AGT Stuudio

AGT Stuudio; Tervise
Firma:
AGT Stuudio
Telefon:
680 4059


Esimene catering-teenuse pakkuja Eestis, mis pakub tasakaalustatud ja maitsvat toitlustamist mitmesugustel sündmustel ning tutvustab mitmekesist tervislikku retseptivalikut erinevatel koolitustel.

 


Tervise Catering on esimene catering-teenuse pakkuja Eestis, mis pakub tasakaalustatud ja maitsvat toitlustamist mitmesugustel sündmustel ning tutvustab mitmekesist tervislikku retseptivalikut erinevatel koolitustel.

Oleme võtnud enda missiooniks kummutada müüti tervislikust toidust kui millestki üksluisest, maitsetust ja põhiliselt juurviljadest koosnevast menüüst. Tervislik tähendab eelkõige ökoloogilist, tasakaalustatud ja maitsvat.

Eelkõige pakutakse toitlustust erinevatel seminaridel, konverentsidel ning firmaüritustel, kuid tellida saab ka näiteks lõunasööke kontoritesse. Oma ala parimate spetsialistide poolt koostatud menüü sisaldab toite, mille valmistamisel eelistatakse väherasvaseid piimatooteid, puhastamata suhkrut, kõrgekvaliteedilist õli, rukki-, tatra- jm. tumedat jahu, pruuni riisi, veise- ja linnuliha ning kala. Samuti võib Tervise Catering’i valikute hulgast leida ökoloogiliselt puhast veini ja kohvi.

Tervise Catering viib läbi koolitusi tervislikust toitumisest, mille käigus antakse nõu, kuidas oma lemmikroogade valmistamisel lähtuda põhimõttest ökoloogiline – tasakaalus – maitsev. Suvistes vabaõhu-õpitubades paljastatakse tervislike grilltoitude ja nende juurde sobivate lisandite saladusi.


Maitsvad seminarid


* Mõtleme koos välja, millist rooga tahaksite valmistama õppida.
* Meie muretseme vajalikud toiduained ning pakume juhendaja või koka, kes teile eelnevalt kokkulepitud ajal appi tulevad
* Igal osalejal on võimalus personaalselt valmistada endale roog.
* Seejärel suundutakse degusteerimisruumi, kus ühise laua taga saab seminari- või koosolekuteemat arutades maitstakse valminud toite.

Meie kööki mahub max 16 inimest ning kõrvalolevasse degusteerimisruumi sama palju.


Lauanõud


Kui soovite sündmusel söögid-joogid ise valmistada, siis saab serveerimiseks kasutada meie nõusid.
Nõude rendihind sisaldab nende pakkimist, transporti, serveerimist ja pesemist.
Hinnad vastavalt kokkuleppele. Näiteks: veinipokaal - 4.- EEK + km. Purunemisel lisandub klaasi maksumus.


Telgid

Pakume väliürituste korraldamiseks suuri ja atraktiivseid peotelke kuni sajale inimesele.
Telgid on standartsed, kuumtsingitud terasprofiilist karkassiga ning kahepoolselt kummeeritud nailonkangast seina- ja katusekattematerjaliga. Külgede pikkused 5,2 x 12,0 m, seina kõrgus on 2,0 m, harjakõrgus 3,5 m. Telgil on kollased seinad, katusemoodul kollase-valge laiatriibuline. Seinu on võimalik valida kas läbipaistmatuid ja/või kileakendega. Ukseavauste või avatud seinte asukohad on suhteliselt vabalt valitavad.

Telke on võimalik omavahel ühendada (kuni 4 telki) nii lühemat kui ka pikemat külge pidi - seega on võimalik suurendada telgialust üldpindala. Lisateenusena on võimalik telgile paigaldada lisavaheseinu nn bokside moodustamiseks.

* Telgivalgusti 500 W / 220V (soovit. 2 tk. ühe telgi kohta) 100.- kr/öp.
* Elektrigeneraator 220V/2 kW 1000.- kr/öp. + kütus (bensiin)
* Valged telgi seinad kollaste asemel (näiteks pulmade korral vms.) +1000.- kr/öp. lisaks tavahinnale
* Vahesein telgile 600.- kr/öp.


Lauad ja toolid

Väliürituste mööbli komplekt 2,2 x 0,5 / 0,25 m. (mahutab kuni 8 inimest). 400 eek- kr/öp.

 
 
  
 
 
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Kokanduskursused  Toitlustus  Mööbli müük ja rent  Toitlustus ja catering  Catering  Toitlustusteenuste korraldus  Serveerimislauad  Toolid  Mööbli rent  AGT Stuudio