Restoran Lucca

Restoran Lucca; Sunn
Firma:
Restoran Lucca
Telefon:
655 5923
Facebook: www.facebook.com/luccarestoran
Restoranis Lucca on võimalik korraldada lisaks ärilõunatele ka nõupidamisi, koosolekuid, pidulikke vastuvõtte ja presentatsioone
.
Restoran sobib ka privaat-üritusteks kuni 150-le inimesele või buffet stiilis kuni 200-le külalisele. Vajadusel saate meilt ka vajaliku konverentsitehnikat - data-projektor, ekraan, soovi korral lap-top.

Olenevalt sündmuse iseloomust pakume Teile valikulist konverentsimenüüd: grupi- või buffet-menüü pakette, suupisteid ja värskeid pagaritooteid ning kohvipause.

Suvekuudel on nõupidamisi võimalik korraldada ka Lucca restorani väliterrassil, mis mahutab kuni 100 inimest. Restoranil on olemas oma parkla mis on mahutab kuni 40 autot.

NB! Ruumi eest me rendiraha ei küsi. Soovime, et kasutaksite seda summat oma külaliste heaks.

Hinnapakkumise saamiseks helistage palun 655 5923 või kirjutage lucca@restoranlucca.ee

 
 
 

RESTORAN LUCCA JA VEINIPOOD

 
Tabasalu külje all asuv Lucca Restoran avas oma uksed aastal 2005 ja juba kahe aasta pärast pälvis Lucca Gastronoomiakonkursil Hõbelusikas EESTI PERESÕBRALIKUMA RESTORANI tiitli.
 
Restorani interjöör meenutab itaaliapärast trattoriat, kus atmosfäär on eriliselt romantiline ja hubane. Lucca sobib hästi nii perekonna kui sõpradega koosviibimiseks, ärilõunaks, firma üritusteks ja suurepäraselt pulmade pidamiseks. Restoran mahutab kuni 200 külalist.
 
Lucca rikkalik menüüvalik on igati tervislik ja koosneb erinevatest maitsvatest vahemere roogadest. Veini- ja joogikaardil leidub meelepäraseid jooke igale maitsele. Kord kuus on Lucca traditsiooniks välja kujunenud korraldada veiniõhtuid, kus seletusi veinide ja menüü osas jagab professionaalne Sommeljee.Lastele on restoranis olemas JUKU-mängutuba, kus pisipere saab valida erinevate mänguasjade, multifilmide ja joonistamise vahel. Spetsiaalselt laste jaoks koostasid Lucca kokad lastemenüü, kus toidud on eriti maitsvad ja lõbusad.
 
Siiralt usume, et suutsime täita oma peamist eesmärki - kujundada perekondlikust söömaajast meie toidukultuuri lahutamatu osa! 

MENÜÜ
JOOGIKAART 

CATERING
Restoran Lucca pakub professionaalset toitlustamis- ja teenindusabi ka väljaspool Lucca restorani.
Aitame Teid meelsasti kõige erinevama sisuga sündmuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel:
  • Sünnipäevad  
  • Ettevõtete aastapäevad
  • Vastuvõtud ja presentatsioonid
  • Büroode ja tootmishoonete avamised
  • Kliendipäevad
  • Pulmad jt
Toidu valmistavad Lucca Cateringi kokad vastavalt Teie soovidele - alates lihtsatest salatitest ja suupistetest kuni vahemere hõrgutisteni. Arvestame meelsasti ka Teie erisoovidega ning lõplik menüü ja joogivalik selgub Teiega koostöös. 
 
Hinnapakkumise ja täiendava informatsiooni saamiseks helistage palun 655 5923 või kirjutage meile lucca@restoranlucca.ee


KINKEKAARDID
Lucca Restoran pakub ka erineva väärtusega kinkekaarte vastavalt Teie poolt soovitud summale!
 

Peatse kohtumiseni Lucca Restoranis!
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Seminariteenus  Ruumid  Ürituste korraldamine  Toitlustus ja catering  Catering  Restoranid  Võimalikud ruumide stiilid  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Toitlustusteenindus  Toitlustamine üritustel  Sünnipäevaruumid  Üritused  Pulmad  Restoran Lucca ja Veinipood