilistele saab Jäneda Tallidest kindlasti meelispaik www.janedatall.ee.
Armsad sõbrad, tulge Jänedale- TERVIS ON MEIE KALLIM VARA!
   
 
 
  
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Aktiivne puhkus  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Aktiivne tegevus ja sportimine  Matkad looduses  Majutuskohad  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Meelelahutus  Parkimine  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Jäneda Mõis