Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee

Raamatupidamis- ja m
Firma:
Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee
Telefon:
6848110
E-post:
info@rmp.ee
 
RMP Eesti OÜ on 2004. aastal loodud ettevõte. Põhitegevusaladeks raamatupidamis- ja maksuinfoportaali www.rmp.ee haldamine, erialaste täiendkoolituste korraldamine, "Raamatupidaja Kalendermärkmiku" väljaandmine ning erialaste raamatute kirjastamine.
 
RMP.ee on lühend raamatupidamisest, maksu- ja palgaarvestusest. 
Ligi 15-aastase tegevusaja jooksul oleme kogunud suure populaarsuse raamatupidajate ja ettevõtjate seas, kes hindavad leheküljel oleva info aktuaalsust ja praktilisust. Püsilugejateks peame üle 52 000 registreerunud lugejat, kellest 69% on tellinud endale TASUTA tähtsamate uudistega Nädalakirja (www.nadalakiri.ee).

RMP.ee eesmärk on tõsta ettevõtjate ja elanike teadmisi nii raamatupidamise, maksude kui ka töösuhete valdkonnas läbi operatiivse ja tasuta info jagamise panustades seeläbi korrektsematesse tööandja-töötaja ning kodaniku-riigi suhetesse.

RMP Eesti OÜ valiti Tallinna Vastutustundlikuks Ettevõtjaks 2007

Meie tooted: 
Raamatupidaja Kalendermärkmik; juhendraamatud: "Keskmise töötasu arvutamisest ja maksmisest", "Korteriühistu raamatupidamine", "Mittetulundusühenduste raamatupidamine"; erialased koolitused raamatupidamise, maksude, tööõiguse jne teemade.

 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Majandus  Õigus  Raamatupidamise algõpe  Raamatupidamisteenused  Raamatupidamine  Raamatupidamis aastaaruande koolitus  Majandusarvestus  Finantsanalüüs  Finantskursus juhile  Raamatupidamise konsultatsioonid  Bilansikursus    Majandusarvestus ja finantsjuhtimine  Majandusarvestus ja finantsjuhtimine  Raamatupidamisassistent  Palgakorraldus  Dokumendihaldus  Raamatupidamisarvestus  Krediidialased koolitused  Kuluarvestus  Mittefinantsjuhtide koolitus  Rahavoogude juhtimine  Raamatupidamisalane kirjandus  Finantsalane kirjandus  Raamatupidamise eriala  Tulumaksu koolitus  Raamatupidamise assistendi koolitus  Käibemaksu koolitus  Sotsiaalmaks ja ravikindlustusmakse koolitus  Hea raamatupidamistava  Projektide raamatupidamine  Raamatupidamise kursused  Finantsprogramm  Kulude juhtimine  Finantsid mittefinantsistile  RMP Eesti OÜ  Raamatupidamis- ja maksuinfoportaal RMP.ee