Vladparal Õppekeskus

Vladparal Õppekesku
Firma:
Vladparal Õppekeskus
Telefon:
661 2081
Koduleht:
www.vladparal.ee


PARANDAGE OMA ELU KVALITEETI!

    

Meie õppeprogrammid on kogenud pedagoogide poolt välja töötatud ning on litsentseeritud Eesti Vabariigi Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt vastavalt kõikidele erialastele ja Euroopa Liidus üldkasutatavate standarditele. Iga kursuse loengud koosnevad kohustuslikest ja vabalt valitud elementidest, nii ei ole te piiratud antud kursuste raamidega, vaid te võite kursustel omandatule lisada  täiendavaid kursusi, näiteks keeleõpingute puhul, jätkata teid huvitava keele õpinguid süvatasemel või valida lisaks teid huvitav aines. Selle võimaluse teostumiseks mõned programmid korraldavad praktika ettevõtetes vastavalt teie erialale.

Kõik loengud toimuvad õppekeskuse ruumes Rävala pst 8, et vabastada teid transpordiga seotud probleemidest (va õppepraktika firmades, soovijaile). 

Kõik lektorid on suurte kogemuste ja metoodikaga professionaalid, võimaldades kergesti omandada õppematerjali.

Kui te otsustasite, et te endine elukutse teid enam ei rahulda või ei ole tasuv, tulge meie õppekeskusse. Meie spetsialistid teevad kõik selleks, et aidata teid uue eriala omandamisel.


ERIALAD:
Aiakujundamine / Maastikujundamine
Floristika ja lilleseade
- Interjööri disain ja renoveerimine 
- Reisikonsultant/ turismikorraldaja 
- Hotelliteenindaja 
Sekretär- asjaajaja (juhiabi)
- Kinnisvaramaakler 
- Puhastusteenindaja
- Logistika
- Laomajandus

ERIALADE TÄIENDKOOLITUS: 
- Floristika täiendkoolitus
- Aiakujundamise ja Maastikukujundamise täiendkoolitus

KEELEÕPE:
Seoses Euroopa Liidu laienemisega ja üldise globaliseerumisega tähtsustub keeleõpe. Eesti on edukalt lülitunud globaalsele turule, seega inglise keele kõrval on tähtis osata ka teisi keeli. Tööandjad eelistavad tihti inimesi, kes on oma ala head spetsialistid, lisaks aga valdavad nelja-viit võõrkeelt. Et olla töötuul konkurentsivõimeline, tuleb tõsta oma kvalifikatsiooni taset ja õppida võõrkeeli. Koolituskeskus Vladparal pakub võimaluse võõrkeelevaldajale õppida erineval tasemel ka eesti keelt ning riigieksami sooritajale lõpeb kursus proovieksamiga. 
Võimalik ka võõrkeele individuaalõpe. Kursuste kestvus 50-100 h

 

Keeltekursused: 

- Eesti keele koolitus 

- Erialane soome keel meditsiinitöötajatele vene keele baasil

- Soome keel algtasemele vene keele baasil

- Soome keel kesktasemele vene keele baasil

- Soome keel algajatele

- Soome keel edasijõudnutele

- Soome keel med. töötajatele


  


 

Измените свою жизнь к лучшему!
Наши учебные программы тщательно разработаны опытными педагогами и лицензированы Министерством Образования и Науки ЭР, поэтому соответствуют всем требованиям профессионального и Евростандарта. Каждый курс лекций состоит из обязательных предметов и предметов по выбору, таким образом Вы не сжаты рамками нашей программы и можете к базовому набору предметов добавить, например, дополнительные иностранные языки либо заинтересовавшие Вас предметы.

Все лекции проходят в помещениях учебного центра, что освобождает Вас от изнурительных переездов. Исключение составляют ознакомительные визиты на предприятия, где, возможно, Вы будете работать после окончания наших курсов. Для реализации этой возможности некоторые программы предусматривают практику на предприятиях, соответствующих вашей специальности. Все преподаватели, читающие лекции, являются профессионалами, обладают большим опытом и методикой преподавания, позволяющей легко усваивать учебный материал.

Если Вы решили, что Ваша нынешняя профессия не приносит удовлетворения или достаточного дохода, приходите в наш учебный центр. Наши специалисты сделают все для того, чтобы помочь Вам в приобретении новой профессии.ЯЗЫКОВЫЕ КУРСЫ


  • эстонский язык уровни А1 - С1
  • Финский язык для начинающих
  • Финский язык для продолжающих
  • Финский язык для медработников


Продолжительность курса от 50 до 100 часов.
В конце курса проводится пробный экзамен.


СПЕЦИАЛЬНОСТИ

- Флористика
- Ландшафтный дизайн
- Дизайн интерьера
- Консультант по туризму
- Основы секретарского дела
- Уборщица
- Горничная
- Маклер по недвижимости
- Логистика
- Складская логистика

ПОВЫШЕНИЕ КВАЛИФИКАЦИИ
Курс повышения квалификации
Ландшафтный дизайн для повышения квалификации

 

 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Aiandus ja põllumajandus  Eesti keel  Keelekursused  Keeleõpe  Individuaalne keeleõpe  Lilleseadekoolitus  Lilleseadekoolitus  Puhastusalane koolitus  Sekretäride koolitus  Soome keel  Turismialased koolitused  Venekeelsed koolitused  Logistika ja transport  Kinnisvaramaaklerite koolitus  Kinnisvarakoolitus  Kelnerite koolitus  Baarmenite koolitus  Hotellialane koolitus  Sisekoolitused  Maastikuarhitektuur  Sekretäritöö  Laomajandus  Puhastusteenindus  Hotelliteenindus  Aiakujundus  Ruumikujundus  Erialane keeleõpe  Soome keel algajatele  Soome keel edasijõudnutele  Transport ja logistika  Koolitused ja kursused noortele  Kodukujundus  Logistika kutseõpe  Laomajanduse koolitus  Täienduskoolitus  Baarmeni kursused  Päevaõpe  Õhtuõpe  Baarmenite koolitused    Baarmeni koolitused  Baarmenite kursused      Reisikorraldaja  Hotelliteenindaja  Baarmen-ettekandja  Floristika  Lilled  kinnisvara koolitus  kinnisvaramaakleri kursused   kinnisvaramaakleri kursused   Kinnisvara maakleri koolitused   Kinnisvara kursused  Vladparal OÜ  Эстонский язык  финский язык  финский для медиков (трудоустройство в Финляндии)  Служащий гостиницы  Mенеджер по туризму  Основы секретарского дела  Маклер по недвижимости  Ландшафтный дизайн  ПЕРЕПЛАНИРОВКА И ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА  Флористика  Maastikukujundaja  Interjööri disain ja renoveerimine  Обучение и курсы  менеджер по туризму  консультант по туризму   Soome keel meditsiinitöötajatele  Floristide täiendkoolitus  Курсы по флористика  Sekretäri koolitused  Sekretäri kursused  Puhastusteenindaja (Cleaning service)  Puhastusteenindaja koolitus  Puhastusteenindus koolitus  Reisikonsultant  Уборщица  Горничная  Логистика  Складская логистика  Lilleseade kursused  Lilleseadekursused algajatele  Lilleseade põhikursus  Lilleseade algkursus  Floristika kursused  Floristikakursus edasijõudnutele  Floristika täiendõpe  Aiakujunduse kursused  Aiakujunduskursused  Aiakujundusprogramm "Rubin"  Aiakujunduse programmi "Rubin" kursus  Laologistika koolitus  Transpordilogistika  Aiandus 

KOOLITUSKALENDER

Floristika eesti ja vene keeles

2020-03-01

Kui te soovite oma maailmavaate laienemist, tuua pidupäevameeleolu argipäeva, siis pakub floristi kursus selleks võimaluse. Iga aastaaeg pakub floristile rikkalikult võimalusi kasutada erinevat floraalset materjali alates kevadlilledest värviliste sügislehtede ja marjadeni.

Hind: 1560.00 €
Kestus: 100 akt.t. 01.03-17.05.2020
Koht: Rävala pst. 8, Tallinn

Telefon: 661 2081

Ruumikujundaja+arvutiprogramm 3DsMax vene keeles

2020-03-01

Kursuse eesmärk on õppida looma interjööride isikupärane nägu, tundma stiili ja projekti koostamist. Disaini idee rajaneb funktsionaalsuse ja ilu sümbioosil, mille tulem peaks pakkuma ka esteetilist naudingut.

Hind: 2410.00 €
Kestus: 152 ak.t. 01.03-01.06.2020
Koht: Rävala pst. 8, B korpus, ruum 207 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Laologistika vene keeles

2020-03-03

Sihtgrupp: Inimesed kes töötavad või plaanivad tööle minna jae- või hulgimüügiladudesse, kaubanduskeskustesse või logistikaladudesse Koolituse eesmärk: Omanda teadmised, oskused ja hoiakud, mis on vajalikud töötamiseks laos.

Hind: 720.00 €
Kestus: 40 ak.t., 03.03-03.04.2020
Koht: Rävala pst. 8 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Transpordilogistika (veoteenuste korraldaja). Vene keeles

2020-03-04

Võimalus omandada vajalikud teadmised ja oskused transpordilogistika valdkonnas. Omanda teadmised, oskused ja hoiakud, mis on vajalikud töötamiseks transpordilogistikas. Logistiku töö on seotud kaupade, informatsiooni ja inimeste liikumisega ja paiknemisega ning sellega tegevuste planeerimise, läbiviimise ning kontrolliga mingi kindla süsteemi piires ning lähtudes määratletud eesmärkidest.

Hind: 720.00 €
Kestus: 40 ak.t., 04.03-04.04.2020
Koht: Rävala pst. 8 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Hotelli toateenindaja. Vene keeles

2020-03-23

Koolituse eesmärk: Omada põhioskuseid hotellitubade ettevalmistamiseks külaliste vastuvõtuks ja numbritubade koristamiseks ja korras hoidmiseks.

Hind: 640.00 €
Kestus: 23.03-23.04.2020; 40 ak.t.
Koht: Rävala pst. 8, korpus B, II korrus, kab. 207, Tallinn

Telefon: 661 2081, 5590 3685

Puhastusteenindaja. Vene keeles

2020-03-23

Koolituse õppekava on koostatud puhastusteenindaja kutsestandardi I alusel.

Hind: 640.00 €
Kestus: 40 ak, 23.03-23.04.2020
Koht: Rävala pst. 8, korpus B, II korrus, kab. 207, Tallinn

Telefon: 661 2081, 5590 3685

Kinnisvaramaakler (vene keeles)

2020-04-15

- kinnisvaraturg - kinnisvarabüroo toimimine - töö klientidega - dokumentide käitlus notari juures - seadusandlus - praktiline töö - kinnisvara dokumentide vormistamine

Hind: 700.00 €
Kestus: 50 ak.t., 15.04-31.05.2020
Koht: Rävala pst. 8, B korpus, ruum 207 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Arvutiprogrammid Word (35 ak.t.) ja Excel (35 ak.t.) algtase vene keeles

2020-04-15

Täpsem info telefoni või e-maili teel.

Hind: 1260.00 €
Kestus: 70 ak.t. 15.04-18.06.2020
Koht: Rävala pst. 8, B korpus, ruum 207 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Laologistika vene keeles

2020-04-20

Sihtgrupp: Inimesed kes töötavad või plaanivad tööle minna jae- või hulgimüügiladudesse, kaubanduskeskustesse või logistikaladudesse Koolituse eesmärk: Omanda teadmised, oskused ja hoiakud, mis on vajalikud töötamiseks laos.

Hind: 720.00 €
Kestus: 40 ak.t., 20.04-20.05.2020
Koht: Rävala pst. 8 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Transpordilogistika (veoteenuste korraldaja). Vene keeles

2020-04-21

Võimalus omandada vajalikud teadmised ja oskused transpordilogistika valdkonnas. Omanda teadmised, oskused ja hoiakud, mis on vajalikud töötamiseks transpordilogistikas. Logistiku töö on seotud kaupade, informatsiooni ja inimeste liikumisega ja paiknemisega ning sellega tegevuste planeerimise, läbiviimise ning kontrolliga mingi kindla süsteemi piires ning lähtudes määratletud eesmärkidest.

Hind: 720.00 €
Kestus: 40 ak.t., 21.04-26.05.2020
Koht: Rävala pst. 8 , Tallinn

Telefon: 661 2081

Hotelli toateenindaja. Vene keeles

2020-04-27

Koolituse eesmärk: Omada põhioskuseid hotellitubade ettevalmistamiseks külaliste vastuvõtuks ja numbritubade koristamiseks ja korras hoidmiseks.

Hind: 640.00 €
Kestus: 27.04-27.05.2020; 40 ak.t.
Koht: Rävala pst. 8, korpus B, II korrus, kab. 207, Tallinn

Telefon: 661 2081, 5590 3685

Puhastusteenindaja. Vene keeles

2020-04-27

Koolituse õppekava on koostatud puhastusteenindaja kutsestandardi I alusel.

Hind: 640.00 €
Kestus: 40 ak, 27.04-27.05.2020
Koht: Rävala pst. 8, korpus B, II korrus, kab. 207, Tallinn

Telefon: 661 2081, 5590 3685

Kinnisvaramaakler (vene keeles)

2020-05-04

- kinnisvaraturg - kinnisvarabüroo toimimine - töö klientidega - dokumentide käitlus notari juures - seadusandlus - praktiline töö - kinnisvara dokumentide vormistamine

Hind: 700.00 €
Kestus: 50 ak.t., 04.05-06.06.2020
Koht: Rävala pst. 8, B korpus, ruum 207 , Tallinn

Telefon: 661 2081