Event Catering

Event Catering; prof
Firma:
Event Catering
Telefon:
50 55 224
 Võime julgelt öelda, et pole olemas sündmust, mille teenindamisega me hakkama ei saa!
 
Kert Kivistik: 56 250 131
Kert Veski: 505 5224
 
Pakume oma teenuseid järgmiste sündmuste raames:
Avamispeod, kliendiüritused, vastuvõtud, seminarid, presentatsioonid, jõulupeod, suve -ja talvepäevad, pulmapeod, sünnipäevad, lastepeod, piknikud jne.
Põnevusega ootame aga uusi väljakutseid, seega ei ütle me ära pulmapeost purjeka pardal keset Läänemerd ega supikatla segamisest rabamatkal.
 
Event Catering kaubamärk on loodud esindamaks tasemel kvaliteeti erinevate sündmuste toitlustamises ja teenindamises. Käsitleme kõikide tellijate soove personaalselt, mis loob võimaluse sündmuse täielikuks õnnestumiseks.
Meie meeskonda kuuluvad oma ala asjatundjad, kes on aegade jooksul omandanud laialdaselt kogemusi juhtivate catering-firmade koosseisus.
 
Pakume võimalust meie abiga kokku panna terviklik sündmus, mis vähendab oluliselt kulutusi Tellija jaoks ja annab parima soovitud tulemuse.
Meie entusiastlik personal tuleb kaasa ka kõige pöörasemate ideedega, et kõik peolt lahkunud külalised saaksid rikkamaks ühe positiivse elamuse võrra!
 
 INVENTARI RENT

Meie isiklik inventaripagas suudab olenemata üritusest ära teenindada kuni 1000 pealise seltskonna.
 
On aga selge, et sellises mahus sündmusi igapäevaselt ei toimu, mistõttu oleme lahked Teile rentima järgmist inventari:
Lauanõud, banketilauad, kokteillauad, toolid, toolikatted, õllemööbel, varikatused, telgid, lavamoodulid jne.
 
Soovime peokorraldamise Teie jaoks võimalikult lihtsaks teha, seega pakume ka laenutatava inventari kohaletoimetamist ja äravedu.
Transpordi hind Tallinna piires 200.-, linnast väljas 4.-/km.
 
Profood Invest Oü inventari rendi hinnakiri seisuga 1.september 2008 Hindadele lisandub käibemaks 20% Hinnad sisaldavad ka nõudepesu.
* Klaasid
* Lauanõud
* Söögiriistad 
* Serveerimisvahendid
* Termosed
* Kandikud ja vaagnad
* Baaritarbed
* Lauad ja toolid
* Laudlinad
* Grillimise tarbed 
 
Muu inventar
* Easy-up telk
* Kattesirm
* Filter kohvimasin Metos
* Soojapuhur
* Küünlajalad
* Küünlaalus teeküünlale

  
  
Esitlustehnika rentimine  Grillimine  Konverentsiruumid  Peoruumide üürimine  Ürituste korraldamine  Toitlustus ja catering  Catering  Helitehnika rent  Konverentsitehnika rent  Aktiivne puhkus  Aktiivne puhkus  Peoteenindus  Kohvilaua teenus  sünnipäevad  Toitlustusteenuste korraldus  Aktiivne tegevus ja sportimine  Toitlustusteenindus  Teabe- ja koolituspäevade korraldamine  Toitlustamine üritustel  Peolaudade tellimine  Firmapidu  Jõulupidu  Peokorraldus  Toolid  Transport ja logistika  Perepäevad  Suvepäevad  Peoõhtud  Peojuhid välismaalastele  Event Catering  Profood Invest