Algallika keskus

Algallika keskus; Te
Firma:
Algallika keskus
Telefon:
55566088
Koduleht:
www.voog.ee
Algallika Facebookis... Algallika keskus asub Matsalu rahvuspargis, Matsalu lahe lõunakalda ja Väinamere ühinemiskohal. Meri on kohe meie lõkkeplatsi kõrval, ümbruses inimtühjad rannaniidud ja kadastikud maaliliste jalutusradadega.
 
Meil on üle kilomeetri oma mereranda, nii puhta põhjaga suplusrandu kui ka ilusaid kivikülve. Külalistemaja maaga külgneval Moori säärel pesitseb luiki ja teisi huvitavaid linde. Üle mere paistavad Muhumaa, Kesselaid ja Papilaid.
Vaata lähemalt: www.kadakarada.eu 
 
Algallikal toimub palju kursusi ja laagreid.
 
Uued mugavad toad, seminariruumid ning WiFi ühendus võimaldavad ühendada puhkuse ja aktiivse tegevuse. Ootame siia koolitajaid, rühmasid, peresid ja üksikkülastajaid tegelema oma meele ja kehaga ning puhkama.
 
Meil võib veeta aega looduses, vaikuses ja rahus, matkata Matsalu radadel, uurida omapärase taimestikuga puisniite ja mereranda, vaadelda linde ja puhata.
 
Saab kasutada sauna, suure kiigega lõkkeplatsi, korraldada paadi- või kanuusõitu, ratsutada hobustega ja teha vankrisõitu.
 
PAKETID, TEENUSED
 
Valiku lihtsustamiseks oleme kokku pannud erinevaid pakette:
 
Romantikapaketid kahekesi olemiseks:

Lisaks majutuse- ja puhkusepakettidele või koos nendega pakume:
tegevusi looduses, ratsutamist, miniloomaaeda, linnuvaatlust, 
vabastavat hingamist saalis või soojavee basseinis
kursuste, seminaride ja laagrite korraldamist
Kui Sa ei leia valmispakettide hulgast endale sobivat, võta kindlasti ühendust, saame koostada individuaalse paketi või teenuse.


KURSUSED

Algallika keskus, Voog koolitus (www.voog.ee) ja Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia (www.teadlik-loomine.ee) pakub palju põnevaid kursuseid, vaata siit kogu nimekirja... 
 

TEADLIKU LOOMISE JA HINGAMISE AKADEEMIA (TLHA)

TLHA on loodud elukvaliteedi parandamiseks, suurepärase tervise, heade suhete, elujõu ja eneseusalduse kasvamiseks, oma unistuste oskuslikuks teostamiseks.
Siin saad õppida osaledes nii ühe aastases kui kaheaastases vaimse arengu ja hingamistöö programmis. Kaheaastase õppe lõpetamisel saad hingamisterapeudi ja nõustaja diplomi. Õppekava vastab Rahvusvahelise Hingamisliidu nõuetele (GPBA Professional Training Standards for Breathworkers).
 
Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia õppekava on loonud Tiia Lõoke.
 
Esimesel õppeaastal on õppetöö keskmeks isiklik areng: põhimõtted ja vahendid, kuidas leida rohkem rahulolu, selgust ja rõõmu, olla teadlik endast ja oma eesmärkidest, kuidas ellu viia oma unistusi.
 
Esimesel aastal võid osaleda lihtsalt enda hüveks, et tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti. See annab väga tugeva põhja ja toetuse suurepäraste muudatuste tegemiseks oma elus. Saad rikkalikult teadmisi, vahendeid ja kogemusi et luua teadlikult seda mida Sa soovid võttes vastutuse oma elu ja selle loomise ees.
 
Iga moodul sisaldab rohkelt eneseavastamise- ja arendamise harjutusi ning koduseid ülesandeid. Õppetöö on äärmiselt praktiline, mida täiendavad miniloengu ja infolehed.  Igal moodulil praktiseerime erinevaid hingamistehnikaid ja teeme täispika hingamissesessiooni.
 
See koolitus sobib hästi täiendõppeks inimestele, kes töötavad igapäevaselt inimestega (psühholoogid, terapeudid, õpetajad, organisatsioonide juhid) ja inimestele, kes tahavad viia läbi muudatusi oma elus, olla oma elu teadlikud loojad.
 
Isikliku arengu koolitus koos hingamistööga on selle poolest eriline, et annab koheselt jõu ja väe hakata läbi viima ammu mõtteis mõlgutatud muudatusi. Pikemaajalisem väljaõppe rühm loob selleks turvalise keskkonna ja toetab suuremate tagasilangusteta jätkuvat enesearengut ja elukvaliteedi tõusu.
 
 
füsioloogiline puhastumine ja hingamisvõimekuse taastamine
igapäevaelu ja emotsionaalsest stressist vabanemine; haiguste põhjusteni jõudmine ja tervenemine
uutesse dimensioonidesse viiv vaimne teekond.
Paljud inimesed, kes on arvanud et nad ei oska mediteerida ega suuda lõdvestuda, kellel tavateadus töötab täistuuridel kompuutrina kogu aeg, on pärast hingamisseansse avastanud et nad on lõdvestunud, tavateadvuse „monkey-mind“ on kõrvale astunud ja nad „näevad“, „teavad“ või „tunnevad“ vastuseid tähtsatele küsimustele ja probleemidele. Nagu shampusepudeli kork on pealt ära lennanud, sest ühendus sisemaailma ja vaimujõuga on taastatud. Edaspidi sujuvad sisemised rännakud, oma mõtete ja elu juhtimine lihtsamalt, õpitakse looma oma elu seestpoolt väljapoole.
 
Hingamisteraapia ei tegele konkreetsete haiguste, sümptomite või ebamugavate emotsioonide tavapärase eemaldamisega, vaid loob ühenduse iseenda puhta energia ja tervendava väega, nii et kehalised, emotsionaalsed või vaimsed probleemid leiavad kergelt ja sujuvalt lahenduse.
 
Loe hingamisteraapiast – teadlikust, ühendatust ja vabastavast hingamisest.
 
Lisaks hingamisteraapiale sisaldab õppekava heal tasemel meditatsiooniõpet ja juhendatud meditatsioone, mis on Tiia Lõokese tugevus ja anne, keha ja energiatööd, nagu TRE (Tension and Trauma Release Exercises) ning psühhoteraapia ja hüpnoteraapia parimaid tehnikaid.  Eriliseks boonuseks on soojas vees hingamise võimalused Algallika keskuses!
 
Tule sügisest ennast avastama – tõsta oma eluenergiat ja elukvaliteeti!
Uue õppeaasta 2018 sügis -2019 kevad moodulite ajad:
 
moodul 12 – 14 oktoober 2018  Kes ma olen ja mida ma tahan? Tallinnas.
moodul 2 – 4 nov. 2018 Pere ja esivanemate mustrid. Tallinnas
moodul 11 – 13 jaanuar 2019 Uue Loomine – Soojas vees hingamine. Algallikal
moodul 15 -17 veebruar Küllus ja eneseteostus. Tallinnas
moodul 22 – 24 märts Sensuaalsus ja seksuaalsus. Algallikal
moodul 12 – 14 aprill Vaimsus ja selgeltnägemine. Algallikal
moodul 17 -19 mai Soojas vees hingamine Algallikal.  
 
 
 
Osalejate tagasiside


MAJUTUS


  • uued mugavad toad ja saalid
  • Toad on ehitatud 2008 aastal
  • Suured maani aknad, valgusküllased ruumid
  • Kaunid vaadeted aeda, merele ja heinamaale
  • Saab ka telkida, ööbida kämpingumajas või meie autokaravanis
  • Seminariks, koosolekuks või pidulikuks õhtusöögiks 
  • sobib kaminaga saal
  • Suurema ürituse või kontserdi saab korraldada avaras küünis
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Esitlustahvlid  Külalistemajad  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Majutuskohad  SPA  WIFI  Majutusteenindus  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Holotroopse hingamistöö kursus  Algallika hingamistöö  Algallika hingamistöö soojas vees  Gongide ja kristallkausside kontsert  Hawaii soolepuhastuslaager  Šamaanirännak  Spirituaalne puhastus ja taastus  Algallika Keskus  Teeta-tervendamise baaskursus  Holotroopne Hingamistöö  Hingamistöö ja vaimse puhastumise kursus  VOOG koolitus ja konsultatsioonid  Teine tee OÜ  Laagrid 

KOOLITUSKALENDER

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia uue grupi 2019-2020 õppeaasta II moodul -Parima uue aasta loomine külluses – koos soojas vees hingamistööga.

2020-01-09

Mida Sa soovid kogeda ja kuidas elada algaval uuel aastal?  Kes Sa tegelikult oled ja kuidas Sa soovid ennast tunda? Mida soovid luua iseenda ja maailma heaks? Mida Sa enam ei taha kogeda ning milliseid mustreid ja harjumusi ei taha sa taas korrata? Mida teenivad need vanad kogemused, harjumused, mustrid? Kas oled valmis need vabaks laskma? Mis tingimustel?

Hind: 290.00 €
Kestus: 9 – 12 jaanuar 2020
Koht: Algallika keskuses, Rooglaiu küla

Telefon: 5178313

Holotroopne hingamine Algallikal

2020-02-13

Holotroopne hingamine on võimas lähenemine eneseavastamisele ja tervenemisele, mis on välja arendatud Stan ja Christina Grofi poolt. Holotroopne hingamine integreerib endas tänapäeva teaduse uuringud, antropoloogia, erinevad süvapsühholoogiad, transpersonaalse psühholoogia, idamaade vaimsed praktikad ja erinevad müstilised traditsioonid.

Hind: 260.00 €
Kestus: 13 – 16 veebruar 2020
Koht: Algallika keskuses, Rooglaiu küla

Telefon: 5178313

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia uue grupi 2019-2020 õppeaasta III moodul - Armastus, sensuaalsus ja seksuaalsus.

2020-03-12

Seksuaalenergiaga luuakse elu, sellest saab alguse kõik. See on loomise energia. Seksuaalenergia on Universumi kõige võimsam energia. Seksuaalsus on olnud sajandeid tabu teema. Sellel kursusel õpime aktiveerima oma energiakeskusi ja vabanema blokeeringutest läbi erinevate praktikate ja hingamistöö.

Hind: 290.00 €
Kestus: 12 – 15 märts 2020
Koht: Algallika keskuses, Rooglaiu küla

Telefon: 5178313

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia uue grupi 2019-2020 õppeaasta IV moodul - Intuitsiooni ja selgeltnägemise arendamine.

2020-04-16

Vaimsus on Sinu isiklik kokkupuude Sinu enda sügavaima olemusega.  See ei ole Sinu suhe religiooni või mistahes õpetusega, see ei ole Sinu suhe teiste poolt kirjeldatud Jumala, jumalustega või teadvuse tasanditega. Vaimsus on sinu suhe oma vaimuga, oma hingega, oma olemusega, sellega kuivõrd Sa kuulad oma sisemist häält, kuivõrd järgid Sa oma intuitsiooni ja tõde, mõistad et sinu keha ja meel on vaid väike osa kosmilises mängus.

Hind: 370.00 €
Kestus: 16 -19 aprill 2020
Koht: Algallika keskuses, Rooglaiu küla

Telefon: 5178313

Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemia uue grupi 2019-2020 õppeaasta V moodul - Soojas vees hingamine – Algallikaga ühendumine.

2020-05-28

Tule koge võimsat ja lihtsat meetodit blokeeringute vabastamiseks, et eluenergia saaks takistamatult ja külluslikult voolata! Juba üle kümne aasta teeme soojas vees hingamistööd Algallikal! Kursuse juhendajad on Tiia Lõoke, Pille Allik-Trepp, Svea Sööt ja Kristiina Kärner.

Hind: 170.00 €
Kestus: 28 – 31 mai 2020
Koht: Algallika keskuses, Rooglaiu küla

Telefon: 5178313