Lavendel Spa Hotel

Lavendel Spa Hotel;
Firma:
Lavendel Spa Hotel
Telefon:
372 603 59 00

Lavendel Spa Hotel asub Tallinna külje all, looduslikult kaunil Viimsi poolsaarel. Meri ja supelrand jäävad hotellist 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Tallinna kesklinna jõudmiseks kulub 15-minutit autosõitu. Bussipeatus asub hotellist 200-meetri kaugusel. Väikese ja hubase Lavendel Spa Hotelli rahulikku miljööd oskavad hinnata privaatsust nautivad kliendid.  Lavendel Spa Hotel on kui killuke Põhjamaist Provance´i, pakkudes oma külalistele lõõgastavaid hetki, suurepärast sööki ja meeldivat teenindust. Siin on teil võimalik veeta rahulik puhkus eemal linnakärast ja samas osa saada Tallinna aktiivsest kultuuri- ja spordielust.

  
 

KONVERENTSIRUUMID

Lavendel Spa Hotellil on töise õhkkonna loomiseks pakkuda kolm erinevat konverentsisaali - Lavendel, Salvei ja Oliiv, kuhu maksimaalselt mahub kuni 100 osalejat. Siin on suurepärane võimalus ühendada töö ja lõõgastumine. Pakume teile kaasaegseid tingimusi ja mugavat keskkonda ürituste sujuvaks läbiviimiseks, olgu siis tegemist kas konverentsi, seminari, õppepäev a või firmapeoga. 

       
 
Ruumide standardvarustusse kuulub veeautomaat, dataprojektor, ekraan, DVD/VCR, helisüsteem ja saalimikrofon, WiFi, pabertahvel ja markerid.

 
 
 
Hotellil on suur tasuta parkla ning hubased toad, mis võimaldab pakkuda kliendile mugavat kompleksteenust mitmepäevaste ürituste korraldamisel.
Koolitustest osavõtjatele pakume mitmekesise menüüvalikuga kohvipause, maitsvaid lõunaid ja rikkalikke õhtusööke.
Toitlustusel hoiab silma peal restoran LUU.
 
  
  
 
Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskus ootab teid nautima sauna- ning veemõnusid! Sauna- ja lõõgastuskeskus on avatud iga päev alates kella 9:00-st kuni 22.00-ni.
Laia valikut spaahoolitsusi ja -protseduure pakub hotelli 0-korrusel paiknev Lavendel Spa Ilukeskus. 
       
  
  
 
 
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Restoranid  Helitehnika  Helitehnika rent  Saunad  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  sünnipäevad  Majutuskohad  Ekraanid  Basseinid  SPA  WIFI  Üritused  U- kujuline  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor    Spa ja Tervis  Lavendel Spa Hotell  Iluhoolitsused  Ilukeskus  Tähtpäevad