Allprint OÜ

Allprint OÜ
Firma:
Allprint OÜ
Telefon:
+372 55566919
E-post:
info@printed.ee
Koduleht:
www.printed.ee
 Allprint OÜ on 2010. aastal Tallinnas loodud ettevõte, mis tegeleb erinevate reklaamidekujundamise ja tootmisega. Meie töötajad on aastaid trüki- ja disainivaldkonnas tegutsenud ning omandanud küllaldaselt kogemusi. Lisaks trükiteenustele pakub ettevõte ka suures valikus erinevaid reklaamkingitusi ning -rõivaid. Vajalikud seadmed ja pingipark on meil olemas.
Täpse, põhjaliku ja soovitud tutvustuse saate kas tulles meile kontorisse külla vaatama näidiseid ja tutvuma meie teenustega või võttes meiega kontakti info@printed.ee või +372 55566919.

picture

Meie poolt pakutav:
 
- Siiditrükk tekstiilile. Teie soovitud logo või pildiga: T-särgid, joped, tekstiilist
 detailid, töörõivad, püksid, mütsid, pusad, kotid, linad jne.
- Siiditrükk tasapinnalistele esemetele/materjalidele. Teie soovitud logo või pildiga: karbid, metallpaneelid, mapid, etikerid, kilekaaned, kaustad, kaaned, paberkotid, mälukaardid, välgumihklid jne.
- Siiditrükis kleebised. Teie soovitud logo või pildiga, sh. erikujulised, väljalõigatuna ja giljotineerituna.
- Kuumpresstrükk ja transfertrükk tekstiilile. Teie soovitud logo või pildiga: T-särgid, spordivormid, spordiriided, joped, tekstiiltooted.
- Reklaam- ja firmarõivad. T-särgid, pusad, joped, mütsid, sallid, fliisid, tekstiilkotid, polod jne. Võimalik tellida ka erilõigetega tekstiiltooteid.
- Reklaamkingitused. Paberkotid, kaelapaelad, pakendid, helkurid, taskulambid, mälukaardid, sussikotid, pastakad, võtmehoidjad, kruusid, välgumihklid, reklaamveinid jne.
- Kleebisreklaam. Teie soovitud kujundusega: sõidukid, aknad, valguskastid, sildid, viidad, uksed, kaatrid jne.
- PVC-plaadid koos kleepimisega (paksusega 3mm-15mm) - PVC-bännerid prindituna. PVC-kangast reklaambänner üritusele, maja seinale...
- Tikkimine. Teie soovitud logo või pildiga: T-särgid, joped, fliisid, pusad, polod jne.
- Visiitkaardid nii digitaalselt kui siiditrükis.
- Valguskastide valmistamine koos kleebistega (Sh. erikujulised)
- Prinditud lipud. Teie soovitud logoga mastilipud, ettevõtte reklaamlipud, vimplid jne.
- Logode kujundus ja disainitööd. Kujundame Teie idee. Kui Tellite meilt tooteid või trükki, on lihtsamad kujundustööd tasuta.
- Pakendamine. Toodete pakendamine vastavalt Teie soovile(ükshaaval, mitmekaupa, kottidesse, karpidesse...).
 
- Ebastandardsed trükitööd. Küsige julgelt pakkumist trükile ka siis, kui oma trükisoovi eelnimetatud valikute seast ei leidnud.


picture  picture 
    

 

 
Esitlustarvikud  Firmakingitused  Firmalipud  Firmasümboolikaga pastapliiatsid  Ärikingitused  Bannerid  Reklaamkingitused  Äri-ja reklaamkingitused  T-särgid  Eritellimusel t-särkide tootmine  Pildid kruuside peal  Kinkepastakad  Kruusid  Allprint OÜ