Artke Design

Artke Design; Art In
Firma:
Artke Design
Telefon:
657 0026
E-post:
info@artke.ee
Koduleht:
www.artke.ee
ART Investment on eesti kapitalil põhinev ettevõte. Oma tootevalikus kasutame väga erinevaid tootmis- ja tarnekanaleid, mistõttu peaks igaühele midagi sobilikku leiduma. Hindame oma töös kvaliteeti, paindlikkust ja kliendi rahulolu. Teeme endast olenevalt kõik, et parim tulemus saavutada.


Pakume järgnevaid teenuseid:
* Kujundus (Firmalogod, visiitkaardid, blanketid, reklaamlehed, kalendrid, flaierid, kataloogid, välireklaam, sisereklaam jne).
* Kingitused (Pakume erinevaid reklaamkingitusi ja teostame neile logo või sümboolika peale kandmist kas trüki või graveeringuga).* Reklaamrõivad (Erinevatele tekstiilitoodetele pakume vastavalt vajadusele sobivaima tehnoloogiaga trüki- või tikkimisteenust).* Flaierid, voldikud, visiitkaardid, kalendrid.
* Plakatid ja reklaambännerid.
* Kleebisreklaam (Kleebisreklaame paigutatakse sõidukitele, sise- ja välisseintele informatsiooni edastamiseks, vaateakendele).* Trüki – ja tikkimisteenused (Teostame klassikalist siiditrükki, kuumpresstrükki, masintikkimist, offsettrükki (paberitrükised), tampotrükki).
Firmasümboolikaga meened  Firmasümboolikaga pastapliiatsid  Ärikingitused  Reklaamrõivad  Siiditrükk    T-särgid  Fliisid  Joped  Trükiteenused  Brošüürid  Voldikud  Kruusid  Logokujundamine  Kujundamine  Teenused