RMK Sagadi mõisa hotell ja restoran

RMK Sagadi mõisa ho
Firma:
RMK Sagadi mõisa hotell ja restoran
Telefon:
676 7888
Koduleht:
www.sagadi.ee
Facebook: www.facebook.com/sagadimanorSeminaride ja konverentside korraldamiseks sobivad Sagadis mitmed  erineva suurusega seminariruumid. Kõikides seminariruumides on loomulik valgus, pabertahvel, ekraan, dataprojektor ja traadita internet. Kaunis loodus ning erakordne mõisamiljöö tagavad seminarideks parima keskkonna ja seda vaid tunnisõidu kaugusel Tallinnast. 
 
Hotelli konverentsiruum asub esimesel korrusel mahutades teatristiilis kuni 50 inimest.
 
Hotelli banketisaal on hubane kuni 50-le inimesele sobiv seminariruum hotelli teisel korrusel, mis sobib nii seminariks, nõupidamiseks või hoopis privaatseks õhtusöögiks.
 
Härrastemaja peasaal on esinduslik ruum kuni 100-le külalisele, mis sobib nii päevaste seminaride, konverentside korraldamiseks, kui ka õhtusteks vastuvõttudeks ja pidulikeks õhtusöökideks.

Härrastemaja parlament on erilise auraga seminariruum, kuna seal on külaliste kasutamiseks 20- osaline Riigikogu originaalmööbel.

Härrastemaja maalide saal sobib nõupidamiseks väiksematele seltskondadele või grupitöö ruumiks suure saali koolituse puhul.
 
Looduskooli õppeklass on värskelt renoveeritud kaasaegne seminariruum. mahutades lahedasti 50 osalejat.
 
Jääkeldri võlvgaleriid sobivad mitteformaalseteks koosviibimisteks ja grupitöödeks, mahutades vastavalt 20 ja 16 osalejat.
 
Lisaks nendele seminariruumidele on võimalik rentida hotelli restorani, härrastemaja palkonit vaatega mõisapargile ja tiigile ning dendropargi paviljoni koos grillimise võimalusega.

Ruumide võrdlustabel
 


 
HOTELL JA RESTORAN

Mõisates on ikka külalisi oodatud ja lahkelt vastu võetud. Sagadi mõisakompleks pakub oma külalistele mitmeid erinevaid võimalusi nii puhkuseks kui töisteks ettevõtmisteks. Siin saab koguda elamusi kaunist ümbrusest, nautida mugavat majutust, suurepäraseid toiduelamusi ning hubast õhkkonda, aga ka avardada oma teadmisi metsast ja loodusest.

Teid ootavad 56-kohaline hotell ning romantiline aiamaja, hostel avara kaminasaali ja saunaga, ruumikas restoran, erinevad seminariruumid. Mõisa härrastemaja ja park on suurepäraseks taustaks pidulike sündmuste korraldamisel. Sagadi mõisa asukoht pakub lugematuid võimalusi tutvumaks kohalike kultuuri- ja loodusväärtustega.


MAJUTUS

Sagadi mõis pakub oma külalistele majutusvõimalusinii mugavates hotellitubades kui ka natukene tagasihoidlikumas võõrastemajas.
Kokku on majutuskohti erinevates hoonetes ligi 100 külalisele. See seab soodsad võimalused ka suuremate pidude ja vastuvõttude korraldamiseks, kuid jätab alati ka piisavalt hingamisruumi neile, kes eraldatust ja privaatsust otsivad.
Värske õhk, puhas loodus ning hommikune linnulaul on hektilisest linnaelust väsinud ja tüdinud inimesele tõeliseks puhkuseks.

Tule sügisel, kevadel, suvel või talvel – ajalooline mõisakompleks ja Lahemaa kaunis loodus tagavad unustamatu elamuse igal ajal!


HOTELL

Sagadi hotell paikneb mõisa endises ringtallide hoones.
Kokku on külaliste kasutuses 28 hubast tuba – 18 standardtuba ning 10 terrassiga tuba, millest omakorda kaks on deluxe toad vanni ning üks saunaga.
Esimese korruse toad on avarad ja valgusküllased, sisehoovi avanevate prantsuse akendega. Teise korruse toad on samuti avarad, kuid tänu kaarakendele meenutavad need romantilisi katusekambreid.

Kõigis 28 toas on tualett, dušš või vann, telefon, traadita internetiühendus (WiFi) ja satelliit TV. Kõik hotelli toad on mittesuitsetajatele ning suur osa ka vaipkatteta, mistõttu sobivad suurepäraselt allergikutele.
Lisaks on hotellis kaminaga lobby, restoran, suvine väliterrass ning kaks konverentsisaali.


HOSTEL
 
Sagadi mõisa hostel asub endises mõisa valitsejamajas, kus on kuus magamistuba, avar kaminasaal teleri ja kohvi keetmise võimalusega ning puuküttega soome saun. Hosteli magamistubades on kohti 31-le külalisele. 
Enamikes hosteli tubades on magamiseks naturaalsest puidust voodid, kahes toas narid. Pesemiseks on eraldi pesuruum naistele ja teine meestele.  Hostelis saab üürida nii üksikuid voodikohti kui ka tervet maja koos sauna ja puhkeruumiga.

 AIAMAJAKE

 Mõisa viljapuuaia serval asuv romantiline aiamaja pakub soovijaile privaatsust ja eraldatust. Eraldiseisvas majakeses on kaminaga elutuba, laia voodiga magamistuba, kööginurk ning rõdu.


TOITLUSTUS

Sagadi härrastemaja valmimise ajal 18. sajandi keskpaiku veel suuri söögitubasid ei tuntud. Söödi üksinda oma tubades, kuhu toatüdruk tõi kuplitega kaetud vaagnal sooja toidu. Suuremate vastuvõttude ajal organiseeriti laud saali kui kõige suuremasse ruumi.
Praegu pakume oma külalistele hüvade roogade nautimiseks väga erinevaid võimalusi. Soovite süüa privaatsemalt või suurema seltskonnaga, kindlasti leiame Teile sobiva variandi!
Hubane restoran mahutab kuni 100 inimest, eriti pidulikel puhkudel soovitame cateringi härrastemaja söögisaalides või suures saalis. Loodusesõpradele valmistame kaasa piknikupakid või korraldame eine vabas õhus näiteks meie grillipaviljonis.


RESTORAN

Hotelli II korrusel paiknev restoran mahutab kuni 80 inimest, kuid ühendatuna kõrvaloleva banketisaaliga saab sünnipäeva- või pulmalaua taha istuma panna üle 100 inimese.
Külmadel talveõhtutel lisab restorani õdusust ja soojust elav kaminatuli. Kuumadel suvepäevadel saab end jahutada nautides karastavaid jooke ja erinevaid suupisteid II korruse suveterrassil.
Meilt leiate à la carte menüü traditsioonilistest roogadest, lisaks mitmeid eripakkumisi ulukilihast.
 
Pakume: 
Hommikusöök buffet - stiilis
Grupimenüüd
Peolauamenüüd
Saunamenüüd
 
Restoran on avatud talvehooajal kell 12.00 - 20.00
hommikusöök 8.00 - 10.00
varajase ja hilise hommikusöögi võimalus.
 

CATERING

Kui soovite korraldada pulmapidu või pidulikku vastuvõttu mõisa härrastemajas, siis saab meilt lisaks ruumidele tellida ka toitlustamise. Pakume juba valmis peolauamenüüsid või koostame just teie maitse-eelistusi ja soove arvesse võttes täiesti uue menüü.
Pikaajaline kogemus pulmade ning sünnipäevade ja firmapidude läbiviimisel on andnud nii meie kokkadele kui ka ettekandjatele piisavalt oskusi, et võiksite meie teenindusele ka tähtsaimate ürituste puhul kindel olla.
 
Pakume toitlustamist ka tavapärasest erinevates tingimustes: meie grillipaviljonis, lõkkeplatsil, mõisapargis, härrasteaja palkonil. Lisaks on meilt võimalus kaasa tellida kosutav piknikukorv.


PAKUME VEEL:
 
 
  

Hostelid  Hotellid  Konverentsiruumid  Matkamine  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Toitlustus ja catering  Catering  Restoranid  Aktiivne puhkus  Loodusringid  Saunad  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Peoteenindus  Aktiivne tegevus ja sportimine  Jalgsimatkad  Jalgrattamatkad  Saun  WIFI  Soome saun  Suvekoolid  Sagadi mõisa hotell ja restoran  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Helitehnika rent  TV ja Video  Meelelahutus  Arvuti laenutamine  Ekraanid  Seinaekraanid  Parkimine  Majutus  Majutuskohad  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Ruumid Ida- Virumaal  Ruumid Lääne-Virumaa