Hotell Centrum Viljandi

Hotell Centrum Vilja
Firma:
Hotell Centrum Viljandi
Telefon:
+372 435 1100
E-post:
bron@centrum.ee
Koduleht:
www.centrum.ee
KONVERENTS

Viljandi kaubanduslikus südames asuv hotell Centrum pakub suurepäraseid võimalusi kiire koosoleku või suurema seminari korraldamiseks. Hotelli seminariruumid asuvad kaubanduskeskus Centrumi III korrusel. 
Hotellis on kaks tänapäevaselt sisustatud konverentsisaali. Punane saal mahutab kuni 45 inimest, roheline kuni 30 inimest.
Hotell pakub konverentside ajal täisteenindust: kohvipause, lõuna- ja õhtusööke. Konverentsikülalistele majutus soodushinnaga.
Centrumis on mugav - tule tee oma koosolek, koolitus või seminar just meil!

 
                Roheline                            Punane 
 
 
 Hinnakiri ja broneerimineMAJUTUS

Hotell Centrum asub Viljandi kesklinnas Centrumi ärikeskuse 3. korrusel. Hotell on sobiv peatuspaik nii ärireisijale kui turistile. Lisaks valgusküllastele tavatubadele on hotellis tuba liikumispuuetega inimestele ja allergikutele ning kaks sviiti. Hotelli mahub maksimaalselt 56 külalist. 
 
Hotell Centrum on parima asukohaga ja parimate parkimisvõimalustega hotell Viljandis.
 
 
Punane sviit  
     
Roheline sviit  
      
         
Hotellis on tuba liikumispuuetega inimestele ja allergikutele ning toad mittesuitsetajatele.

Hinnakiri ja broneerimine
Galerii
 
 
Hotellid  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Majutus  Ruumid  Toitlustus ja catering  Teatristiil  Seminaristiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Majutuskohad  WIFI  U- kujuline  Koolitusruumid  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Hotell Centrum Viljandi