Tondi Koolituskeskus

Tondi Koolituskeskus
Firma:
Tondi Koolituskeskus
Telefon:
+372 56 44 054
Koduleht:
www.koolitamine.ee
Facebook: Tondi Koolituskeskus

Koolitusluba: 6168HTM

Tondi Koolituskeskus on 2009. aastal asutatud erakool. Koolituskeskus on Baltimaades ainulaadne pakkudes erinevaid Soomes ja Põhjamaades tunnustatud tööohutus- ja tööalaseid koolitusi nii Eestis, Lätis, kui ka Soomes. Soome tööohutuskaardi (roheline kaart), Põhjamaade tuletöökaardi ja Soome elektriohutuskaardi koolitusi viime läbi nii eesti-, vene- kui ka soome keeles. 

 KOOLITUSTE NIMEKIRI:


Alates 2009 aastast korraldab Tondi Koolituskeskus koostöös Soome Ehitusliidu Tallinna esindusega (Rakennusliitto) igal kuul tasuta infopäevi, Soome  tööle suunduvatele ehitustöölistele.

Tondi Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koostööpartner. (Loe koolituskaardist).

Haridus- ja Teadusministeerium on väljastanud Kustutaja OÜ täiskasvanute koolitusasutusele Tondi Koolituskeskus koolitusloa (nr. 6168HTM)  tööalaste koolituste läbiviimiseks. Koolitusluba annab Eesti residendist eraisikutele õiguse kanda koolituskulud tulumaksudeklaratsioonile. 

Kõiki Soome ja teistesse põhjamaades tunnustatud koolitusi pakub Tondi Koolituskeskus  Soome tööturu teemalises infoportaalis Soome.ee.

Kustutaja OÜ on  Soome usaldusväärsete ettevõtete inforegistri Tilaajavastuu.fi  ja  Soome ehitustööliste andmete haldamise inforegistri -Veronumero.fi  ametlik esindaja Baltimaades. Info ja liitumine siit.

MUUD TEENUSED MIDA PAKUME: 

TULEOHUTUSTEENUSED  MIDA PAKUME: 


 
RUUMIDE RENT
 
Tondi  Koolituskeskuses on suurepärased võimalused konverentside ja seminaride korraldamiseks. 
Asume südalinnast veidi eemal, aga siiski tasuta parkimisega kesklinnas Pärnu Maanteel.  
Teie käsutuses on kaks tänapäevaselt sisustatud konverentsisaali ning mõlemad mahutavad kuni 25 inimest. 
 
Koolitusruumi rentimiseks meilige Tondi Koolituskeskuse e-postile info@koolitamine.ee või helistage telefonil nr.  +372 564 4054 
 
 
Miks eelistada Tondi Koolituskeskuse seminariruume? 
 
 • Asukoht- Tallinna Kesklinn (Pärnu maantee 142,   1. korrus)
 • Tasuta parkimine- suur parkla ümber Ärikeskuse
 • Kiire internetiühendus (WiFi)
 • Dataprojektor
 • Valge tahvel
 • Veeautomaat
 • Võimalik tellida ruumidesse samast majast catering teenust (www.osvald.ee, www.söökla.ee) või leppida toitlustus kokku samas majas asuva kohvikuga.
 • Kaks  seminariruumi, üks klass mahutab kuni 25 inimest
 

 
Hinnad:
 • Seminariruum  23 €/h või 75 €/päev.
 • Dataprojektori rent 15 €/päev
 • Hinnad sisaldavad käibemaksu
 
Kuidas tulla?
 
 • ühistranspordivahenditega: Tramm nr 3 (Kadriorg) ja 4 (Ülemiste), väljuda  Kalevi või Tondi peatustes. Buss nr 5 14 18 20 20A 32 36 57 (väljuda  Kalevi peatuses)Elektrirong Tallinn - Keila (kiir) Tallinn - Keila  Tallinn - Klooga-rand Tallinn - Paldiski Tallinn - Pääsküla Tallinn - Riisipere, väljuda Tondi peatuses
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Rootsi tellingupaigaldaja koolitus (2-9m  Ehitus- ja töö  Tuleohutusalane koolitus  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused  Töökeskkond ja tööohutus  Ehitus  Hoonete ehitus  Üldehituse eriala  Tuleohutustunnistuste väljastamine  Sotsiaaltöö  Tööalased kursused  Tööohutusalane algkursus  Tööohutusalane algkursus  Tööohutus  Tasuta koolitused  Põhjamaade tuletöökaardikoolitus  Soome tööohutuskaardikoolitus  Turvaliselt Soome tööle   Must kaart Põhjamaade katusekatte-ja hüdroisolatsiooni tuletöökaardikoolitus  Töötamine Soomes ehitusalal, töö- ja palgatingimused  Tondi Koolituskeskus Kustutaja OÜ   Обучение и курсы  Карточка рабочей безопасности Финляндии  Карточка пожарной безопасности Северных стран  Карточка безопасности в социальной сфере и здравоохранении  Työturvallisuuskorttikoulutus  Tulityökorttikoulutus  Roheline kaart  Sinine kaart  Punane kaart  Töötervishoiu- ja tööohutusalane täiendõpe  Töötervishoiu- ja tööohutusalane väljaõpe  Töötukassa koolitused  Tööohutuspassi koolitus  Soome tööohutuskaart  Tulityökorttikurssi  Katto- ja vedeneristystyön tulityökurssi  Tieturva I korttikurssi  Sosiaali- ja terveydenhuollon turvallisuuskorttikurssi-SOSTER  Sähköturvallisuuskorttikurssi  Vedeneristys koulutus-märkatila asentajan henkilösertifointi koulutus  Tuleohutuskoolitus tuletööde tegijale  Mustkaart  Musta kaardi koolitused